>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Religia to system kontroli ciemnych mas. Typy by Hitchens

astorre 64

astorre

Użytkownik
2. ATP Petersburg ⛔
A.Ramos over M.Przysiezny
Worth : 1.680
Wager : 2
No cóz wydaje mi się, że po prostu mamy do czynienia z pomyłką. Albert może i graczem typowym na halę, ale jednak poziom różnicy klas ogromny. Michał owszem dobry servis, ale poza tym słaba gra to nie wystarczy na walke a Hiszpanem.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Z nudów powracam. Powrót rozpoczynam od trafnego typu na Dimitrova z Wawrinką &amp; Queens 2014, kurs koło 2.5 - Typ podany wcześniej w dziale tenis. Niewiernym Tomaszom radzę tam zajrzeć. Jeżeli jest wśród nas osoba wątpiąca w mój typerski dar to czeka ją ogień wieczny:
I odejdą ci na kaźń wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego
Powracam do gry ! Let&#39;s go !
http://www.youtube.com/watch?v=Xq0a2BWE3zA
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Temat zamykam.
Niestety nie wiem na jak długo. Wiem, że rzadko zdarza się niechęć do dalszego prowadzenia tematu po serii trafionych typów, ale nie każdy jest jak większość.
Jeżeli poczuję potrzebę dzielenia się swoimi przemyśleniami to być może temat znów powróci do życia. Jeżeli nie to chciałbym pozdrowić wszystkich, którzy natknęli się na ten wątek. Jeżeli chodzi o parę słów poza głównym wątkiem tematu, to podzielę się z wami paroma cytatami, które pomogły mi, i być może pomogą komuś jeszcze w odnajdywaniu swojej własnej drogi w życiu. Życie jest zbyt piękne, aby chcieć tylko je przeżyć. Człowiek bez pełnej świadomości czego pragnie w życiu jest jak statek, który nie wie do którego portu właściwie płynie. Ludzi toksycznych należy unikać lub traktować ich jak osoby niepełnosprawne. Człowiek potrzebuje wiary w siebie jak ryba potrzebuje wody. Nie poszukujcie prawdy o świecie w starożytnych książkach napisanych ludzką omylna ręką, cała prawda jest w Tobie. Twoje życie jest odbiciem twoich świadomych, podpartych przeświadczeniem i emocjami myśli. Nie bądź uległy wobec autorytetów. Nie żyjcie nienawiścią, przeszłością, itd...
Wierzę, że jedyne Niebo jakiego kiedykolwiek doświadczysz jest właśnie tutaj, na Ziemi
Pat Condell
Nie mógłbym popełnić samobójstwa nawet jeśli moje życie by od tego zależało.
George Carlin
Nigdy nie mów ludziom czegoś o czym nie muszą wiedzieć.
Mario Puzo
Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów.
Pablo Ruiz Picasso
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
???? ???? ???? Sousa vs Cuevas ???? ???? ???? ???? ???? ???? 60 - 40 ???? ???? ????
▶ ▶ ▶ ▶ 2.38 ▶ ▶ ▶ ▶
*****************
*****************
*****************

Last 10 :
Dimitrov -
Wawrinka 2.5
Ryan Bader - Rafael Cavalcante 1.6
Dimitrov - Lopez 1.5
Sela - Paire 2.15

Sousa - Cuevas 2.38
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam ale trafiłem tutaj ze względu na wątek dotyczący kuponów.
Chyba pomyliłem tematy (?) bo widzę, że niniejszy Twój dotyczący kuponów jest przesiąknięty jakimiś fobiami, lękami.
Napisałeś, że wznawiasz temat a wrzucasz materiał wideo z jakimiś jeźdźcami ???? ;)
Piszę o czytelności. Czy odwiedzający Twój temat nawiązywać ma do tych wątków niezwiązanych z typami, a które przytoczyłeś/wywołałeś? Będzie to merytoryczne i nie zostanie jego wypowiedź usunięta przez Moderatora?
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam ale trafiłem tutaj ze względu na wątek dotyczący kuponów.
Chyba pomyliłem tematy (?) bo widzę, że niniejszy Twój dotyczący kuponów jest przesiąknięty jakimiś fobiami, lękami.
Napisałeś, że wznawiasz temat a wrzucasz materiał wideo z jakimiś jeźdźcami ???? ;)
Wrzuciłem materiał z jeźdźcami a w kolejności czekają jeszcze materiały :
Richarda Dawkinsa o ewolucji, Hitchensa o wolności słowa. Harrisa o wolnej woli i wielu innych myślicieli. Nikogo do tamatu nie zapraszam, ani z niego nie wypraszam. Temat łączy skuteczne typy z naukową wiedzą. Zachęca do spojrzenia na świat w zgodzie z tym co WIEMY i co jest potwierdzone w zestawieniu z tym w co większość ludzi WIERZY a co nie dotyczy w żadnym stopniu świata RZECZYWISTEGO lecz UROJONEGO.
Temat będzie prowadzony tak, nie inaczej. Pozdrawiam.
Jeżeli chodzi o fobie czy lęki to fobią jest strach przez naturalnym procesem jakim jest śmierć.
Fobia / Lęk ten towarzysz ludzkosci od tysięcy lat, stąd też WIARA, że nigdy nie umrzemy, bedziemy życ gdzieś w niebie z Bogiem.
Jest to wymysł ludzkiego umysłu - wywodzący się z lęku.
Zweryfikuj więc trafność swego osądu.
Zasady prowadzenia tematu : będę tu umieszczał typy sportowe oraz materiały o tematyce naukowej.
Jeżeli administrator lub któryś z moderatorów postanowi usunąć/zamknąć ten temat, to nie robi mi to różnicy ????
Szczerze mówiąć dla mnie prowadzenie tego tematu to tylko rozrywka : miło wpisać trafny typ choć większą radość czerpię z naigrywania się z zabobonów nie popartych logiką i dowodami. Materiały ( filmy ) które tu dodaje kieruję do każdego kto odwiedza ten temat więć do Yar000 również.
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Temat łączy skuteczne typy z naukową wiedzą. Zachęca do spojrzenia na świat w zgodzie z tym co WIEMY i co jest potwierdzone w zestawieniu z tym w co większość ludzi WIERZY a co nie dotyczy w żadnym stopniu świata RZECZYWISTEGO lecz UROJONEGO.
Temat będzie prowadzony tak, nie inaczej. Pozdrawiam.
Hm. Rozumiem, że typujesz (skuteczne typy) w sposób naukowy a nie urojony. Tak właśnie myślałem.
Bądź zdrów.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Hm. Rozumiem, że typujesz (skuteczne typy) w sposób naukowy a nie urojony. Tak właśnie myślałem.
Bądź zdrów.
Pomódl się do swojego Pana i zapytaj kto wygra zobaczmy jaki z niego (pana) typer poparty dowodami czy UROJONY. ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pomódl się do swojego Pana i zapytaj kto wygra zobaczmy jaki z niego (pana) typer poparty dowodami czy UROJONY. ????
Stary, pozdrowiłem Cię. Nie interesuje mnie z czym się zmagasz w Twojej głowie.
Jeśli chcesz naukowo podchodzić do predykcji typów, Działy z systemami i programami bukmacherskimi stoją dla Ciebie otworem.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Stary, pozdrowiłem Cię. Nie interesuje mnie z czym się zmagasz w Twojej głowie.
Jeśli chcesz naukowo podchodzić do predykcji typów, Działy z systemami i programami bukmacherskimi stoją dla Ciebie otworem.
Pozdrowiłeś mnie jednoczesnie prowokując.
Jezus by tak nie postapił a z wsześniejszych naszych dyskusji około rok temu mozna wyciągnąć wniosek, że jestes osobą popierającą jego (Jezusa) autorytet.
Pozdrawiam i życze częściej stosować się do nauk Mesjasza.
Nadstaw drugi policzek, a nie prowokujesz.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
:smile: ???? :smile: Alund - Goffin ???? :smile: :smile: ???? ???? ???? 50 - 50 ???? ???? ????
▶ ▶ ▶ ▶ 3.90 ▶ ▶ ▶ ▶

*****************
*****************
*****************


Last 10 :

Dimitrov -
Wawrinka 2.5
Ryan Bader - Rafael Cavalcante 1.6
Dimitrov - Lopez 1.5
Sela - Paire 2.15

Sousa - Cuevas 2.38
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
:smile: ???? :smile: Stepanek - Karlovic ???? :smile: :smile: ???? ???? ???? 55 - 45 ???? ???? ????
▶ ▶ ▶ ▶ 1.76 ▶ ▶ ▶ ▶

*****************
*****************
*****************


Last 10 :

Dimitrov -
Wawrinka 2.5
Ryan Bader - Rafael Cavalcante 1.6
Dimitrov - Lopez 1.5
Sela - Paire 2.15

Sousa - Cuevas 2.38
Alund - Goffin 3.90
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Bardzo słabo to ostatnio idzie. Jedyne co cieszy, że jest to okres bez stawek, okres wypoczynkowy i typy nie wpływają na portfel.
Temat ponownie pozostawiam na jakiś czas, szkoda podawać słabe typy, nieoparte na oglądaniu, analizie, tylko znajmosci graczy.
Powrócę za jakiś czas.
 
Do góry Bottom