>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

remis do przerwy - TEST

D 77

dalik

Użytkownik
Jeżeli chcesz grać progresję to powinieneś mieć kurs co najmniej 3.10 albo 18.000 zł na grę jak pisał w którymś temacie ten cwaniaczek z dużą łapą , małą głową ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
ogolnie mając tak ogromny budżet na grę sprawa jest dosc latwa zeby zyc z bukmacherki, byle rozpisac wszystko mądrze i nie zaczynac progresji od wielkich stawek. Niestety biedacy, ktorzy graja po sto zlotych (w tym i ja :-D) musza kombinowac ciut inaczej
a co do tematu, gralem troche wlasnie na remis do przerwy i wtopilem tez troche ;-) ale moze chujowo druzyny wybieralem, zobaczymy jak pojdzie autorowi.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
To był sarkazm. Koleś nie grał swoich typów nawet za 1 zł, a temacie &quot;stawiał&quot; po 18k-25k na mecz :p .
 
P 18

pablozur

Użytkownik
mały offtop:
hahah ta i ze zarabia miesiecznie 1200 a bez skrepowania niby stawia ponad 20k i chwalił się że ma skuteczność typów ponad 90% na over 0,5;p Gdzie sprawdzalem mecze w przeciagu kilku dni i na probie ponad 500 meczy, ponad 94% meczy skonczylo sie over 0,5 ???? kretacz i tyle...
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
I ja też czytam ten temat i śledzę wpisy...
ogolnie mając tak ogromny budżet na grę sprawa jest dosc latwa zeby zyc z bukmacherki,
No chyba jednak nie do końca, bo są limity, czarne serie a i aspekt psychologiczny jest ważny. Ja bym był bardziej powściągliwy w słowach ;)
Natomiast zastanawia mnie tak granie : wynik parzysty/nieparzysty czy to do przerwy czy na koniec.
Gajin - Tobie akurat zaczęła sie czarna seria chyba i wszystkie typy na odwrót.. zastanawiam się czy nie spróbować tego właśnie - kursy 1,8 i 1,9 całkiem ok, mnożymy razy 2,5 , mam budżet na 6 progów. Czy w 6 strzałach ustrzelę wymagany typ (nieparzysty jak dla mnie) ? hmmm...
Remis do przerwy też niegłupi choć kursy już różne, od 1,5 do 2coś, zależy od drużyn, i podobnie by było, na 6 progów budżet... musze to przemyśleć i zacząc za jakiś czas swoją mini-relację gdzieś w dziale KUPONY czy cuś ;)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Daj mi taki budzet, a obiecuje wyciagac Ci stowke codziennie na luzie, bez strat (finalnie)
zaraz ktos napisze ze mozna by duzo wiecej, pewnie ze moznaby, ale ja wolalbym zminimalizowac ryzyko praktycznie do zera, a te 3 k na miecha by mnie zadowalaly ;-)
chyba, ze faktycznie limity by zlapaly
no, ale pomarzyc o takim portfelu fajna rzecz :-D
i sorry za offtopic, wybacz autorze, powodzenia w tescie ;-)
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Ano właśnie - nieswoimi pieniędzmi to zawsze łatwiej ;)
tylko spokojnie, nie chce się spinać i kłócić ;)
ja gdybym tyle miał to sam nie wiem czy bym nie dygał..
Pogadać możemy w temacie :czy z buków da się wyżyć , a tu nie spamujmy ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Gajin - Tobie akurat zaczęła sie czarna seria chyba i wszystkie typy na odwrót.. zastanawiam się czy nie spróbować tego właśnie - kursy 1,8 i 1,9 całkiem ok, mnożymy razy 2,5 , mam budżet na 6 progów. Czy w 6 strzałach ustrzelę wymagany typ (nieparzysty jak dla mnie) ? hmmm...
6 próg, kurs 1.90 - Postawisz na tym progu kasę licząc progresję zasadą &quot;5 razy mnie nie weszło, to teraz wejdzie&quot; ?
Szczególnie gdy do wciągnięcia na czysto będziesz miał jakieś 15% wkładu.

Nie jest to zbyt dobry pomysł.

Progresję trzeba umieć wykorzystać i raczej nie jest to gra na niskich kursach.
 
Do góry Bottom