>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Revolut - karta wielowalutowa

C 445

cristovao

Użytkownik
Czy ktoś korzysta z tego rozwiązania? Nie ukrywam, że mam trochę obawy przed wysyłaniem skanów dokumentów do tej spółki, jednak jeżeli miałbym się zdecydować na weryfikację to bym pewnie przesłał skany prawa jazdy (najmniej danych). Jak jest z działaniem, otrzymujemy od nich kartę VISA którą zasilamy różnymi kanałami i dalej można przelewać poprzez tę kartę do serwisów bukmacherskich? Wypłata również na kartę - o ile serwis pozwala, nie robią problemów? Opłaty i limity wiem jakie są bo sprawdzałem na ich stronie.
Revolut nie jest bankiem. Jest brytyjską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (Ltd) będącą całkowicie poza polskim systemem gwarancji bankowych (BFG). Zasadne jest więc pytanie co stanie się ze zdeponowanymi środkami w przypadku ewentualnej „wywrotki” samej firmy Revolut (jakkolwiek abstrakcyjnie by to nie brzmiało)? Zadałem to pytanie wprost rzecznikowi prasowemu Revolut w Polsce. Oto odpowiedź, którą otrzymałem:
Środki wpłacone na konto Revolut przechowywane są na rachunkach Lloyds Bank, jednego z pięciu największych banków w Wielkiej Brytanii. Revolut nie ma do nich dostępu. W przypadku wspomnianej przez Pana “wywrotki”, pieniądze zostaną wypłacone klientom przez Lloyds Bank. Są one bezpieczne tak długo, jak długo działa Lloyds Bank, a działa już 250 lat. Revolut podlega nadzorowi FCA, brytyjskiemu odpowiednikowi KNF i regulacjom Electronic Money Regulations 2011.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Nie masz sie co bac, smialo weryfikuj. Revolut robi sie coraz bardziej popularny, sam go uzywam.
Gram w skrillach w euro, przychodzi kasa z buka, robie przelew ze skrilla na revolut, licza mi po aktualnym kursie i zamieniam sobie na pln i wyplacam z bankomatu lub place w sklepie.
Duzo sie traci na tych przewalutowaniach jak sie duzo gra takze dla aktywnego gracza swietna sprawa.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pytanie czy jest wypłata na Revolut również?
Bo ja zrobiłem depozyt revolutem w Unibecie i potem chciałem wyplacac to mi napisali na czacie, że zablokowali wypłaty ta metoda i w grę wchodzi tylko przelew bezpośrednio na konto...
Jak tak samo jest w betssonie to dziękuję bardzo.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pisałem do nich tj. Do bettsona.
Dopytalem. W regulaminie mają, że wypłata na revoluta pójdzie, jeśli suma wcześniejszych tj. Od poczatku zalozenia konta wpłat będzie taka sama jak wyplat. W innym wypadku nawet jak wplacisz revolutem to wyplacisz najczęściej używana metoda wcześniejszych wplat/wypłat.
Jednym slowem: pogmatwane to jest i tyle. Robią problemy wielkie.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Jak jest z karta w ile przychodzi ? Jakie sa oplaty za wyplate z bankomatow? Ile max mozna wyplacic ? Wplata na konto rewolt jest mozliwa przez paysafecard? Wyplata z buka jak dlugo idzie ? Dzieki za odpowiedz
 
T 0

tichy121212

Użytkownik
U większości buków jest opcja wpłaty kartą Revolut natomiast gorzej jest z wypłatą. Ja mam kartę Mastercard i nie mogę się doszukać u tych samych buków by była możliwa wypłata na kartę Revolut Mastercard.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
ja do Betssona wpłacilem poprzez Revoluta dosłownie RAZ, wczesniej przez rok wplacalem przez Ecopayz i w sumie bez problemu wypłacilem hajs na Revoluta (wyplacilem 2500 , doszlo jakies 2494 po przewalutowaniu) i pozniej z Revoluta na konto bankowe i na drugi dzien juz kasa była wiec jestem w szoku że poszło tak szybko i tak tanio.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
czytam, że Revolut udostępnił polskie karty i polskie konta czy to oznacza, że dla nowego użytkownika dostaniemy kartę zlokalizowaną w Polsce i to niczym się nie będzie różniło od karty debetowej z jakiekolwiek banku w Polsce?
Biuro prasowe Revoluta nie chce zdradzić, z usług jakiej instytucji finansowej korzysta przy oferowaniu polskich rachunków. Z doniesień czytelników Cashless wynika, że projekt mógł zostać zrealizowany we współpracy z Danske Bank.
poniżej cytat, nie wiem co oznacza bo dopiero chciałem zacząć korzystać z tej aplikacji
Polska jest jednym z najważniejszych rynków dla Revolut i chcemy by nasi użytkownicy realizowali transakcje w najprostszy możliwy sposób. Dzięki karcie i kontu, które są rozpoznawane jako polskie, łatwiej wypłacimy pieniądze, zapłacimy kartą oraz ustawimy stały przelew z banku lub od pracodawcy.
 
Do góry Bottom