>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Witam mam duży problem...uzbierałem dosyć duża kwotę do wypłaty.Przed kilkoma dniami zagineła mi karta...oczywiście w tym wypadku moje konto bankowe jest zablokowane..teraz nie wiem co mam w tym wypadku zrobić?czy wpłacić z 2 razy jakąś małą kwote kartą kredytową(inne konto) i próbować wypłacić na to konto?cały problem polega na tym że chcę(chciałem) wypłacić te pieniądze na konto z którego przelewałem pieniądze przy pierwszym depozycie...ale zagineła mi karta i teraz nie wiem czy jest możliwość wypłaty pieniędzy na inne konto?oczywiście skan karty nowego konta i skan DO nie stanowi problemu
 
bizoner 0

bizoner

Użytkownik
Problem łatwy do rozwiązania
Najlepiej założyć sobie konto w dowolnym banku... Przelew z reguły kosztuje 50gr albo jest za darmo, a od niedawna na Expekt mozna dokonywać wpłat poprzez przelewy24. Wybierasz tą opcję i po 5 minutach masz pieniądze do dyspozycji na koncie gracza. Minimalna wpłata to 5 zł!!!
Info dla niepełnoletnich - też możecie założyć konto...:jezora:
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Witam, mam taki dylemat, ponieważ nie zauwarzyłem, tego poradnika, tylko się pośpieszyłem i wysłałem szybko przelew - Tytuł nadałem taki : Imie Nazwisko 1234567(moj numer) login.

Mam nadzieję, że przez to nie będe miał żadnych problemów ? :&gt;
 
L 72

loozer21

Użytkownik
wpłacałktos ostatnio do expa przez mb bo ja dzis chce zrobic depozyt ale nie mgoe zrobic bo jakeis nowe dziwne okna mi wyskakuja do wypełnienia i nie moge zrealizowac przelewu
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
mam pytanie dotyczace obrotem wygranymi bonusami w expekt. Zlecilem wypłatę w expekt ponieważ kwotę balansu miałem taka sama jak kwote do wypłaty) ale nie chcą mi teraz wypłacic bo podobno nie obróciłem 3 krotnie (tutaj mają rację0 ale zobacz kiedys w marcu przyszedł mi taki maili
od chojnackiego
&quot;Szanowny Kliencie, standardowy czas obrotu otrzymanym bonusem wynosi 6 miesiecy. Szanowny Kliencie, jezeli kwota do transferu do innego produktu expekt.com bedzie dokladnie taka jak kwota na koncie gracza, wowczas bonus nalezy w calosci do Pana&quot;
Kiedyś tak mialem i mi wtedy wypłacili czy teraz przestało to obowiązywać , bardzo prosze o odpowiedx
 
A 0

answerz0r

Użytkownik
Witam, mam pytanie poniewaz nie wiem czy moge zarejestrowac sie w expekcie.
Chodzi dokladnie o punkt: &quot; Musisz podac SWOJE konto bankowe przy wypłacie pieniedzy&quot;

Czy nie mogę skorzystać z konta przyjaciela podczas wypłacenia pieniędzy? Konto bankowe będzie wtedy na inne nazwisko niż moje konto w expekcie. Czy jest mozliwa taka transakcja a dokladniej wyplata pieniedzy?
Proszę o odpowiedz ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Witam, mam pytanie poniewaz nie wiem czy moge zarejestrowac sie w expekcie.
Chodzi dokladnie o punkt: &quot; Musisz podac SWOJE konto bankowe przy wypłacie pieniedzy&quot;

Czy nie mogę skorzystać z konta przyjaciela podczas wypłacenia pieniędzy? Konto bankowe będzie wtedy na inne nazwisko niż moje konto w expekcie. Czy jest mozliwa taka transakcja a dokladniej wyplata pieniedzy?
Proszę o odpowiedz ????
Nie,nie jest możliwa taka transakcja
 
A 0

arod

Użytkownik
Witam. Czy jeżeli mam konto bankowe PEKAO SA (czyli takie samo jakie ma Expekt) to czy przy wypłacie pieniędzy na moje konto muszę wpisać w polu Numer konta &quot;PL&quot; na początku?
I drugie pytanie... Wpłaciłem pierwszy depozyt dwa tygodnie temu (nie korzystałem z bonusu) i po dwóch tygodniach uzbierałem satysfakcjonującą mnie kwotę. Czy można wypłacać po tak krótkim okresie gry czy to nie ma znaczenia?
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
witam
chcę wpłacić pieniądze z MB na swoje konto, czy expekt posiada także konto na MB czy muszę wpłacać na ich konto bankowe?
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam
chcę wpłacić pieniądze z MB na swoje konto, czy expekt posiada także konto na MB czy muszę wpłacać na ich konto bankowe?
Nie wpłacasz przez MB bezpośrednio, tylko na ich stronie wybierasz Depozyt -&gt; Moneybookers. Logujesz sie i wysyła kase automatycznie na ich konto bez żadnego wpisywania etc
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
mam pytanie :
jeżeli trzeba podac adres swojego banku to chodzi o głowną siedzibe czy bank w miescie w którym mieszkasz ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom