>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Remes Puchar Polski

Status
Zamknięty.
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Tak sie własnie zastanawiam z której strony ugryść te mecze i nie mam zielonego pojecia kursy piękne i same mówia zagraj mnie ;) Tylko co jak tu w kazdym meczu moze być 1x2...
Chyba najlepewniej wyglądaja zespoły bedace w dołku kiedys trzeba z niego wyjsc a najlepszy czas i miejsce to puchar polski , nowy trener którem trzeba się pokazac przed nastepnym meczem Ligowym
I chyba nie bede oryginalny jak powiem ze zagram Wisłe+Legie z X
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
to że Legia ma słabą formę to fakt, ale po 1 jest nowy trener, a po drugie to po takich porażkach najczęściej przychodzi nieco lepszy mecz i porażki da się uniknąć. Ruch gra kiepsko ostatnio ostatnio ale w ich przypadku to jest optimum ze względu na problemy kadrowe. 2x spokojnie powinno wejść

Jeśli ktoś ma taki typ to niech gra na awans Pogoni. Peffka
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja bym radził odpuścić Ruch - Legia bo to nic innego jak NO BET.
Kurs na Sosnowiec bardzo kusi. Przez cały puchar idą jak burza. W tym sezonie bez wątpienia są faworytem do awansu. Bardzo dobrze zaczęli rundę od zwycięstwa 3:0 nad legnicką Miedzią. Tego samego o Pogoni nie można powiedzieć. Bądź co bądź zajmują 2 miejsce, ale jeśli nie poprawią swojej gry mogą zacząć lecieć w dół. Rundę zaczęli od dwóch remisów - jednego wyjazdowego, a drugi remis padł w derbach z Flotą Świnoujście. Oba mecze skończyły się wynikiem 0:0 co może świadczyć o nieudolności napastników którzy od dwóch spotkań nie potrafią strzelić bramki. Na wyjazdach nie grają rewelacyjnie, a wygrana przy ambitnych piłkarzach Sosnowca może pozostać pod znakiem zapytania.
Grają u siebie, w lidze radzą sobie bardzo dobrze. Moim zdaniem najlepszy typ z tej rundy pucharowej.

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin | 1 - 2,80
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Kurs na Sosnowiec kusi... tak samo jak kurs na Pogoń :p.

Zagłębie ograło Stalówkę, Górnika, Flotę, Przebój Wolbrom i Miedź Legnica. Przeciwnicy na kolana nie rzucają.

Pogoń ograła Piasta, warszawską Polonię, Motor, Kotwicę (fakt - cudem), Olimpię Elbląg (fakt - po męczarniach). Cuda - cudami, męczarnie - męczarniami, ale w ostatnich rundach Pogoń miała poważniejszych konkurentów, a wyniki nie mniej przekonujące.

Obie drużyny rok temu grały w tej samej lidze, w której Pogoń zajęła drugie miejsce, a Zagłębie 11. Dzisiaj Pogoń ma ambicje awansu do ekstraklasy, a Zagłębie musi się szarpać z dziadami w niższej lidze (nie wiadomo czy awansuje, bo drużyn grających anty-futbol jest w tej lidze min. 10 i mimo wszystko potrzeba sporo szczęścia, żeby regularnie na nich punktować). Zresztą nie wiele inna jest sytuacja Pogoni, bo pierwsza liga też słynie z dziadowskich drużyn, walczących w każdym meczu o przetrwanie... i tym tłumaczę sobie ostatnie potknięcia Pogoni.

Do czego zmierzam. Nie trafia do mnie argument - Zagłębie wygrało 3:0 z Miedzią Legnica - musi być w dobrej formie. Pogoń - remisy z Podbeskidziem i Flotą - słaba forma. Powód? Brak wiary w umiejętności Legniczan. Zagłębie bez wątpienia jest faworytem do awansu, ale oprócz niego jest też Radzionków i Zawisza oraz w nieco dalszej kolejności Polkowice. Nie dogmatyzowałbym też ambicji Sosnowca, bo zapewne obie ekipy ambicje mają podobne.

Mam po prostu wrażenie, że Pogoń jest jeden szczebelek ewolucji wyżej od Zagłębia, na dzień dzisiejszy. Oba kluby idą podobną drogą. Najpierw wielkie kryzysy, później odbudowa, ale to Pogoń pierwsza ogarnęła chaos - jeszcze kilka miesięcy temu kibice Zagłębia narzekali na WSZYSTKO. W tym czasie Pogoń już miała zbudowaną ciekawą jak na nasze warunki drużynę, która od tego czasu dodatkowo się wzmocniła.

Jak zapewne wnioskujesz ja w tej parze skłaniam się ku Pogoni (choć jest to dwumecz i &#39;tylko&#39; PP, więc bez szaleństw ze stawką). 2.63 w pinnaclu fajnie wygląda.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PUCHAR POLSKI
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2,65
Buk: Gamebookers
Analiza:

Dzisiaj rozegrany zostanie półfinał Pucharu Polski. Ruch Chorzów podejmie warszawską Legię. Moim zdaniem minimalnym faworytem są gospodarze. Na Cichej Chorzowianie sa w tym sezonie bardzo mocni. Obydwa zespoły nie zaczęły tego zespołu dobrze, lecz paradoksalnie i tak zbliżyły się do lidera, Wisły Kraków. Jako kibic Ruchu, wierzę, że drużyna Fornalika odniesie dziś zwycięstwo. Za Niebieskimi, przemawia atut własnego boiska, oraz sytuacja w klubie ze Stolicy. W Legii panuje fatalna atmosfera. Po ostatnim przegranym meczu z Polonią Bytom, pracę stracił trener Urban. To napewno nie wpływa dobrze na morale zawodników. Mam nadzieję, że dzisiaj gospodarze wykorzystają wszystkie swoje atuty i wyeliminują Legię.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Początek meczu: 16 marca, wtorek, godzina 18:45
Miejsce: Stadion Ludowy w Sosnowcu

Mój typ: 1

Sosnowiec ma w w przyszłości wizję meczu w Szczecinie. U siebie pokonali Flotę Świnoujście, z którą Pogoń ostatnio tylko zremisowała 0:0. Wcześniej Sosnowiec wygrał z Górnikiem Zabrze 2:0, a to zespół moim zdaniem lepszy od Pogoni Szczecin...

Droga Pogoni do ćwierćfinału:
Runda przedwstępna:
Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin 1:2 pd.
Runda wstępna:
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Szczecin 5:7 pd.
I runda:
Pogoń Szczecin - Motor Lublin 2:0
1/16 finału:
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2:0
1/8 finału:
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0

Droga Zagłębia do ćwierćfinału:
Rudna przedwstępna:
Miedź Legnica - Zagłebie Sosnowiec 0:1
Runda wstępna:
Zagłębie Sosnowiec - Przebój Wolbrom 4:1
I runda:
Zagłębie Sosnowiec - Flota Świnoujście 2:0
1/16 finału:
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2:0
1/8 finału:
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 3:0

Przypuszczalny skład Pogoni: Krzysztof Pyskaty - Marcin Woźniak, Omar Jarun, Krzysztof Hrymowicz, Łukasz Wróbel - Piotr Petasz, Maciej Mysiak, Dariusz Zawadzki, Maksymilian Roglaski - Marcin Klatt, Piotr Dziuba.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja dziś z mojej strony proponuję Legię DNB. Wiem, że to taki słaby argument, ale nie mogą wiecznie grać tak beznadziejnie. Myślę, że nowa miotła zadziała i zaprezentują się dobrze, mają dziś grać 2 nominalnymi napastnikami, a nie jak za Urbana jednym i jednym cofniętym. Liczę na większą mobilizację całej ekipy. Ruch bez Niedzielana, Straki i Jakubowskiego. Zwłaszcza bez Wtorka sporo tracą na wartości w ataku.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: under 2,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: Tobet

Po raz kolejny typuję under w meczu warszawskiej Legii i jak do tej pory dobrze na tym wychodzę, bo drużyna ze stolicy jest najbardziej underowym zespołem w polskiej ekstraklasie. W 20 meczach z udziałem Wojskowych padły 34 bramki, a w samych dziesięciu wyjazdowych zaledwie 12. Pierwszy wyjazdowy over Legia zaliczyła w Krakowie w meczu z Cracovią. Minęły już czasy kiedy Ruch na własnym boisku grał ładną ofensywną piłkę i pokonywał wszystkich rywali. Rundę wiosenną Niebiescy zaczęli efektownie pokonując na wyjeździe Arkę Gdynia (3:0). Jednak potem przyszła nieoczekiwana porażka u siebie z Zagłębiem Lubin (0:2) i remis przy Konwiktorskiej z Polonią (1:1). W klubie udało się zatrzymać Andrzeja Niedzielana, zdobywce siedmiu goli dla Ruchu, jednak w meczu z Zagłębiem doświadczony napastnik doznał poważnej kontuzji, która najprawdopodobniej wykluczy go z gry do końca sezonu. W dzisiejszym meczu na pewno nie zobaczymy również Ariela Jakubowskiego, Patryka Stefańskiego i Gabora Straki. Brak &quot;Wtorka&quot; we wtorkowym meczu nie pomoże w pokonaniu najlepszej polskiej defensywy, do której wraca po absencji za czerwoną kartkę Dickson Choto. Nowy trener Legii Stefan Białas do Chorzowa zabrał również Pance Kumbeva. W poprzednich rundach REMES Pucharu Polski Ruch ogrywał Widzew 1:0 i w takim samym stosunku Start Otwock. Natomiast dzisiejsi goście uporali się z GKP Gorzów Wlkp. 2:0 i Cracovią, z którą po 90 minutach remisowali bezbramkowo, lecz w dogrywce strzelili dwa gole dające awans do 1/4 finału. Ruch i Legia mierzyły się w minionym sezonie czterokrotnie w tym dwa razy w półfinale Pucharu Polski. Wtedy Ruch wygrał obydwa spotkania po 1:0. W lidze przy Cichej Niebiescy przegrali 0:1, w Warszawie również lepsza była Legia wygrywając 4:1. W obecnym sezonie też doszło już do spotkania tych drużyn i znowu padł wynik underowy 2:0 dla piłkarzy ze stolicy. Jak widać większość meczów Ruchu i Legii kończyło się małą ilością bramek. Duża szansa na takie rozwiązanie jest również dzisiaj i taki jest mój typ.
 
K 0

kolo41a

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jutro dojdzie do konfrontacji Korony Kielce z Jagiellonią Białystok. Obie drużyny zmierzą się w walce o puchar Polski. Stawiam na Koronę, bo ostatnio ograła Jagiellonie w meczu pierwszej ligi, wygrywając z nią na swoim boisku 1 do 0. Ostatnimi czasy Korona reprezentuje większość skuteczność strzelecką. Oprócz tego Jagielloni słabo idzie w pucharze Polski. Ostatnie dwa mecze wygrała dopiero po dogrywkach. Korona gra u siebie, co jest jej atutem, bo w tym sezonie wspaniale spisuje się u siebie wygrywając większość meczy, za to Jagiellonia na wyjeździe gra słabo, wygrywając tylko 3 spotkania w tym sezonie. Dlatego też większość autów przemawia za koroną.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
18 meczowa drużyny Lechia na mecz z Wisłą: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Arkadiusz Mysona, Rafał Kosznik, Hubert Wołąkiewicz, Peter Cvirik, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk, Marcin Kaczmarek, Olegs Laizans, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Karol Piątek, Marcin Pietrowski, Paweł Buzała, Piotr Wiśniewski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski.

Bez Patryka Małeckiego i Issa Ba (drobne urazy) pojechała drużyna Wisły do Gdańska na jutrzejszy mecz Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Henryk Kasperczak zabrał ze sobą tylko 16 zawodników.

W trakcie meczu z Lechią będzie mieć do dyspozycji następujących zawodników:

Bramkarze: Juszczyk, Pawełek
Obrońcy: Alvarez, Piotr Brożek, Burliga, Junior Diaz, Głowacki, Marcelo
Pomocnicy: Jirsak, Kirm, Łobodziński, Mączyński, Sobolewski
Napastnicy: Boguski, Paweł Brożek, Christow

Zawodnik Wisły Paweł Brożek nie ukrywa, że celem jego zespołu jest zwycięstwo i awans do półfinału Pucharu Polski. Brożek zapewnia, że piłkarze Wisły są bardzo zmobilizowani przed pojedynkiem z Lechią.

żródło: http://wislakrakow.com/
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
18 meczowa drużyny Lechia na mecz z Wisłą: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Arkadiusz Mysona, Rafał Kosznik, Hubert Wołąkiewicz, Peter Cvirik, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk, Marcin Kaczmarek, Olegs Laizans, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Karol Piątek, Marcin Pietrowski, Paweł Buzała, Piotr Wiśniewski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski.

Bez Patryka Małeckiego i Issa Ba (drobne urazy) pojechała drużyna Wisły do Gdańska na jutrzejszy mecz Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Henryk Kasperczak zabrał ze sobą tylko 16 zawodników.

W trakcie meczu z Lechią będzie mieć do dyspozycji następujących zawodników:

Bramkarze: Juszczyk, Pawełek
Obrońcy: Alvarez, Piotr Brożek, Burliga, Junior Diaz, Głowacki, Marcelo
Pomocnicy: Jirsak, Kirm, Łobodziński, Mączyński, Sobolewski
Napastnicy: Boguski, Paweł Brożek, Christow

Zawodnik Wisły Paweł Brożek nie ukrywa, że celem jego zespołu jest zwycięstwo i awans do półfinału Pucharu Polski. Brożek zapewnia, że piłkarze Wisły są bardzo zmobilizowani przed pojedynkiem z Lechią.

żródło: http://wislakrakow.com/
dziś na rano na delikatne problemy narzekali Mączyński i Diaz. A cd tych zapewnień to zapewniali już przed Arką i Jagiellonią a jak zagrali każdy widział.

Lechia o ile zagra na poziomie z ostatnich spotkań tego nie powinna przegrać. Za 1x dają 1,5-1,65 także nawet ciekawie.
Ciekawa byłaby teoria spiskowa, że dziś Wisła daje Lechii mecz, a w weekend Lechia odda go w kolejce ligowej żeby Wisła szła na mistrza. W końcu to sympatyzujące ze sobą kluby ???? ale raczej nic takiego nie będzie...
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: Powyżej 1.5 gola
Kurs: 1,54
Buk: Betfair
Analiza:

Dziś w kolejnym meczu pucharu Polski, Korona Kielce podejmie Jagiellonie Białystok. Obie drużyny zaczęły bardzo dobrze rundę wiosenną i myślę, że ciężko jest wskazać faworyta. Jagiellonia odniosła swoje pierwsze od 3 lat wyjazdowe zwycięstwo ligowe i była bardzo bliska pokonania u siebie lidera, Wisły Kraków. Korona natomiast po zdobyciu 6 punktów w dwóch pierwszych meczach, przegrała wysoko u siebie z Cracovią 0:3. Gospodarze na pewno będą chcieli rozstrzygnąć sprawę awansu już w pierwszym meczu u siebie, lecz Jaga podbudowana wspomnianym przezemnie triumfem na wyjeździe na pewno przyjeżdża do Kielc po zwycięstwo i rewanż za ostatnią porażkę ligową i nie będzie się tylko bronić. Jestem pewien że padną tutaj gole. Korona jest groźna po stałych fragmentach. 2 mecze i 2 gole Pavola Stano po rzucie wolnym robią wrażenie, zwłaszcza że jednego z nich Stano strzelił właśnie Jagielloni, czyli swojemu byłemu klubowi. Jagiellonia również posiada piłkarzy, którzy potrafią strzelać gole. Szybki Grosicki i doświadczony Frankowski, to wspaniały duet i jestem pewien że zarówno z jednej, jak i z drugiej strony goli nie zabraknie.
 
M 21

mefisto666

Użytkownik
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Pierwszy mecz 1/4 finału pucharu Polski. Szykuje się dobre, wyrównane widowisko. Na pewno z pełnym zaangażowaniem podejdą do niego oba zespoły, bo to dobra przepustka na europejskie salony. Szczególnie jak zapowiadają w Kielcach, jest już widowiskowy obiekt, gra na nim reprezentacja więc dlaczego miała by nie zagrać Korona w Lidze Europejskiej. Tym bardziej, że pod wodzą Marcina Sasala Korona poprawiła swoją grę. Szczególnie zwrócili uwagę na stałe fragmenty, co obfituje w zdobywane bramki i jakże ważne punkty tak potrzebne do utrzymania. Dwie wygrane po 1-0, obie po bramkach Stano. W tym jedna z dzisiejszym rywalem Jagiellonią Białystok. Obie ekipy mają silne drugie linie. Choć Jaga ostatnio przełamała niechlubna serię i zwyciężyła we Wrocławiu, to dziś w Kielcach nie będzie już tak łatwo o korzystny rezultat. Korona nie straciła na wiosnę bramki u siebie i będzie chciała to utrzymać w perspektywie pojedynku rewanżowego. W każdym z sześciu meczy wstecz pomiędzy oboma drużynami padło co najwyżej dwie bramki. Do tego wszystkie trzy mecze w Kielcach wygrywała Korona wynikiem 1-0. Dziś także możemy się spodziewać jednobramkowej Korony bądź remisu. Moje propozycje na to spotkanie:
- Korona - Jagiellonia - poniżej 2.5 - 1.55
- Drużyna Gości powyżej/poniżej 0.5 gola - poniżej 0.5 gola - 2.65
- Korona - Jagiellonia (DNB) - 1 - 1.615
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
WISLA KRAKOW - LECHIA GDANSK Lechia Gdansk +1,25 80 sbobet

Lechia Gdansk X2 2,63 bethome

Dla mnie avansuje Lechia Gdansk, Wisla bez Glowacki i Marcelo, Jop nie moze oglondacz jak grac.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Jutro na Stadionie Wojska Polskiego na Łazienkowskiej, odbędzie się rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Remes Pucharu Polski. Zawodząca Legia pod wodza nowego trenera Stefana Białasa, zmierzy się z objawieniem sezonu - Ruchem pod dowództwem Waldemara Fornalika. W pierwszym meczu w Chorzowie górą był Ruch, który wygrał 1:0 po fantastycznym golu Artura Sobiecha. Teraz Legia musi odrabiać straty. Musi, ale nie ma czym straszyć z przodu. Teoretycznie Legia ma jeden z najlepszych ataków w lidze, pod warunkiem że wszyscy są zdolni do gry. Przypatrzmy się: Takesure Chinyama, od którego zależy naprawde bardzo dużo, ciągle leczy kontuzje. Bartłomiej Grzelak który imponował formą naciągnął pachwinę na rozgrzewce przed meczem ze Śląskiem. Marcin Mięciel także leczy uraz, a Dong Fangzhuo nie jest gotowy do gry przez 90 minut. Zdrowy jest jedynie przekwalifikowany z pomocnika Sebastian Szałachowski. W drużynie Ruchu jest nie lepiej. Podstawowym ofensywnym osłabieniem jest uraz czaszki Andrzeja Niedzielana. Martin Fabus jest niezdolny do gry. Łukasz Janoszka jest przyzwyczajony do gry na lewym skrzydle, a Arkadiusz Piech jest niedoświadczony. W ataku zostaje tylko Artur Sobiech, który w pierwszym meczu sam wygrał spotkanie, ale drugi raz raczej tego nie zrobi. W związku z tymi brakami w ofensywie, stawiam na Under 2,5. Transmisja meczu o 14:00 w TVP Sport.
Pozdrawiam.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jutro na Legie można lekko pograć.
Ruch przyjedzie bez Sadloka, Straki, Nykiela, Niedzielana, a trener zapowiada dać szanse pograć młodzieży.
Legia zagra w najmocniejszym składzie, gdyż trenerowi bardzo zależy na awansie do dalszej fazy rozgrywek.Mięciel nie będzie grał, ale on nie grał także ze Śląskiem.
Gdyby kurs był koło @ 2 to bym zagrał, a tak tylko polecam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wysoki kurs nadal na Pogoń mimo że wygrali lajtowo 3:0. Po Zagłębiu oczekiwałem nieco więcej, a Pogoń nawet w okrojonym składzie z taką grą jaką prezentowali mogą wygrać i myślę że nie odpuszczą tego meczu. Teraz dla Zagłębia liczy się awans do I ligi. Do tego gwizdać będzie ... Warszawiak.
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
@Ramzesa
Ale kibice Legii nie mieszają się do pojedynku Zagłebia z Pogonią ;), w tym meczu mi pachnie remisem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom