>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
ale mój brat nie może korzystać z konta, jeżeli jest ono nieusunięte, jeżeli ja korzystam ze swojego na tym samym komputerze ? czy po prostu musimy zmieniać ID aby korzystać każdy ze swojego konta ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
ale mój brat nie może korzystać z konta, jeżeli jest ono nieusunięte, jeżeli ja korzystam ze swojego na tym samym komputerze ? czy po prostu musimy zmieniać ID aby korzystać każdy ze swojego konta ?
Miałem taką samą sytuację kiedyś, z tym, że nie pamiętam jak to już było do końca. Więc napisz najlepiej do supportu a oni Ci odpowiedzą na pewno.

pozdrawiam ;)
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
NIE WPŁACAJCIE NA POCZCIE!!!
Expekt ma konto w PEKAO i tam można wpłacić za darmo!!! A przelew idzie 1-2 dni!!! Ja tak zawsze robię.

Tylko nie mylcie banku PEKAO z P.K.O!
Jak ktoś nie ma blisko banku, to ja polecam pocztę Inpost :spokodfhgfh:. U mnie jest ona w Biedronce ???? A jakby był ktoś zainteresowany to tu może sobie sprawdzić czy jest koło niego jakiś ich punkt http://www.inpost.pl/?id=197 . Ja wpłaciłem w Poniedziałek a w Środę rano pieniążki miałem już na koncie (Expekt). Przelew kosztuje 2zł, a to chyba nie tak dużo jak ktoś ma blisko pocztę.
 
P 0

pavlakko

Użytkownik
witam!
wygralem w pokera dosyc sporą sumę, i teraz chcialbym jej wiekszosc przelac sobie na konto w banku millenium, tylko ze sa 2 sprzeczne informacje tutaj na forum:
-w tutorialu jest, ze w polu Adres nalezy wpisac adres placówki, natomiast strona dalej, ze swój adres. w takim razie jak to jest?
nazwa banku:
-Bank Millenium
adres:
- ?
kraj:
-Polska
nr konta:
-norma, z PL przed czy bez PL (takie zdanie tez juz ktos mial)
kod SWIFT
-BIGBPLPW (jest dla banku a nie dla placówki, tak? tez do konca nie wiem, chyba dla banku ???? )
suma:
-wiadomo
Proszę o pomoc
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam!
wygralem w pokera dosyc sporą sumę, i teraz chcialbym jej wiekszosc przelac sobie na konto w banku millenium, tylko ze sa 2 sprzeczne informacje tutaj na forum:
-w tutorialu jest, ze w polu Adres nalezy wpisac adres placówki, natomiast strona dalej, ze swój adres. w takim razie jak to jest?

nazwa banku:
-Bank Millenium

adres:
- adres banku

kraj:
-Polska

nr konta:
-numer Twojego konta z PL z przodu /iban/

kod SWIFT
-BIGBPLPW (jest dla banku a nie dla placówki, tak? tez do konca nie wiem, chyba dla banku ???? )

suma:
-wiadomo

Proszę o pomoc
....znaki....
 
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
Witam wszystkich. Podczas rejestracji wyskakiwały mi błędy w nazwisku i ulicy, musiałem z &quot;ń&quot; zrobić &quot;n&quot; a z &quot;ś&quot; s i wtedy było ok. Czy podczas wypłaty nie będzie problemów z wypłatą?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam wszystkich. Podczas rejestracji wyskakiwały mi błędy w nazwisku i ulicy, musiałem z &quot;ń&quot; zrobić &quot;n&quot; a z &quot;ś&quot; s i wtedy było ok. Czy podczas wypłaty nie będzie problemów z wypłatą?
Nie będzie ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
wpłaciłem 150zł do expekt
żeby otrzymać bonus muszę wysłać skan dowodu
czy może być zdjęcie zamiast skanu?
Jeśli zrobisz zdjęcie wyraźne dowodu z obu stron to też może być. A tamte posty usunąłem bo koledzy nie rozumieli o co chodzi...
 
M 0

mario555

Użytkownik
witam , chciałbym zacząc gre w Expekt.com , ale mam kilka pytań :
-czy rejestracja jest darmowa
-jaka jest minimalna wpłata do depozytu
-jak sprawa wygląda z obstawianiem , chodzi o to czy np.teraz moge obstawić mecze które odbeda sie za 3 ,4 dni wraz z meczami ktore odbedą sie np. jutro , bo jak patrzyłem na stronce to sa dostepne tylko mecze jutrzejsze na olimpiadzie do obstawienia (czy pozalogowaniu jest wiecej zakladów dostepnych??) z gory dziekuje za odpowiedzi
 
michau 84

michau

Forum VIP
Rejestracja darmowa
Minimalna stawka: 0,5zł

Minimalna wpłata: 40zł (przelewem i Moneybookers) i 20zł kartą kredytową

Minimalna wypłata: 10zł
Możesz obstawić nawet kto wygra Olimpiadę 2020, byleby już wystawili kursy, a z tym różnie bywa - raz wcześniej raz później się pojawiają.
 
M 0

mario555

Użytkownik
a czy jak sie zarejestruję i zaloguje to czy jest dostępnych wiecej zdarzeń niz bez logowania , bo jak dotąd niewidziałem zdarzen na kilka dni do przodu
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a czy jak sie zarejestruję i zaloguje to czy jest dostępnych wiecej zdarzeń niz bez logowania , bo jak dotąd niewidziałem zdarzen na kilka dni do przodu
Nie ma różnicy czy jesteś zarejestrowany/zalogowany czy nie.
Ale tam masz do rozwinięcia co nieco. Jest oferta na niektóre rzeczy do 18.08 nawet.
Tutaj masz screen gdzie rozwinąć jeśli tego nie zauważyłeś:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom