>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Łukasz Piszczek w środę przeszedł szczegółowe badania. Reprezentanta Polski czeka 5-6 tygodni przerwy i tym samym nie zagra 29 marca w meczu eliminacyjnym do Euro 2016 z Irlandią.

www.sportowefakty.pl


Tak graliśmy jesienią z tyłu : Szczęsny - Piszczek, Glik, Szukała, Wawrzyniak ( Jędrzejczyk )

A teraz ?? z ww. do gry jest jedynie Glik.. Szczęsny ławka, Szukała i Wawrzyniak szukają formy. O bramkę bym się nie martwił ( Fabiański, Boruc - ja bym postawił na Fabiana ), na prawej obronie spokojnie może zagrać Olkowski i przy formie Piszczka nie wiem nawet czy to nie wyjdzie nam na dobre. Problemem będzie na pewno drugi stoper i lewy obrońca. Sądzę, że Nawałka wróci do Wawrzyniaka, a i następcy Szukały nie widać, więc przynajmniej pół lewą połówkę obrony, będzie chciał mieć trener zgraną.

A co Wy na to w temacie obrony ?

PS. Irlandia strzeli urasta do jak to się mówi - lokaty :).
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
dobre. Problemem będzie na pewno drugi stoper i a i następcy Szukały nie widać.
A dlaczego skreślasz Szukałe?
Fakt,że Arabia Saudyjska nie dysponuje silną ligą ale gra w podstawowym składzie i nadal strzela bramki więc jak najbardziej do gry!
 
A 4

adele

Użytkownik
( Fabiański, Boruc - ja bym postawił na Fabiana ), .
Ja bym postawił na Boruca większe doświadczenie w reprezentacji, poza tym wciąż w wysokiej formie. Ale prawda jest taka, że im bliżej tego meczu tym większe mam obawy, szczególnie o linie obrony.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A dlaczego skreślasz Szukałe?
Fakt,że Arabia Saudyjska nie dysponuje silną ligą ale gra w podstawowym składzie i nadal strzela bramki więc jak najbardziej do gry!
Nie skreślam go broń Boże. Niech gra i to jak najwięcej, na początku miał problemy z aklimatyzacją u szejków ale teraz wygląda to już lepiej. Według mnie powinien grać Olkowski-Glik-Szukała-Wawrzyniak, to daje jakieś namiastki zgrania z jesieni
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Tylko nie wawrzyniak.Juz lepiej na Boenischa postawic.
Ewentualnie Rzezniczak na PO i Olkowski na LO
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Nie byłbym przekonany do wystawiania Benisza ponieważ ostatnio mało gra i nie jest w rytmie meczowym :p
Mój skład na Irlandię to
Boruc - Wawrzyniak - Szukała - Glik - Olkowski - Krychowiak - Jodłowiec - Błaszczykowski - Milik - Rybus - Lewandowski
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Nie skreślam go broń Boże. Niech gra i to jak najwięcej, na początku miał problemy z aklimatyzacją u szejków ale teraz wygląda to już lepiej. Według mnie powinien grać Olkowski-Glik-Szukała-Wawrzyniak, to daje jakieś namiastki zgrania z jesieni
Kolejna bramka Szukały w zespole Al - Ittihad. Polak strzela zwycięskiego gola w 83 minucie dając swojej drużynie 3 punkty.

Ktoś powie Arabia Saudyjska ale cóż to widać,że środek obrony mamy pewny i co ważne bramkostrzelny(Glik + Szukała). Pozostaje kwestia znaleźć obrońców na boki, a tu ..... hm aż takich pewniaków nie ma ale Nawałka da rade wierze w niego i jego sztab!

Irlandio drżyj :grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pamiętajmy też o tym, że Żuraw jest w gazie i wciąż strzela ???? a jemu pożegnalny występ w kadrze należy się - choćby tylko parę minut.
Oficjalnie karierę zakończył pod koniec lutego 2012: http://m.maciejzurawski.futbolowo.pl/news/1411802 - ale wilka ciągnie do lasu:
Maciej Żurawski znów strzela! Jego gol daje 3 punkty
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,maciej-zurawski-zdobywa-zwycieska-bramke-dla-poronca-poronin,artykul,551253,1,279.html
Poroniec Poronin kadra:
http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=4581&amp;amp;id_sezon=85
( mają niezłą pakę: Piszczek w obronie, Żuraw w ataku - trwają ponoć rozmowy z Tomaszewskim i Gadochą...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wojciech Szczęsny dołącza do AS Roma.
&lt;center&gt; &lt;/center&gt;
Zgodnie z przewidywaniami, polski bramkarz przeprowadzi się na Stadio Olimpico na co najmniej jeden sezon - 25-latek będzie grał w nowym zespole na zasadzie rocznego wypożyczenia. &quot;Giallorossi&quot; mają jednak możliwość wykupienia 25-latka za pięć milionów euro.
Szczęsny bronił barw Arsenalu przez ostatnie sześć lat. Główną przyczyną, która przemawia za taką , a nie inną decyzją reprezentanta &quot;Biało-Czerwonych&quot;, jest przybycie Petra Čecha. Były golkiper Chelsea kosztował &quot;The Gunners&quot; 11 milionów funtów i z góry jest zapowiadany na absolutnego faworyta do objęcia roli między słupkami.
Wcześniej brytyjskie media wspominały o tym, że David Ospina mógłby również odejść z północnego Londynu. Zapowiada się jednak na to, iż Kolumbijczyk pogodzi się z drugoplanową rolą.
transfery.info
Może teraz dorośnie i pokażę się z lepszej strony, liczę na to.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
przypominam że dzisiaj odbędzie się losowanie do eliminacji MŚ2018 Transmisja w tv od godz. 17.
zamieszczam podział na koszyki, Polska znajduje się w trzecim tak więc prawdopodobnie wylosuje dwie silne reprezentacje:

Koszyk nr 1

Niemcy, Belgia, Holandia, Portugalia, Rumunia, Anglia, Walia, Hiszpania, Chorwacja

Koszyk nr 2
Słowacja, Austria, Włochy, Szwajcaria, Czechy, Francja, Islandia, Dania, Bośnia i Hercegowina

Koszyk nr 3
Ukraina, Szkocja, POLSKA, Węgry, Szwecja, Albania, Irlandia Północna, Serbia, Grecja

Koszyk nr 4
Turcja, Słowenia, Izrael, Irlandia, Norwegia, Bułgaria, Wyspy Owcze, Czarnogóra, Estonia

Koszyk nr 5
Cypr, Łotwa, Armenia, Finlandia, Białoruś, Macedonia, Azerbejdżan, Litwa, Mołdawia

Koszyk nr 6
Kazachstan, Luksemburg, Liechtenstein, Gruzja, Malta, San Marino, Andora.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Jeszcze sie odniose do Peszki w tym wywiadzie. Jeśli chodzi o to czy zrobil dobrze czy zle ze przeszedl do Lechii to tak pół na pół, bo z jednej strony wracać do Polskiej ligi to to raczej nie jest krok w przód, czy tutaj może się rozwinać? watpie. Z drugiej strony jednak dobrze, ze pomyslal chłopak, bo jesli nie bedzie gral regularnie w klubie to straci miejsce w reprezentacji. Wracajac do wywiadu, to czy ten chłopak ma dobrze poukladane w głowie? jak czytalem ten wywiad i powiedzial mniej wiecej cos takiego, ze musze grac regularnie w klubie, bo inaczej nie pojade na euro 2016. Nie dosc, ze jest pewny, ze pojedziemy na euro (wiem nie wiele brakuje do historycznego awansu, nie chce sie wdawać w szczegóły itd. ale w sporcie niczego nie mozna byc pewnym) to jeszcze jest pewny, ze bedzie w kadrze jak sie dostaniemy na euro. Krotko mowiac nie podoba mi sie jego tok rozumowania ????
 
jumbodhul 0

jumbodhul

Użytkownik
a ja tak trochę post scriptum. czy ktoś z odwiedzających forum wie, gdzie w sieci znaleźć można informację który z zawodników kadry (zresztą innych reprezentacji też) jest zagrożony absencją z powodu żółtych kartek. chodzi mi o mecze, zarówno eliminacyjne, oraz towarzyskie etc. zastanawiam się, czy takie statystyki są w ogóle dostępne w sieci. sprawdzałem stronę UEFA, ale nie znalazłem. ktoś? coś?
 
spdaniello 30

spdaniello

Użytkownik
a ja tak trochę post scriptum. czy ktoś z odwiedzających forum wie, gdzie w sieci znaleźć można informację który z zawodników kadry (zresztą innych reprezentacji też) jest zagrożony absencją z powodu żółtych kartek. chodzi mi o mecze, zarówno eliminacyjne, oraz towarzyskie etc. zastanawiam się, czy takie statystyki są w ogóle dostępne w sieci. sprawdzałem stronę UEFA, ale nie znalazłem. ktoś? coś?
Polecam stronke worldfootball.net tam wchodzisz w interesujaca Cie druzyne i spr rozgrywki jakie Cie interesuja. Masz ilosc kartek jaka dany zawodnik dostał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom