>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Relacja live dla Buków

E 293

emarco

Użytkownik
Z ogłoszenia na jakimś forum, wymagana umiejętność rozmowy w języku angielskim, w zasadzie wystarczały mocne podstawy.
Ja przez dwa lata jeździłem na mecze (1,2 ligi, puchary UEFA, towarzyskie, jakiś turniej - wszystko w Polsce) z telefonem + zestaw słuchawkowy i na żywo w trakcie meczu - relacjonowałem - oddsmakerowi (zazwyczaj to byli azjaci, choć także zdarzali się Niemcy) to co się dzieje na boisku, jak wygląda gra, itp - oczywiście umówionym sposobem i kodami.
Teraz reporterzy mają palmtopy i klikają, nie wiem czy jeszcze rozmawiają telefonicznie. Na początku było około 220-240 zł za mecz w przeliczeniu z funtów bodajże. Rekordowo w miesiącu raz miałem meczów 14 ????
Teraz podobno jest mniej płatne za mecz niestety...
Pracowało się fajnie, na żywo się gadało na trybunach, ludzie się czasami głupio patrzyli ;) czasami były kłopoty z połączeniem, czasami za głośno na trybunach, różne były &quot;przeboje&quot; pozytywne i negatywne.
Ludzie &quot;po drugiej stronie&quot; generalnie bardzo spoko, jak się umiało dobrze mówić po angielsku czy po niemiecku to można było na luzie momentami pogadać o tym i owym ;)
 
E 293

emarco

Użytkownik
Nie, nic nie było zwracane. Choć pamiętam że raz chyba coś była extra płacone, chyba za UEFA czy coś, bo był drogi bilet i udało mi się wynegocjować więcej.
Ale generalnie 220-240 zł minus bilet i dojazd. Więc jak mi (bo zawsze dojeżdżałem do klubów wokół których mieszkałem) zostawało od 120 do 180 złotych na czysto.
Oczywiście teraz może być inaczej, bo ja kończyłem pracę ze 4-5 lat temu ????
Edit: co ciekawe, wszystkie bilety z meczów na których byłem mam do dzisiaj ????
 
E 293

emarco

Użytkownik
Ogólnie kilka komend:
komunikaty typu: home danger, away danger (gospodarz / gość atakuje - piłka w niebezpiecznej strefie boiska), home , away safe, gdy drużyny posiadały piłkę ale w strefie bezpiecznej, oczywiście corner kick, penalty kick, free kick (danger or safe) cards, game slow / speed. Nie mówiło się nazw drużyn lecz jedynie home / away team.
Informations about pitch condition, weather, etc..
W dziwnych sytuacjach na boisku np. close game - wtedy bukmacher blokuje zakłady bo się dzieje coś nagłego - typu czerwona kartka, jakieś mega zamieszanie, zadymy na trybunach ????

Ja zawsze lubiłem dorzucać różne &quot;kwiatki&quot;, bo jeździłem na mecze drużyn których znałem lub kibicowałem - to często informowałem o jakiś absencjach w składzie, czasami lubili wysłuchać mojej opinii co do meczu a nawet typu ;)
Jak był fajny gościu na linii to cieszył się z trafności oceny ????
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Własnie zdałem testy na tą pracę i się udało. Mam pytanie tylko odnośnie &quot;legalności&quot; tej pracy. Jak to się ma w stosunku do polskiego prawa?
 
R 190

rednee

Użytkownik
Hej. Możesz napisać coś więcej? Gdzie znalazłeś taką ofertę? Jak będzie wyglądać taka praca? Jak wyglądają testy? I wszystko co możesz napisać ????
Thx.
 
B 0

Blinnieconkling

Użytkownik
Nie, nic nie było zwracane. Choć pamiętam że raz chyba coś była extra płacone, chyba za UEFA czy coś, bo był drogi bilet I udało mi się wynegocjować więcej.
Lager generalnie 220-240 zł short bilet I dojazd. Więc jak mi (bo zawsze dojeżdżałem do klubów wokół których mieszkałem) zostawało od 120 do 180 złotych na czysto.
Oczywiście teraz może być inaczej, bo ja kończyłem pracę ze 4-5 lat temu ????
Alter: co ciekawe, wszystkie bilety z meczów na których byłem mam do dzisiaj ????
Pease contact me here: https://forum.bukmacherskie.com/threads/relacja-doradomanana-live-astroluna-dla-california-buk%C3%B3w.75395/
 
Do góry Bottom