>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

remis do przerwy - TEST

D 77

dalik

Użytkownik
Jeżeli chcesz grać progresję to powinieneś mieć kurs co najmniej 3.10 albo 18.000 zł na grę jak pisał w którymś temacie ten cwaniaczek z dużą łapą , małą głową ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
ogolnie mając tak ogromny budżet na grę sprawa jest dosc latwa zeby zyc z bukmacherki, byle rozpisac wszystko mądrze i nie zaczynac progresji od wielkich stawek. Niestety biedacy, ktorzy graja po sto zlotych (w tym i ja :-D) musza kombinowac ciut inaczej
a co do tematu, gralem troche wlasnie na remis do przerwy i wtopilem tez troche ;-) ale moze chujowo druzyny wybieralem, zobaczymy jak pojdzie autorowi.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
To był sarkazm. Koleś nie grał swoich typów nawet za 1 zł, a temacie &quot;stawiał&quot; po 18k-25k na mecz :p .
 
P 18

pablozur

Użytkownik
mały offtop:
hahah ta i ze zarabia miesiecznie 1200 a bez skrepowania niby stawia ponad 20k i chwalił się że ma skuteczność typów ponad 90% na over 0,5;p Gdzie sprawdzalem mecze w przeciagu kilku dni i na probie ponad 500 meczy, ponad 94% meczy skonczylo sie over 0,5 ???? kretacz i tyle...
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
I ja też czytam ten temat i śledzę wpisy...
ogolnie mając tak ogromny budżet na grę sprawa jest dosc latwa zeby zyc z bukmacherki,
No chyba jednak nie do końca, bo są limity, czarne serie a i aspekt psychologiczny jest ważny. Ja bym był bardziej powściągliwy w słowach ;)
Natomiast zastanawia mnie tak granie : wynik parzysty/nieparzysty czy to do przerwy czy na koniec.
Gajin - Tobie akurat zaczęła sie czarna seria chyba i wszystkie typy na odwrót.. zastanawiam się czy nie spróbować tego właśnie - kursy 1,8 i 1,9 całkiem ok, mnożymy razy 2,5 , mam budżet na 6 progów. Czy w 6 strzałach ustrzelę wymagany typ (nieparzysty jak dla mnie) ? hmmm...
Remis do przerwy też niegłupi choć kursy już różne, od 1,5 do 2coś, zależy od drużyn, i podobnie by było, na 6 progów budżet... musze to przemyśleć i zacząc za jakiś czas swoją mini-relację gdzieś w dziale KUPONY czy cuś ;)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Daj mi taki budzet, a obiecuje wyciagac Ci stowke codziennie na luzie, bez strat (finalnie)
zaraz ktos napisze ze mozna by duzo wiecej, pewnie ze moznaby, ale ja wolalbym zminimalizowac ryzyko praktycznie do zera, a te 3 k na miecha by mnie zadowalaly ;-)
chyba, ze faktycznie limity by zlapaly
no, ale pomarzyc o takim portfelu fajna rzecz :-D
i sorry za offtopic, wybacz autorze, powodzenia w tescie ;-)
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Ano właśnie - nieswoimi pieniędzmi to zawsze łatwiej ;)
tylko spokojnie, nie chce się spinać i kłócić ;)
ja gdybym tyle miał to sam nie wiem czy bym nie dygał..
Pogadać możemy w temacie :czy z buków da się wyżyć , a tu nie spamujmy ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Gajin - Tobie akurat zaczęła sie czarna seria chyba i wszystkie typy na odwrót.. zastanawiam się czy nie spróbować tego właśnie - kursy 1,8 i 1,9 całkiem ok, mnożymy razy 2,5 , mam budżet na 6 progów. Czy w 6 strzałach ustrzelę wymagany typ (nieparzysty jak dla mnie) ? hmmm...
6 próg, kurs 1.90 - Postawisz na tym progu kasę licząc progresję zasadą &quot;5 razy mnie nie weszło, to teraz wejdzie&quot; ?
Szczególnie gdy do wciągnięcia na czysto będziesz miał jakieś 15% wkładu.

Nie jest to zbyt dobry pomysł.

Progresję trzeba umieć wykorzystać i raczej nie jest to gra na niskich kursach.
 
Do góry Bottom