>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Real Madryt - Manchester City [1/2 finału Ligi Mistrzów] - rewanż [4 maja 2016]

Status
Zamknięty.
emson88 38

emson88

Użytkownik
Real Madryt: Keylor Navas; Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Modrić, Kroos, Isco; Jesé, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo.
Ławka: Casilla, Varane, Danilo, Kovačić, James, Lucas Vázquez, Borja Mayoral
Manchester City: Hart; Sagna, Kompany, Otamendi, Clichy; Fernando, Fernandinho; Navas, Yaya Touré, De Bruyne; Agüero.
Ławka: Caballero, Mangala, Kolarov, Delph, Sterling, Bony, Iheanacho.
Mam nadzieję, że wejdzie Lucas Vázquez. Oglądałem niestety tylko jeden mecz z jego udziałem, ale podobała mi się swoboda z jaką mija rywali. Liczę też na dobrą grę De Bruyne, over rożnych przecież musi wejść ????
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Real - City


Dla mnie w tym meczu dwa sensowne typy do gry. Mianowicie kurs na rzuty rozne. Pierwszy mecz 0:0 , padlo 10 RR. Dzis sprawa awansu jest otwarta wiec akcje pod jedna jak i druga bramka murowane. Na dodatek wraca Ronaldo a on potrafi zrobic roznice.
Drugi bet to sprawa kartek a dokladniej w strone Realu. Linia dosc niska bo powyzej 1.5. Rowniez jak najbardziej do gry. Scenariusz: City strzela gola , Real atakuje juz do konca meczu , narazeni sa wtedy na kontry City wiec faul i zatrzymanie akcji prawdopodobne , lub pewne prowadzenie Realu i przy atakach gosci kartka tez mozliwa , licze tu na Ramosa,Pepe czy Kroosa.

Real powyzej 1.5 kartki @1.66 Bet365

Powyzej 10 roznych w meczu Realu @1.61 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Jak ten City sie dostal do półfinałów ? Taka padake grali jakby w pierwszym meczu wygrali z 3:0. Ogólnie przed meczem Pellegrini zapowiadał mega ofensywny futbol a jak sie skonczyło wszyscy widzieli....kompromitacja. Heh, nawet 10 rożnych nie wbili.
A czego sie dzis spodziewales? jak tydzien temu nic nie pokazali. A na wyjazdach graja zdecydowanie gorzej. Na dzien dzisiejszy puchar wedruje do Atletico i to bez dyskusji, pokonali Barce i bayern. real miał dosc latwa droge..roma która nawet do pustej bramki by nie trafiła, wilki co na wyjazdach zapominają jak sie gra w pilke i ospałe city. Ale final dopiero za miesiąc i forma moze byc różna
Rozne tez grałem i przez ostatnie 32 minuty ani jednego..a juz widzialem wygrana ????
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Przyznam się, że oglądałem tylko początek meczu i od razu zauważyłem, że wynik zależy od poziomu motywacji Realu Madryt. City było ustawione defensywnie zupełnie jakby liczyło na rzuty karne. Po stracie gola nic się nie zmieniło, a wyglądało to tak jakby odpuścili mecz by nie przegrać wyżej z nadzieją na jakąś kontrę, których nie mieli ???? Aguero bez formy, do tego kontuzja czołowego obrońcy i cały plan legł w gruzach. Jednak po tym co widzieliśmy możemy się w ogóle zastanawiać czy był jakikolwiek plan?:p Oglądając półfinały można odnieść wrażenie, że zabrakło w nich Barcelony, która na pewno wypadłaby lepiej od City. A tak Real truchtając wbiegł do finału, ale tam taryfy ulgowej już nie będzie. Kiedyś zastanawialiśmy się która liga jest najsilniejsza i trudno było jednoznacznie stwierdzić czy to La Liga czy Premier League. Aktualnie wątpliwości nie ma żadnych. W Hiszpanii 3 zespoły były w najlepszej ósemce LM, a 2 z nich zagrają w wielkim finale. W LE natomiast w najlepszej 16 były aż 4 hiszpańskie zespoły, a gdyby nie fakt, że Bilbao trafiło na Valencię, w najlepszej 8 najprawdopodobniej by były nie 3, a 4 hiszpańskie drużyny. Finał LE też może być hiszpański, co byłoby na pewno historycznym momentem kiedy w obydwu finałach grają hiszpańskie ekipy. Bez względu na to jak potoczą się dzisiejsze rewanże w LE, należy się Hiszpanom wielki szacunek, gdyż nie odpuszczają LE jak najczęściej Anglicy, a taka Sevilla może trzeci raz z rzędu zdobyć ten tytuł. To dopiero by był ewenement, ale czy coś takiego zdarzyło się już w historii wcześniej? ????
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Ten sędzia to porażka, granie Over 4.5 kartki, to był największy błąd, ale cóż. Wydwało mi się, że city pokosi ich trochę
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Ten sędzia to porażka, granie Over 4.5 kartki, to był największy błąd, ale cóż. Wydwało mi się, że city pokosi ich trochę
Porazka pod jakim wzgledem? Pozwalal grac podejmowal dobre decyzje i jedynie mogl dac czerwo lucasowi
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Porazka pod jakim wzgledem? Pozwalal grac podejmowal dobre decyzje i jedynie mogl dac czerwo lucasowi

Oczywiście, że porażka. Ronaldo powinien mieć oczywiste żółtko ale Skomina chyba bardzo chciał dostać autograf po meczu. Na spięcie Krossa z Fernandinho też nie zareagował. Niby śledził wtedy akcję ale gdybym dostał od liniowego informację, że ktoś siłował się na czoła to od razu dałbym kartonik. Parę innych niekonsekwencji również można wyłapać. Ogólnie sędzia zbyt pasywny jak na taką rangę spotkania.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Oczywiście, że porażka. Ronaldo powinien mieć oczywiste żółtko ale Skomina chyba bardzo chciał dostać autograf po meczu. Na spięcie Krossa z Fernandinho też nie zareagował. Niby śledził wtedy akcję ale gdybym dostał od liniowego informację, że ktoś siłował się na czoła to od razu dałbym kartonik. Parę innych niekonsekwencji również można wyłapać. Ogólnie sędzia zbyt pasywny jak na taką rangę spotkania.
Zwykla zaczepka poszla a czolem to go poglaskal byl konsekwentny jak nie dal kartki jednej to w podobnej sytuacji nie dal drugie druzynie wg mnie sedzia na plus to nie liga hiszpanska gdzie sypia sie kartki jak dzisiejsze nastolatki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom