>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Remis na 1 Połowę - Zakłady 2z3

S 49

slon89

Użytkownik
System Ediego &quot;Musisz...&quot;to coś w stylu rozpisać sobie wszystkie możliwe kombinacjie trzech zdarzeń o dwuch możliwościach zakończenia tj. 2*2*2=8, osiem to liczba kombinacji jaka może powstać z tych trzech zdarzeń. I teraz wybierając z tych 8 możliwości 3 mamy 37.5% szans na wejście któregoś z 3 kuponów a gdy zagramy na 1 i 2 błędy czyli na 6 kuponów to mamy 75% skuteczności. Nie ma w tym nic niezwykłego. Po co 4 lata wałkowac system który nie jest systemem tylko ładnie opisaną strategia gry. Nikt nie może wiedzieć ile błędów zrobi na danym kuponie 0,1,2 czy może 3 i pamiętajcie to że po 300 ako najczęściej przegrywa 1 zakład nie oznacza że w następnych 300 będzie podobnie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@slon89 &gt;&gt;&gt; może jednak nie pisz z sufitu &quot;System Ediego&quot; a trzymaj się tej już 4 lata temu podanej nomenklatury w zakresie tego , co jako technika gry przedstawiłem pod nazwą metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;:

[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html']http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html[/URL]

[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html']http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html[/URL]

Widzę ponadto , ze błądzisz jak dziecko we mgle pisząc totalne bzdury rodzaju:
&quot;system który nie jest systemem tylko ładnie opisaną strategia gry.&quot;

Otóż niniejszym uświadam Ci , że system to element strategii - a więc jedno jest zawarte w drugim , bowiem system określa przyjęte założenia i cele a strategia zawiera sposób ich realizowania.


.............
.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
edi8 ja bez żadnego analizowania i kombinowania wygrać żeby wygrać statystyk itp mam yield około +10%(35%skuteczności średni kurs 3,12) po 500 typach(w wakacje testach było podobnie dlatego zacząłem grać w realu) w 2 miesiące grając niemal wszystkie remisy jeśli średni kurs nie przekracza przed meczem w oddsportal 3,05, potem szukam buca co daje najwięcej(mam kase wszędzie gdzie tylko rejestrują polaków)
Do tego opracowałem sobie system stawkowania:
gram 7 meczu za określną stawkę, obliczam z tych 7 meczy yield i w zależności jaki minus lub plus podnoszę lub obniżam stawkę na następne 7 meczy(1% to 40 gr)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
skoro najczęściej przegrywasz przez 1 (słownie: jeden) typ to skąd Ci wychodzi taka statystyka 48.83% dla kursu 1.97?? W jaki sposób to obliczyłeś? Bo wydaje się to aż nieprawdopodobne????.
Chyba powinno tych procentów być duuuuuużo więcej:grin: Tego właśnie nie mogę zrozumieć. Z jednej strony równania mamy statystyka 48.83% dla kursu 1.97 z drugiej najczęściej przegrywam przez jeden błąd na trzy typy. Dziwne.
Mądrej głowie dość dwie słowie - a głupiemu to i referatu mało....

1008 typów singlowych mających skuteczność dokładnie 48.81%
i średni kurs trafionego typu wynoszący 1.97 - to efekt statystyki prowadzonej dla oddzielnych 1008 zdarzeń , natomiast te 1008 typów zostało zagranych jako treble a więc na 1008:3=336 kuponach.

Skuteczność typowania wynosząca 48.81% w odniesieniu do 1008 singli przekłada się na trafienie 492z1008 typów.

Zatem typów 1008 , trebli 336 a trafień 492.

Te 336 trebli w zakresie skuteczności typowań to:

1/ 141 z 1 błędem , czyli 2z3 więc 141*2=282 trafienia
2/ 99 z 2 błędami , czyli 1z3 więc 99*1=99 trafień
3/ 37 bez błędów , czyli 37*3=111 trafień
4/ 59 bez trafienia , czyli 0 trafień

A zatem:
( 141+99+37+59) = 336 trebli oraz
( 282+99+111+0) = 492 trafienia

Tak więc zgodnie z tym co pisałem: najwyższa procentowo trafialność
dotyczyła kuponów przegranych przez 1 błąd i te dane podałem ponad 4 lata temu zakładając wątek:

Metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;
[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html']http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html[/URL]

I dlatego widząc iż przegrywam kupony AKO przez 1 błąd , zastosowałem grę na 3 zakłady wkomponowując założenie 1 przegranej dla uzyskania wygranej prowadząc grę opisaną w w/w wątku o tej metodzie.

..............

A tu jeszcze jedna opinia dotycząca tej metody a pochodząca od @Ja28 , jednego z najbardziej doświadczonych użytkowników FB:

Ja28

Dołączył: 23.10.2007

Ja tą metodę opisaną przez eid8 stosuje już kilka lat i jest ona bardzo skuteczna w zakładach z kursem 1,90-1,98 np na hadicap w NBA.

W zakładach piłki nożnej przy typowaniu trzech meczy jednocześnie jest niezastąpiona, bo jak wiadomo (ale chyba nie wszystkim) że faworyci wygrywają średnio 63% wszystkich meczy, czyli na trzy mecze wchodzą dwa (losowo panowie - losowo).

Oznacza to że w dłuższym okresie czasu ta reguła zawsze się sprawdza, zwłaszcza gdy zamiast typowania losowego stosuje sie typowanie analityczne.

Natomiast system w którym dopuszcza sie że jeden z trzech meczy granych nie wchodzi jest cool...

.
 
M 6

makubczak

Użytkownik
9 KUPON: 113201399287846681
Gateshead - Salisbury
Farense - Oliveirense
Murcia - Gijon


10 KUPON: 113201399242546719
Leon de Huanuco - Cienciano
Godoy Cruz - Estudiantes
D. Lara - Aragua
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
System stawkowania to jedno jaki nie wymyślisz i tak dupa z tyłu jeśli masz yield -4% po 1000 typach ja przedstawilem prosty sposób znacznie skuteczniejszy +10%% i dodtego najbezpieczniejsze stawkowanie z możliwych
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Tak owszem też polecam grać płasko La Liga na faworyta gdy tuż przed meczem średni kurs jest w przedziale 1,8-2,2 ubiegły sezon dał profity ale w tym roku gram remisy jak leci z lig remisowych i jedynym kryterium jest kurs do 3,05 wszystko można sobie sprawdzić i obliczyć z historii oddsportal.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Te 336 trebli w zakresie skuteczności typowań to:

1/ 141 z 1 błędem , czyli 2z3 więc 141*2=282 trafienia
2/ 99 z 2 błędami , czyli 1z3 więc 99*1=99 trafień
3/ 37 bez błędów , czyli 37*3=111 trafień
4/ 59 bez trafienia , czyli 0 trafień

A zatem:
( 141+99+37+59) = 336 trebli oraz
( 282+99+111+0) = 492 trafień

Tak więc zgodnie z tym co pisałem: najwyższa procentowo trafialność
dotyczyła kuponów przegranych przez 1 błąd i te dane podałem ponad 4 lata temu zakładając wątek:


.
I na tej podstawie wychodzisz z założenia że tak będzie trwać??:grin::grin: Przecież to zdarzenie losowe (a wynik wymyślony na potrzeby metody) i w dłuższej perspektywie będzie dążyć do wyrównania, w zgodzie ze swoim prawdopodobieństwem.
Nie rób ludziom wody z mózgu.

Może jakiś test? - zobaczymy jak to &quot;najczęściej&quot; wyjdzie w rzeczywistości.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest statystyka sprzed 4 lat , o której pisałem już lata temu - a wobec grania przeze mnie w ramach metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; na te 2 oddzielne linie: na 2z3 i na 1z3 dające razem 75% szans na wejście , bo obie mające identyczne prawdopodobieństwo: każda po 37.5% - tak więc ich trafianie dążące do wyrównywania , jest tylko plusem wręcz zapraszającym do zastosowania ich w ramach tej metody ???? bo zapewnia to w miarę rytmiczne przemiene trafianie w jednej z nich , bez wchodzenia na wysokie progi w swoich oddzielnych progresjach.

Opcje na 3z3 i z 0z3 mające po 12.5% prawdopodobieństwa są tu marginalne , bo razem stanowią 25% czyli 1/4 i stąd ich nie prowadzę w swojej grze tą metodą , w statystykach której nadal jednak mam przewagę trafień 2z3 nad 1z3 - ponad ich w/w statystyczne prawdopodobieństwo.



.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
No widzisz - obie: 2z3 i 1z3 mają takie same szanse. Więc po co to całe gadanie, żeby na postawie statystyk dokonać wyboru - czy grać na 2/3 czy na 1/3? Skoro na dłuższą metę się zrównoważy?
PS
Będzie test? Chciałbym zobaczyć jak &quot;częściej&quot; trafiasz 2z3
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No widzisz - obie: 2z3 i 1z3 mają takie same szanse. Więc po co to całe gadanie, żeby na postawie statystyk dokonać wyboru - czy grać na 2/3 czy na 1/3? Skoro na dłuższą metę się zrównoważy?

PS
Będzie test? Chciałbym zobaczyć jak &quot;częściej&quot; trafiasz 2z3
Piszesz głupoty jak ostatni gamoń i leszcz - bo de facto nim w bukmacherce jesteś!

I co z tego że obie linie mają takie same teoretyczne szanse , gdy moje zdobyte przez 12 lat doświadczenie i wiedza sprawiają , że w statystyce gry w ramach tej metody , mam w praktycznej grze wciąż od kilku lat przewagę trafień w jednej linii wynoszącą obecnie 25% względem wyników w drugiej linii?

Zakłady wzajemne tym się różnią od np. gier liczbowych , że ich wyniki nie są w większości losowe i stąd tu prawdopodobieństwo zaistnienia określonego rozstrzygnięcia jest zmienne w obszernym zakresie i może być oddane szerokim zakresem kursów , pomniejszonych o marżę bukmachera.

I stąd kurs na tę samą drużynę może równie dobrze wynosić 1.3 i 2.5 - w zależności od tego kiedy , z kim i gdzie będzie grała.

Gracz mający w statystyce swojej gry ( tu w odniesieniu do zakładów wzajemnych na 3 zdarzenia ) opartej o wyczytaną bądź wypracowaną własną metodologię czyli analityczny a nie losowy dobór drużyn i typowanych ich wyników - przewagę skuteczności w realnej grze dla trafień np. 2z3 , to im powinien poświęcić szczególną uwagę w przełożeniu tego na grę metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; , skoro tym najczęstszym jest u niego 1 błąd.

W mojej praktyce wygląda to tak , że choć gram na obie te niezależne linie , tzn. na 2z3 i na 1z3 - to jednak mając przez wiele lat wciąż dominację typowań z 1 błędem , to tak mam ustawione co do stawek te 2 progresje , żeby to właśnie ta częściej trafiana linia wypracowywała większy zysk od linii , która ma mniej trafień.

Jeżeli statystyka gry zacznie pokazywać mi kiedyś , że procentowa skuteczność w obu tych liniach wyrównuje się - to natychmiast zmienię swoje obecne w/w stawkowanie w tych progresjach.

................

Zaś co do tego Twojego ustępu:
&quot;
PS
Będzie test? Chciałbym zobaczyć jak &quot;częściej&quot; trafiasz 2z3 &quot;

to robię testy dla pokazania i łatwiejszego zrozumienia podawanych przeze mnie nowych technik - zaś metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; , zarówno w wersji podstawowej jak i jej różne modyfikacje , jest na FB od lat czterech i totalnie wszystko co się jej tyczy , jest dla wszystkich od dawna zrozumiałe i jasne.

P.s: ale oczywiście jako temu który dopiero po 4 latach zrozumiał w końcu o co tu chodzi - zezwalam Ci na zrobienie testu tej metody , i to w wersji na 1z3 bądź 2z3 a nawet i obu ????

.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Piszesz głupoty jak ostatni gamoń i leszcz - bo de facto nim w bukmacherce jesteś!

I co z tego że obie linie mają takie same teoretyczne szanse , gdy moje zdobyte przez 12 lat doświadczenie i wiedza sprawiają , że w statystyce gry w ramach tej metody , mam w praktycznej grze wciąż przewagę trafień w jednej z opcji?.
czarodziej - przeczy matematyce.:grin:
Zakłady wzajemne tym się różnią od np. gier liczbowych , że ich wyniki nie są losowe i stąd tu prawdopodobieństwo zaistnienia określonego rozstrzygnięcia jest zmienne w obszernym zakresie i może być oddane szerokim zakresem kursów , pomniejszonych o marżę bukmachera..
Racja, ale mówimy tu a tej statystyce dot. występowania &quot;najczęściej&quot; 2z3, 1z3, 0z3 i 3z3 co jest zdarzeniem losowym.
I stąd kurs na tę samą drużynę może równie dobrze wynosić 1.3 i 2.5 - w zależności od tego kiedy , z kim i gdzie będzie grała.
No ale do tej metody zalecałeś starannie wyselekcjonowane zdarzenia o wyrównanych kursach. Nawet w grę wchodziły zdarzenia parzyste/nieparzyste.

W mojej praktyce wygląda to tak , że choć gram na obie te niezależne linie , tzn. na 2z3 i na 1z3 - to jednak mając przez wiele lat wciąż dominację typowań z 1 błędem , to tak mam ustawione co do stawek te 2 progresje , żeby to właśnie ta częściej trafiana linia wypracowywała większy zysk od linii , która ma mniej trafień.
No więc co stoi na przeszkodzie abyś podawał te typy w swoim temacie w AKO? Niemożliwe jest to, żebyś miał stałą przewagę jednej opcji.:zoltakartka: jest inaczej? Udowodnij.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
dobra, dobranoc - dalej edytujesz posty po mojej odpowiedzi. bez sensu.
czekam na przykład &quot;analitycznego a nie losowego dobóru drużyn i typowanych ich wyników&quot;.
pzdr.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;Niemożliwe jest to, żebyś miał stałą przewagę jednej opcji&quot;

Nie wiem czy naprawdę jesteś tak głupi jak głupio piszesz , ale od samego początku w zakresie porównania trafień pomiędzy linią kuponów na 2z3 i linią na 1z3 - utrzymuje się stała przewaga tych , w których był 1 błąd.
Proporcja po 1008 typowań a więc 336 kuponach treble wynosiła 144:99 na korzyść 2z3 i nigdy nawet nie zrównała się z 1z3 a więc i tym samym nie przechyliła się na korzyść 1z3.
Ten stan trwa nadal , a obecnie w próbie liczącej już kilka tysięcy kuponów przewaga dla 2z3 względem 1z3 wynosi 25%.

Bo typować to trzeba &quot;umić&quot;! ???? i piszę to jako ten , który w swojej karierze wygrał drugi pod względem ilości uczestników światowy konkurs typerski i to w kilku kategoriach - pokonując ponad 14 tysięcy konkurentów i dobrze tam Polskę reprezentujący ( są na tym forum ludzie , którzy o tym wiedzą ???? ) .

.................

Kończąc:
tym się od siebie różnimy , że ja już niczego ani nikomu nie muszę udowadniać.
Życzę Ci , abyś do końca najdłuższego bukmacherskiego żywota zarobił na tej zabawie tyle , co ja dotychczas.

P.s: jeżeli robię edycję to wyłącznie z powodów korektorskich - dla poprawienia dostrzeżonego post factum błędu czy przejęzyczenia a nie z powodów zmian merytorycznych zmieniających sens poprzednich wypowiedzi.



.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Zgodnie z matematyką nie ma szans na taką sytuację. Udowodnić swojej racji nie chcesz. Teraz pytanie: wierzyć ediemu czy matematyce? Chyba wszyscy wiedzą co wybrać. Żegnam.
 
S 49

slon89

Użytkownik
Edi faktycznie nie musisz nikom nic udowadniać, wszyscy na forum wiedzą jaką masz wiedzę na temat bukmacherstwa ale jak kolega prosi o typy to co ci szkodzi je podawać skoro je grasz cały czas i masz przewagę na kupony z 1 błędem to pisz je na forum a my wszyscy skorzystamy z tego, przecież ty na tym nie stracisz.:) Jedynie że to jest ta gałąź której jako stary wróbel nie chcesz pod sobą podciąć.
 
henry 83

henry

Użytkownik
Czytam, czytam i naczytać się nie mogę.
Po pierwsze to poziom waszej dyskusji zaczyna przypominać podwórkową sprzeczkę dzieciaków, zwłaszcza edi8 używa sformułowań dosyć obraźliwych-nieładnie.

Nikt nikomu nic nie musi udowadniać, bo to nie miedzy sobą rywalizujemy. Zasadniczo walka odbywa się tu między graczami a bukmacherem. Wszelkie konkursy bukmacherskie są dodatkową atrakcją, ale nie są w żadnym stopniu miarodajne, więc jeśli traktujemy sprawę poważnie to nawet o nich nie wspominajmy.

Rozumiem zarzuty adam_adam odnośnie metody gry &quot;musisz przegrać(...)&quot;. Prawdopodobieństwa nie oszukamy i to że w pewnej próbie, będziemy mieli stosunek skutecznośći 2:1 ( trafione:nietrafione lub odwrotnie) i tak też będziemy tworzyć kupony żeby maksymalnie tą zależność wykorzystać, nie oznacza że w pewnym momencie passa się nie odwróci.
Czarne serie niestety są zmorą wszystkich. Tutaj brniemy w progresję, a to wierząc dotychczasowym testom, prędzej czy później nas z gotówki wyczyści.

Nie wdaję się w polemikę nad skutecznością tego sposobu gry (zaznaczam sposobu gry, a nie systemu) Niestety to nie surebety więc ryzyko straty zawsze ponosimy.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
..wujek edi, nie chce sie z tobą wspierać ale ja nie podchodzę do h2h na poważnie. Ze wszystkich tabelek, statystyk interesuje mnie obecna forma, ostatnie mecze, absencje. H2h nic nie wnosi nowego ? w sumie wnosi ! W typach dnia nie jednokrotnie można znaleźć &quot;(..) h2h mowi nam że drużyna X ma sposób na drużynę Y bo wygrała z nią już 10 razy..&quot; idź pan w h... z h2h. Poniżej przedstawiam prosty przyklad :

Niby Man U wyraźni faworyt w tym meczu sugerując sie h2h a tu zonk ????. Zmieniają się zawodnicy, szkoleniowcy, o innych czynnikach wpływających na przebieg meczu nie wspomnę. Być może jestem raczkującym graczem na zakładach bukmacherskich, ale h2h to dla mnie przebieg meczy między drużyną x i y, która do mojego typowania nie przekłada się na wybór zwycięzcy ????
 
Do góry Bottom