>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Religia to system kontroli ciemnych mas. Typy by Hitchens

astorre 64

astorre

Użytkownik
Hampton over Radwanska 3.060 $ ⛔
Isner over Hewitt 1.826 $ ✅
Robredo over Seppi 1.476 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
astorre 64

astorre

Użytkownik
Federer - Kohlschreiber 2-0 | 1.76 earn 1.4k
Raonic over Tipsarevic | live 1.61 earn 0.9k
Federer over Haas , Isner over Raonic earn 1.8k
Ostatnio mam bardzo dobrą formę, wiele czasu na oglądanie obecnej formy zawodników co powoduje skuteczniejszą grę , wpłaciłem 2k, i narazie jestem 4,2k do przodu. Myślę, że dobrym typem może być postawienie na Nadala jako winner turnieju zarówno US Open jak i w Cincinnati kursy około 5. Sam raczej nie podejmę ryzyka i poczekam na Winston Salem lub US.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Federer - Kohlschreiber 2-0 | 1.76 earn 1.4k
Raonic over Tipsarevic | live 1.61 earn 0.9k
Federer over Haas , Isner over Raonic earn 1.8k
Ostatnio mam bardzo dobrą formę, wiele czasu na oglądanie obecnej formy zawodników co powoduje skuteczniejszą grę , wpłaciłem 2k, i narazie jestem 4,2k do przodu. Myślę, że dobrym typem może być postawienie na Nadala jako winner turnieju zarówno US Open jak i w Cincinnati kursy około 5. Sam raczej nie podejmę ryzyka i poczekam na Winston Salem lub US.
Nadal winner Cincinnati 5.03 ✅ teraz żałuję.
Jednak nie zawieszam broni.
Nadal will win US Open 2013 | 3.83
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - Typy 37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -Trafione 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - Chybione 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - Skuteczność 56% - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - Śrd.traf.kurs : 48.049 / 21 = 2.28 - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=uiDE0hnBCKI#at=14
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Nadal will win US Open 2013 | 3.83
Tournament Winner : El Rafa Nadal
Oglądając turnieje zarówno w Montrealu jak i Cincinnati można było zauważyc naprawdę dobrze grającego Nadala. Może oczy mnie mylą, ale wydaję mi się, że jego forma i sposób prowadzenia gry rośnie w kierunku tego co oglądaliśmy w czasię jego wystepów na kortach Flushing Meadows w roku 2010. W trakcie meczu z Novakiem Djokovicem, Nadal zaserwował 7 asów , popełniając tylko 1 DBF. Agresywny sposób prowadzenia wymian , szukanie kończących uderzeń - to właśnie to co Hiszpan prezentował w wygranym przez niego US z roku 2010. Oczywiscie należy przejść do przeciwników : Del Potro , Federer , Murray , Djokovic. Serb mimo braku wyników w ostatnim czasie def. by Nadal ( Montreal ), def. by Isner ( Cincinnati ) w moich oczach wygląda naprawdę groznie. Wiemy, że wyniki bywają często mylące , ale jeżeli Hiszpan utrzyma ciągłość gry , prawdopodobnie do dotrze do finału gdzie spotka się wdg mnie własnie z Novakiem. Del Potro i Federer - wdg mnie bez szans na triumf. Pozostaje kwestia obrońcy tytułu oraz tego w której częsci drabinki zostanie orzstawiony. Andy jest graczem nieprzewidywalnym , wygrał Wimbledon ( trafiłem ), ale teraz nie błyszczy. Jeżeli zostanie rozstawiony z połówce Nadala ( 2 najwyżej rozstawiony ), to będzie on główna przeszkodą na drodze do finału. Jezeli jednak w połówce Djokovica , to pozostanie trzymac kciuki , że wyeliminuje Nole i wypadnie finał Anglia- Hiszpania. Typ na Nadala dosc solidny polecam.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Huta Galung over Serra | 1.50 ⛔

Evans over Polansky | 1.50 ✅

Jones over Kyrgios | 2.50 ⛔

Tursunov over Bogomolov Jr. | 1.541 ✅

Paire over Melzer | 1.518 ⛔

Verdasco over Haase | 1.725 ✅

Robredo over Monfils | 2.400 ⛔

Monaco over Dolgopolov | 1.885 ⛔

Johnson over Lu | 1.952 ⛔
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Typowanie w ciemno , typy nie poparte oglądaniem i stawką tak się kończą. Jedynym typem z powyższych zagranych za stawkę jest Nadal jako winner US Open. Do czasu zakończenia turnieju i rozstrzygnięcia nie podaje żadnych typów
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - Typy 46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -Trafione 24 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - Chybione 22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - Skuteczność 52% - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - Śrd.traf.kurs : 52.815 / 24 = 2.20 - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=uiDE0hnBCKI#at=14

http://www.youtube.com/watch?v=N7x60_dlmg0
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Tournament Winner : El Rafa Nadal
Oglądając turnieje zarówno w Montrealu jak i Cincinnati można było zauważyc naprawdę dobrze grającego Nadala. Może oczy mnie mylą, ale wydaję mi się, że jego forma i sposób prowadzenia gry rośnie w kierunku tego co oglądaliśmy w czasię jego wystepów na kortach Flushing Meadows w roku 2010. W trakcie meczu z Novakiem Djokovicem, Nadal zaserwował 7 asów , popełniając tylko 1 DBF. Agresywny sposób prowadzenia wymian , szukanie kończących uderzeń - to właśnie to co Hiszpan prezentował w wygranym przez niego US z roku 2010. Oczywiscie należy przejść do przeciwników : Del Potro , Federer , Murray , Djokovic. Serb mimo braku wyników w ostatnim czasie def. by Nadal ( Montreal ), def. by Isner ( Cincinnati ) w moich oczach wygląda naprawdę groznie. Wiemy, że wyniki bywają często mylące , ale jeżeli Hiszpan utrzyma ciągłość gry , prawdopodobnie do dotrze do finału gdzie spotka się wdg mnie własnie z Novakiem. Del Potro i Federer - wdg mnie bez szans na triumf. Pozostaje kwestia obrońcy tytułu oraz tego w której częsci drabinki zostanie orzstawiony. Andy jest graczem nieprzewidywalnym , wygrał Wimbledon ( trafiłem ), ale teraz nie błyszczy. Jeżeli zostanie rozstawiony z połówce Nadala ( 2 najwyżej rozstawiony ), to będzie on główna przeszkodą na drodze do finału. Jezeli jednak w połówce Djokovica , to pozostanie trzymac kciuki , że wyeliminuje Nole i wypadnie finał Anglia- Hiszpania. Typ na Nadala dosc solidny polecam.
Hiczyns! ✅
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Po przeliczeniu wszystkich zakładów granych za stawkę w okresie czerwiec-Us Open The End uzyskałem zysk 13,4j. Od tej pory Hitchens zacznie podawac tyly z analizami grane płaską stawką 2j. Po zakończeniu każdego ze spotkąń będe starał się przeliczać stawki zainwestowane oraz zyski. Mam nadzieję, że będzie to równie owocny okres pracy jak wczesniej wymieniony. Typowanie start zacząć.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
1. WTA Tashkent Open.
M.Minella over N.Burnett ✅
Worth : 1.847
Wager : 2
Obie zawodniczki grają ofensywnie, ale tylko jedna z nich łączy siłę ataku z konsekwencją uderzeń - jest to zawodniczka z Luksemburga. Przejdzmy do servisu Włoszka servis nie najgorszy, ale w porównaniu z Mandy.M jednak słabszy. Dalej się rozpisywac nie zamierzam , lepiej na zakłądach zarabiac i pisac krótko , niż się rozpisywac i być filozofem w plecy.
Zysk: 1.69j
 
Do góry Bottom