>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Remes Puchar Polski

Status
Zamknięty.
A 47

all_in

Użytkownik
Tylko i wyłącznie tego się bałem że wyjdą rezerwami.Ale w takim razie co powiedzieć o Zagłębiu??
Zagłębie nie przygrywa meczów piłkarsko. Wystarczy posłuchać Golińskiego, który walczy na noże z trenerem Lesiakiem. Nie ma żadnego poparcia ze strony piłkarzy i dążą do tego aby jak najszybciej się go pozbyć z klubu. A czy porażka z Piastem Kobylin nie będzie najlepszym do tego pretekstem? Niestety sytuacja jest taka a nie inna i czasami w środowisku sportowym zdarzają się takie sytuacje. Nie mówię tego aby się wymądrzać po meczu, choć jedna osoba z forum wie że byłem przeciwny graniu na Zagłębie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wiem, wiem i miałeś rację zarowno Ty jak i motabuss, który w swoim temacie grał na Piasta.

Zagłębie jest drużyną piłkarsko co najmniej o klasę lepsza od Piasta Kobylin. Wcześniej Piast eliminował okrojony skład Czarnych Żagań i młodych chłopaków z Zielonej Góry, którzy jeszcze nie strzelili bramki na II ligowych boiskach. Zagłębie chociaż powinno mieć sporą przewagę i wymęczyć zwyciestwo z Piastem, ale przegrać tak zdecydowanie? All_in ma rację zawodnicy zagrali przeciwko trenerowi i choć nie możemy być tego pewni to jest to wielce prawdopodobne.

Znając moje szczęście po raz szósty z rzędu nie trafię tylko jednego zdarzenia na kuponie i tym razem będzie to Zagłębie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew w pierwszej połowie miał palce w nosie i wygrywał 4:0 i był to najniższy wymair kary bo powino być w pierwszej połowie 7:0 dla Widzewa ale grali średnio skuecznie, niewiem co stalo się z zespołem z Łodzi w drugiej połowie, lekkie rozprężenie i niepotrzebnie stracili 3 bramki.

Dla mnie Zagłębie Lubin jest rozbite, w lidze są nie ładnie mówiąc &quot;chłpacami do bicia&quot; a w Pucharze Polski przegrywają 3:1 z Piastem Kobylin drużyną IV ligą i tutaj trzeba dodać że grali prawie w najsilniejszym składzie, widać że Miedziowi jeszcze w tym sezonie &quot;nie dojechali&quot;
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
to w takim razie jeśli piłkarze choć w małym stopniu chcą się przyczynić do końca kadencji trenera Zagłębia to może warto zaryzykować niedzielne spotkanie Zagłębie -Arka na dwójeczkę po ladnym kursie, co o tym myślicie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
to w takim razie jeśli piłkarze choć w małym stopniu chcą się przyczynić do końca kadencji trenera Zagłębia to może warto zaryzykować niedzielne spotkanie Zagłębie -Arka na dwójeczkę po ladnym kursie, co o tym myślicie?
Z jednej strony tak, bo widać po Arce, że ambicji do gry po przyjściu nowego trenera im nie brakuje. Poczekałbym jednak czy nowy trener czasem nie pojawi się w Lubinie przed weekendem.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Podsumowujac wyczyn kopaczy z Lubina przypomina mi sie jak przeciwko trenerowi grali pilkarze Tottenhamu. Wszystko w lidze wtapiali, ale kiedy przyszedl mecz z druzyna, z ktora porazka uragalaby ich honorowi (Wisła w pucharze UEFA) wygrali. Grajki z Lubina widac honoru nie maja i tu poniekad widac roznice w mentalnosci naszych pilkarzy i pilkarzy zachodnich.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Polak to nie Anglik ;) W naszej lidze piłkarze duży nacisk kładą na wynagrodzenia, a złe wyniki grajków odbiją się na nich czkawką.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Rozlosowano pary 1/16 finału REMES Pucharu Polski. Prezentują się one następująco:

Okocimski KS Brzesko - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Olimpia Grudziądz - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Start Otwock - Łódzki KS
Bytovia II Bytów - Polonia Bytom
GKP Gorzów Wielkopolski - Legia Warszawa
Hetman Zamość - Wisła Kraków
Nielba Wągrowiec - Lechia Gdańsk
Piast Kobylin - Cracovia
Polonia Słubice - Piast Gliwice
GKS Tychy - Jagiellonia Białystok
Dolcan Ząbki - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Lech Poznań
Widzew Łódź - Ruch Chorzów


Spotkania tej rundy rozegrane zostaną w dniach 22-23 września. O awansie do kolejnej fazy decydowało będzie jedno spotkanie.
Kursy wkleję do tematu kilka dni przed rozpoczęciem meczów, a tym czasem zapraszam do dyskusji.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No wg mnie bardzo ciekawie zapowiadają się zwłaszcza 2 spotkania.
Pierwsze z nich to Widzew - Ruch. Widzew wiadomo, że miał grać w Ekstraklasie. Już nawet się nie orientuję w ich sytuacji. W każdym razie ekipę mają na poziomie Ekstraklasy i moim zdaniem napsują trochę krwi bardzo dobrze prezentującemu się Ruchowi.
Inne spotkanie to Korona - GKS. Korona co prawda nie gra ostatnio jakoś super, GKS za to wygrywał z Lechem. W następnych kolejkach okaże się czy był to tylko jednorazowy wybryk, czy jakaś poprawa jakości gry. Tu wg mnie, podobnie jak w meczy Widzewa, póki co ciężko wskazać faworyta tego dwumeczu, więcej będzie można powiedzieć parę dni przed meczem, gdy będzie można lepiej przewidzieć składy, a nuż się trafi jakaś kontuzja czego oczywiście nikomu nie życzymy.
To wg mnie 2 najciekawsze mecze.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Dla mnie napewno Wisla do systemu i Polonia Bytom, graja z bardzo slabymi druzynami. Jedynie murawa, warunki atmosferyczne i ambicja pilkarzy gospodarzy, moga przeszkodzic tym druzyna w odniesiu zwyciestwa z calym szacunkiem dla Hetmana i Bytovi II. No i jeszcze jesli beda grac glebokie rezerwy to tez sie moze pogmatwac.
 
J 19

jajo

Użytkownik
a ja bym przede wszystkim odradzał granie właśnie Polonii Bytom. To taka drużyna, która swoje wyniki zawdzięcza przede wszystkim walce. Oczywiście ostatnio poczynili duże postępy czysto piłkarskie, ale obawiam się, że po dobrych występach mogą zlekceważyć słabszego rywala.
Ruch do Łodzi jedzie bez Nykiela, Brzyskiego, Sadloka i Grzyba
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ruch bez Brzyskiego i Grzyba traci przynajmniej połowę swojej wartości, dlatego bez wahania stawiam na RTS 1910 :]
Nie warto stawiać też na Śląsk - są w słabiutkiej formie, kontuzji doznał M.Gancarczyk, a Dolcan lubi robić psikusy teoretycznie mocniejszym ekipom.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Ciężko wyobrazić sobie inne rezultaty niż zwycięstwo gości w meczach Bytovia II - Polonia Bytom, Hetman - Wisła oraz GKS Tychy - Jagiellonia. Te trzy mecze na kuponie dadzą już dość ładnie zarobić. Nie sądzę, by którykolwiek z zespołów zlekceważył Puchar Polski. To przecież furtka do pucharów.
Jagiellonia, Polonia oraz Wisła --&gt; AKO ponad 2 - myślę, że warto zagrać ????
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja bym tez zagral Cracovie. Oczywiscie pewnie wielu sie przejechalo na wtopie Zagłębia w Kobylinie, ale umowmy sie, konflikty w druzynie zrobily swoje. Cracovia z Lenczykiem na lawce na pewno nie odpusci tego meczu. Doswiadczony szkoleniowiec Pasow nie pozwoli sobie na kompromitacje i zrobienia z siebie posmiewiska. Na konf. prasowej powiedzial, ze postawi na jakosc i nie ma zamiaru eksperymentowac. Stawialbym spokojne 0:2.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja bym tez zagral Cracovie. Oczywiscie pewnie wielu sie przejechalo na wtopie Zagłębia w Kobylinie, ale umowmy sie, konflikty w druzynie zrobily swoje. Cracovia z Lenczykiem na lawce na pewno nie odpusci tego meczu. Doswiadczony szkoleniowiec Pasow nie pozwoli sobie na kompromitacje i zrobienia z siebie posmiewiska. Na konf. prasowej powiedzial, ze postawi na jakosc i nie ma zamiaru eksperymentowac. Stawialbym spokojne 0:2.
Co do Zaglebia to racja, juz wczesniej mowilo sie ze pilkarze chca zwolnic trenera a wiadomo ze to polskim grajkom wychodzi najlepiej.
Typ na Pasy tez calkiem ciekawy choc mimo wszystko spodziewam sie jakis rotacji w skladzie bo krakowianie szerokiej lawki nie maja i nie moga przemeczac podstawowej jedenastki.

Ja osobiscie zaczynam sie zastanawiac nad Widzewem, co prawda ostatnio zagrali slabo w lidze ale oni duzo zyskuja na swoim stadionie. Do tego Ruch bez kilku kluczowych zawodnikow ( Grzyba, Sadloka, Brzyskiego i Nykiela).
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
jako, że to moj pierwszy wpis wiec na wstepie witam wszystkich.
jako bytomianin odradzalbym jednak granie Polonii. do Bytowa pojechal drugi sklad. jest wprawdzie Jacek Trzeciak i pojawiajacy sie coraz czesciej w skladzie mlody Tomasik, ale to by bylo na tyle. w bramce nieobliczalny Olszewski (sciagniety na szybko po kontuzji Balaza) i mlodziez + zawodnicy sciagnieci podczas miedzysezonowej rewolucji. w poprzednich latach PP byl przez Polonie systematycznie olewany. te wszystkie powody sklonily mnie do odpuszczenia tego meczu (tym bardziej po kursie 1,4). Gdyby pojechal do Bytowa pierwszy sklad dorzucilbym mecz do dubelka. w takiej sytuacji proponuje olac (choc po cichu licze, ze w obliczu tegorocznych sukcesow pod wodza Szatalowa drugi garnitur podejdzie powaznie do tego meczu i Polonia przejdzie do kolejnej rundy)
ps. okazuje sie, ze to jednak nie pierwszy wpis ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Osobiście także mam kilka typów jak np na Wisłe, Cracovia czy Bytom.
Ale przestrzegam &#39;kolegow &#39; bukmacherow od stawiania za duże stawki.
Osobiscie już róźne rzeczy w pucharach krajowych widzialem nie tylklo ja pewnie.
Chyba teza nigdzie nie ma tylu niespodzianek co w pucharach danych krajów nie bedzie przesadzona . Ale moze nie tym razem ????
 
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Bez najbardziej doświadczonych piłkarzy będzie walczyć w środę drużyna ŁKS o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.
Jednak o awans do kolejnej rundy PP łódzka drużyna będzie walczyć bez najbardziej doświadczonych piłkarzy. Do Otwocka nie pojadą Bogusław Wyparło, Tomasz Hajto, Marcin Adamski, Paweł Drumlak i Piotr Klepczarek oraz kontuzjowani Georgas Freidgeimas, Gabor Vayer i Adrian Woźniczka.
Proponuje wziąć pod uwagę te informacje przy typowaniu. pozdro
 
H 0

hyper88

Użytkownik
Przewidywane składy:
GKS Tychy: Kojdecki - Dębowski, Kopczyk, Masternak, Zadylak, Furczyk, Babiarz, Ankowski, Bizacki, Kasprzyk, Żyła.
Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Lewczuk, Cionek, Daniel Henz, Jarecki - Gevorgyan, Falkowski, Bruno, Reich - Grosicki, Jezierski.
nie znam siły GKS-u ale cos tam grają, wiec maja szanse sprawic niespodziankę ;) wezcie pod uwage ze moze byc remis i wiele druzyn bedzie gralo na remis aby w dogrywce wygrac w karnych ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom