>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Revolut - karta wielowalutowa

C 445

cristovao

Użytkownik
Revolut przenosi rachunki powiązane kart prowadzone w PLN dla polskich klientów do Danske Bank w Polsce. Zmiana na razie nie dotyczy rachunków w innych walutach - są one obsługiwane przez bank brytyjski.
Co to oznacza i co daje? Klienci będą mogli zasilać i obciążać Revoluta złotówkami robiąc zwykły przelew Elixir. To dużo szybciej niż SWIFT, a i taniej dla Revoluta. Mój rachunek już jest powiązany z NRB w Polsce (podobno miałem szczęście, bo to jeszcze faza testów), numer banku to 23600018, co formalnie oznacza:
DABA Dział Płatności Masowych czyli dział płatności masowych centrali Danske Banku. Rachunek płatności masowych oznacza, że jest to jakby nasze indywidualne saldo w rachunku prowadzonym dla Revolut - to nie jest konto osobiste! Nie mniej jednak można przelewać na nie kwoty bez limitów typowych dla kart, także np. wynagrodzenie. Limity te zostały niedawno zniesione, Revolut jednak może w dalszym ciągu weryfikować pochodzenie większych kwot (procedury przeciwko praniu pieniędzy). Dotąd miałem obawy co do tego, że banki czepią się obciążenia swoich kart na rzecz Revolut i wprowadzą jakieś prowizje. Teraz taki ruch nie ma wielkiego sensu.
no i jak to widzicie teraz czy na taką kartę bezpiecznie przelewać kasę z buka lub wpłacać do buka?
Revolut poinformował dziś, że od teraz przypisane użytkownikom numery rachunków i wydane karty będą rozpoznawane jako polskie. Dzięki temu pierwszemu można m.in. bez problemu podać swoje konto z tej aplikacji w pracy, aby otrzymywać na nie wynagrodzenie. Do tej pory pracodawcy mogli mieć bowiem opory, gdyż taki przelew systemy rozpoznawały jako międzynarodowy. Drugie z kolei definitywnie rozprawi się z sytuacjami, w których bankomaty myślały, że karta nie została wydana w Unii Europejskiej i z tego powodu naliczały tzw. opłatę surcharge (we wrześniu 2018 roku tylko częściowo się z tym uporano).
Revolut co prawda nie zdradził, przy współpracy z którą instytucją udało mu się zaoferować numery rachunków z polskimi numerami IBAN, ale Czytelnicy serwisu Cashless donoszą, że najprawdopodobniej jest to Danske Bank. To bardzo istotna zmiana z punktu widzenia użytkowników (w poprzednim akapicie napisałem dlaczego).
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie czy to będzie działało na takiej zasadzie jak skrill ? Chodzi mi o to żeby nie mieć problemów z US. Wpłacam do revoluta. Z niego przelewem kasę wysyłam do buka , a wypłacać sobie karta revoluta która dostaniemy ? Ktoś to przechodził? Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Bo w skrillu to działało bez żadnych problemów I nikt Cię nie mógł posadzić o cokolwiek 
 
G 0

gracz543

Użytkownik
Jako iż nie można grać w zagranicznych bukach a głównym dowodem na grę są wypłaty/wpłaty do takich buków, Revolut wydaje się idealnym rozwiązaniem gdyż można wpłacać/wypłacać na konto Revolut i korzystać z pieniędzy poprzez kartę przypisaną do konta Revolut lub przelewając hajs między Revolutem który nie podlega jurysdykcji polskiej skarbówki a swoim kontem w 'polskim' banku. Bardzo proszę mnie poprawić jeżeli się mylę!
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wygląda to ciekawie, taka "podkarta" w użytkowanym przez nas rachunku bankowym z nowym numerem karty i CVV. Przelewy tytułowane wychodzą na revolut i podobnie zatytuowane wracają. 
Przed chwilą dokonałem pierwszej wpłaty na uni z tejże karty i wszystko przebiegło bez problemu. 
Jest duża społeczność, która na pewno pomoże w odpowiedzi na nurtujące nas polaków pytania, ale skoro Skrill czy trustly jest pewnym wyjściem z sytuacji to dlaczego nie revolut.  
pozdro
 
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Cześć, wypłacał ktoś z Was na revoluta w betssonie?
Niestety dzisiaj sobie zażyczyli, żeby zrobić wypłatę na kartę, którą były wpłacane środki, do tej pory zawsze sobie wypłacałem na konto bankowe i pieniądze były nastepnego dnia. Ile trwa wypłata na revoluta?
 
C 445

cristovao

Użytkownik


pisałem już kiedyś o kartach z Revoluta, że teraz chyba wydawane są już "polskie" bo Revoluta obsługuje lub obsługiwał bank z oddziałem w Polsce, ktoś taką kartę po grudniu 2018 nabył albo niedawno ma, do kogo należą karty?

wpłacaliście na zagranicznego buka z niej?
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 27 lutego 2020 23:13 przez cristovao

pisałem już kiedyś o kartach z Revoluta, że teraz chyba wydawane są już "polskie" bo Revoluta obsługuje lub obsługiwał bank z oddziałem w Polsce, ktoś taką kartę po grudniu 2018 nabył albo niedawno ma, do kogo należą karty?

wpłacaliście na zagranicznego buka z niej?
Unibet,Betsafe iMarathonbet .Tam wpłacałem i nie ma problemu.Wyplaty też idą na Revoluta bez problemowo
 
C 445

cristovao

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 08:14 przez lubuszanin

Unibet,Betsafe iMarathonbet .Tam wpłacałem i nie ma problemu.Wyplaty też idą na Revoluta bez problemowo
dzięki za odpowiedź, od kiedy masz kartę i kto Ci ją przysłał, przyszła zza granicy czy z Polski? jest jakaś informacja do jakiego banku należy czy coś? no bo w sumie jak należy do jakiegoś oddziału z Polski to niczym się nie różni od kart wydanych przez inne banki które są w Polsce
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 12:18 przez cristovao

dzięki za odpowiedź, od kiedy masz kartę i kto Ci ją przysłał, przyszła zza granicy czy z Polski? jest jakaś informacja do jakiego banku należy czy coś? no bo w sumie jak należy do jakiegoś oddziału z Polski to niczym się nie różni od kart wydanych przez inne banki które są w Polsce
Wejdź na Revolut.Karta max do tyg.Konto w GB.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
cytat z dnia 28 lutego 2020 17:20 przez lubuszanin

Wejdź na Revolut.Karta max do tyg.Konto w GB.
od kiedy masz tam konto i kartę? niestety dopóki nie założę konta to nie mogę uzyskać kontaktu mailowego, jedynie telefoniczny
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pany, pytanie mam.
U bukmacher xyz wygrałem powiedzmy 1000$. Waluta na koncie bukmachera jest w dolarach ($).
Na koncie Revolut mam 3 konta: w PLN, EUR i USD.
Jak wypłacam z bukmachera na kartę Revolut (kwota w $) to na koncie w Revolut pojawia się ta kwota (na koncie) w EUR, a nie na koncie w USD. Przez to jest dosyć mocno stratny.
Wiecie jak zrobić, aby wypłacana kasa w USD trafiała na konto w Revolut w USD, a nie w EUR?
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Cześć, wypłacał ktoś z Was na revoluta w betssonie?
Niestety dzisiaj sobie zażyczyli, żeby zrobić wypłatę na kartę, którą były wpłacane środki, do tej pory zawsze sobie wypłacałem na konto bankowe i pieniądze były nastepnego dnia. Ile trwa wypłata na revoluta?
Regulaminowo 1-4 dni ale praktycznie na drugi dzień jest już na koncie.
 
Do góry Bottom