>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Real Madryt - Manchester City [1/2 finału Ligi Mistrzów] - rewanż [4 maja 2016]

Status
Zamknięty.
C 19

chrupekafc

Użytkownik
A ja na dzisiaj polecam dwa typy
Real - City
Awans City 2.50 STS
City wygra Lige Mistrzow 6.00 STS


Co do meczu, City tylko bez silvy. W lidze spokojnie wrazie nie powodzenia w LM 4 miejsce pozwoli im na kwalifikacje do Ligi Mistrzow , ostatni mecz z southampton pokazal ze oszczedzali sie do dzisiejszego meczu. Pellegrini celuje w triumf champions league przed odejsciem.
Real jak to Real, teoretycznie faworyt spotkania, wraca w rewanzu najlepszy pilkarz na swiecie CR7. Ale za to brakuje Benzemy i Casemiro.. zatem ciezar gry raczej bedzie po stronie Ronaldo, jak wiemy potrafi go na siebie wziasc patrzac np na mecz z Wolfsburgiem. Zrobil to co sie od niego wymaga.. jednak City to najwyzsza polka sklad maja naprawde swietny. Nie zapominajmy ze kazda bramka dla Manchesteru stawia pilkarzy Zizou w niezwykle trudnej sytuacji.. mecz 50/50 ale jest tu przewaga the citizens w aspekcie bramek na wyjezdzie.
A jesli by przeszli tu idzie moj drugi typ.
Atletico moze zasluzyli moze nie, stawiajac autobus i srrzelajac to jedyna bramke.. lecz ile moze trwac ta szczesliwa wrecz fartowna passa? Mysle ze jak City pokona Real to przypieczetuja to triumfem.
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Bet365

Powyżej 4.5 kartki + Zakwalifikowanie się realu @2,45

Liga angielska to liga angielska, wiadomo.
Poza tym fauli taktycznych będzie dużo, z racji tego, że wszystko na jedną kartę obie drużyny stawiają.

Zakwalifikowanie się realu tylko dla tego, że ma ten komfort u siebie i Bale może ich tam uratować (co ostatnio robił)

Chociaż można zagrać kontrę na City + Kartki
@11,70 ????
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Manchester City
Typ: powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.84
buk: unibet

Wynik:​


Przed nami kolejne świetnie zapowiadające się starcie w półfinale LM. Przejdźmy jednak do samego typu bo obu drużyn niema co opisywać gdyż wszyscy je dobrze znamy. Już wielokrotnie pisałem, że Królewscy to maszynka do nabijania rożnych u siebie. Jeśli spotkanie nie idzie po ich myśli i tracą gola, te rożne padają jak oszalałem. Real u siebie nabija ich naprawdę sporo, spójrzcie sami: 11,12,6,8,11. Jak sami widzicie Real jest w stanie pokryć ten Typ sam!. Manchester City jednak nie zamierza się dzisiaj bronić i zapewne odpowie też kilkoma atakami, a te mam nadzieje, że przyniosą przynajmniej 4/5 rzutów rożnych. The Citizines nie są taką samą maszynką w nabijaniu rożnych co Real, ale swoje też potrafi dorzucić na wyjeździe. Ostatnie mecze to: 2,3,3,3,4. Wątpię żeby któraś z drużyn czekała dziś na dogrywkę i rzuty karne. Każdy będzie chciał zakończyć tą rywalizację w przeciągu 90 minut, a to powinno spowodować, że obejrzymy dobry mecz!
 
napletor 11

napletor

Użytkownik
Witam, postaram się przytoczyć dziś kilka faktów, statystyk i mojej opinii nt. meczu.
Dzisiejszego wieczora w roli gospodarza wystąpi Real Madryt, drużyna, która znajduję się na pierwszym miejscu rankingu UEFA. Jest on o tyle miarodajny, że w ocenie zespołu zalicza się tam tylko występy w lidze mistrzów. Real po raz szósty z rzędu w tym sezonie znalazł się w półfinale rozgrywek.
Do składu wraca oczywiście Ronaldo. Może dla niektórych będzie on &quot;machał łapkami&quot;, jednak statystyki są nieubłagane. W pięciu ostatnich sezonach w lidze mistrzów zaliczył on łącznie 76 goli i asyst. Dla przykładu drugi w tej klasyfikacji Leo Messi zdobył ich 50, a trzeci Thomas Muller 40.
Warte zanotowania jest dodatkowo, że w obecnym sezonie rekordzistą czystych kont jest nie Atletico, a Real, który zanotował ich w tej edycji 9, w tym 5 w spotkaniach domowych.
W kadrze zespołu z Madrytu zabrakło Karima Benzemy, który zdobył 34 gole i asysty w ostatnich 5 sezonach oraz Casemiro, który wydaje się być jedynym defensywnym pomocnikiem czystej krwi w zespole królewskich. Jak z tą sytuacją poradzi sobie Zidane? Czy na pozycji defensywnego pomocnika zobaczymy jednego ze stoperów czy zagra tam słabo spisujący się według opinii publicznej na tej pozycji Kroos. Odpowiedzi na te pytania poznamy wieczorem.


W roli gościa dzisiejszego wieczora ujrzymy z kolei Manchester City. Zespół uplasował się na 11 miejscu w rankingu UEFA. Jest to ich pierwszy sezon, w którym przełamali barierę 1/8 finału, w 1/4 pokonując PSG, co wydaje się być ich największym sukcesem na arenie międzynarodowej na przestrzeni ostatnich lat. Moim zdaniem nie należy ich jednak za to nadto wywyższać. Zespół z Paryża dominuje rok w rok w lidze francuskiej, jednak ów dominacji nie potrafi przełożyć na rozgrywki europejskie. Ich najsilniejszy wyeliminowany przeciwnik to na dzień dzisiejszy Chelsea z obecnego sezonu. Moim zdaniem zarówno PSG jak i Manchesterowi City brakuje jeszcze odpowiedniej mentalności by zawalczyć na arenie międzynarodowej. Zatem moim zdaniem szanse na awans w meczu City-PSG wynosiły 50/50 i ot akurat to Manchester awansował.
Jak wygląda statystyka przytaczanych przeze mnie goli i asyst w Manchesterze?
Otóż w ataku Obywateli wystąpi dziś prawdopodobnie Sergio Aguero-19 goli i asyst w ostatnich 4 sezonach(od tylu znajduje się w zespole). Partnerował mu zapewne będzie Kevin De Bruyne- 3 gole 0 asyst, ten sezon jest jego debiutanckim. Spore szanse na występ w formacji ofensywnej ma także Jesus Navas, niestety jego statystyki nie są zaktualizowane. W kadrze obywateli zabraknie Davida Silvy, który wydaje się być najbardziej kreatywnym zawodnikiem w drużynie. Nie wystąpi również Samir Nasri oraz Pablo Zabaleta. Nie wydaje się to jednak być dużym problemem dla Manuela Pellegriniego.

Reasumując, wszystko przemawia dziś za zespołem z Madrytu, jednak jak wszyscy dobrze wiemy w każdym sporcie zdarzają się niespodzianki, więc mnie osobiście nic nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 33

zerku

Użytkownik
Odradzam grania czegokolwiek w strone City. Real ich dzis zgniecie, stlamsi. Kto ogladał wczoraj Bayern - Atletico, to niech se wyobrazi ze mecz dzis bedzie tak samo wygladal jak wczorajszy. City bedzie na swojej polowie z posiadaniem pilki w granicach 30% i marną szansą na kontre. Strzaly celne/niecelne nie warto stawiac bo zakonczy sie to duzym rozczarowaniem. Ogladalem City-Real i tez city nie mialo zadnych argumentow. Obaj trenerzy odrobili pewnie lekcje, ale mysle ze tu Real zatriumfuje. Wolalbym oczywiscie widziec City w polfinale, albo żeby chociażby gola strzelili, ale jedyna szansa to blad obroncy, cos w stylu jak wczoraj gol Grizzemana. Ja tu oczywiscie wstrzymam sie z stawianiem czegokolwiek dopiero na live postawie gdzies w 20 minucie. Chodzi mi po głowie Real Madryt HC-1.5 po 2.25. Mecz zakonczy sie wynikiem 2:0 tak czuje. To tyle ode mnie

edit:
jednak zagram real over 1.5 po 1.53 ;)
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Polecam dzisiaj ponad 10.5 strzałów na bramkę. W Unibecie już spadło na 1.6, wczoraj o 23 było 1.9. Tak samo było we wczorajszym spotkaniu Bayernu z Atletico, kurs na o 10.5 był 1.75 a padło prawie 30 strzałów. W poprzednim meczu tych drużyn zostało oddanych 13 strzałów, ale nie grał Ronaldo a w dodatku Real grał na wyjeździe i raczej przez te dwie rzeczy nie chciał się wychylać, a i tak oddał 9 strzałów. Dzisiaj grają u siebie, co spowoduje że oddadzą więcej strzałów, bo zawsze u siebie Real gra bardzo pewnie i Ronaldo wraca, a i City powinno ich oddać więcej, z racji tego że grają na wyjeździe, a bramka na cudzym boisku jest przecież dużo ważniejsza. Polecam!


Robson/// Zakład &quot;Ponad 10,5 CELNYCH strzałów na bramkę&quot;.
Proszę o precyzyjne czytanie zakładów i nie wprowadzanie userów w błąd!
Pzdr
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Polecam dzisiaj ponad 10.5 strzałów na bramkę. W Unibecie już spadło na 1.6, wczoraj o 23 było 1.9. Tak samo było we wczorajszym spotkaniu Bayernu z Atletico, kurs na o 10.5 był 1.75 a padło prawie 30 strzałów. W poprzednim meczu tych drużyn zostało oddanych 13 strzałów, ale nie grał Ronaldo a w dodatku Real grał na wyjeździe i raczej przez te dwie rzeczy raczej nie chciał się wychylać, a i tak oddał 9 strzałów. Dzisiaj grają u siebie, co spowoduje że oddadzą więcej strzałów, a i City powinno ich oddać więcej, z racji tego że grają na wyjeździe, a bramka na cudzym boisku jest przecież dużo ważniejsza. Polecam!
Mylisz strzały na bramkę (celne) ze wszystkimi strzałami
 
RBR1one 519,1K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Polecam dzisiaj ponad 10.5 strzałów na bramkę. W Unibecie już spadło na 1.6, wczoraj o 23 było 1.9. Tak samo było we wczorajszym spotkaniu Bayernu z Atletico, kurs na o 10.5 był 1.75 a padło prawie 30 strzałów. W poprzednim meczu tych drużyn zostało oddanych 13 strzałów, ale nie grał Ronaldo a w dodatku Real grał na wyjeździe i raczej przez te dwie rzeczy nie chciał się wychylać, a i tak oddał 9 strzałów. Dzisiaj grają u siebie, co spowoduje że oddadzą więcej strzałów, bo zawsze u siebie Real gra bardzo pewnie i Ronaldo wraca, a i City powinno ich oddać więcej, z racji tego że grają na wyjeździe, a bramka na cudzym boisku jest przecież dużo ważniejsza. Polecam!
Strzaly na bramke to strzały w swiatlo bramki. Tych wczoraj było 16 a nie zadne 30. W 1 meczu bylo ich 5 wiec przed dodaniem typu zainteresuj sie w jaki sposob jest to wszystko liczone bo stracisz nie tylko swoja ale i cudzą kase jak ktoś sie zasugeruje twoim typem
 
seba23 141,8K

seba23

Użytkownik
Ja w dzisiejszym meczu proponuję zagrać na liczbę fauli.
W pierwszym spotkaniu fauli było 32 (20-12). W tamtym meczu nie wystąpił Ronaldo i liczę, że w dzisiejszym na nim samym City nabije trochę przewinień. Jak wiadomo to mecz rewanżowy i nie ma co kalkulować.
STS wystawił dzisiaj linię 26,5 co patrząc na statystyki z pierwszego spotkania jest linią dość niską a kurs zachęcający.

Typ: powyżej 26,5 fauli
Kurs: 1,75
Buk: STS
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Cristiano Ronaldo strzeli :gool:
(1,74) Unibet

⛔ Kolejny żałosny mecz. ⛔ Atletico, z takim Realem wciągnie go nosem. ;)

▶ Dziwne, że tego nikt tu jeszcze nie podał tego typu..

Walka o finał! Atletico już czeka na rywala, a kto nim będzie :?: Wydaję mi się, że Real, ale City ostatnio pokazali że mogą grać i z tymi którzy też liczą się o największe cele. Ja dziś jednak swoje pieniądze powierzam Portugalczykowi, który ostatni mecz pauzował, a dzisiaj już wyjdzie do tego meczu, w pełni zdeterminowany i podwójnie zmotywowany żeby swój zespól poprowadzić do finału. Grając z Wolfsburgiem upolował 3 gole. Do tego w bardzo szybkim czasie, więc jest świadomy tego że finał jest bardzo blisko. Real jest tu faworytem, ale City też tanio skóry nie sprzeda. Ja jednak wierzę, że CR7 znowu udowodni i zamknie niektórym krytykom pyski, że to właśnie on będzie stanowił różnicę w dzisiejszym meczu i jest tak na prawdę w stanie wygrać ten mecz dla Realu, poprzez zdobycie kluczowych goli. Spodziewam się zaciętego meczu, obfitujący w piękne akcje ale żeby jedna chociażby należała dla CR7! Gościa, który kocha wygrywać i nie spocznie dopóki tego nie osiągnie. Kurs jak dla mnie promocja! Bo spodziewałem się jakiegoś z ~1,40 maks... Próbujemy, bo wczoraj strzały w Monachium pięknie pykły :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emson88 38

emson88

Użytkownik
Cristiano Ronaldo strzeli :gool:
(1,74) Unibet
▶ Dziwne, że tego nikt tu jeszcze nie podał tego typu..
Walka o finał! Atletico już czeka na rywala, a kto nim będzie :?: Wydaję mi się, że Real, ale City ostatnio pokazali że mogą grać i z tymi którzy też liczą się o największe cele. Ja dziś jednak swoje pieniądze powierzam Portugalczykowi, który ostatni mecz pauzował, a dzisiaj już wyjdzie do tego meczu, w pełni zdeterminowany i podwójnie zmotywowany żeby swój zespól poprowadzić do finału. Grając z Wolfsburgiem upolował 3 gole. Do tego w bardzo szybkim czasie, więc jest świadomy tego że finał jest bardzo blisko. Real jest tu faworytem, ale City też tanio skóry nie sprzeda. Ja jednak wierzę, że CR7 znowu udowodni i zamknie niektórym krytykom pyski, że to właśnie on będzie stanowił różnicę w dzisiejszym meczu i jest tak na prawdę w stanie wygrać ten mecz dla Realu, poprzez zdobycie kluczowych goli. Spodziewam się zaciętego meczu, obfitujący w piękne akcje ale żeby jedna chociażby należała dla CR7! Gościa, który kocha wygrywać i nie spocznie dopóki tego nie osiągnie. Kurs jak dla mnie promocja! Bo spodziewałem się jakiegoś z ~1,40 maks... Próbujemy, bo wczoraj strzały w Monachium pięknie pykły :!:
Dziwne, że tego nikt tu jeszcze nie podał tego typu..
Cristiano po urazie, więc bałem się, że może nie zgarać pełnego spotkania, ale pokuszę się o wytypowanie kogoś innego, a miejmy nadzieję, że do pary z CR7.
Bale strzeli @2.20 ⛔
Bet365
Niby strzelił, ale...podobno samobój..
Pod nieobecność największej gwiazdy Królewskich, zespół potrzebował kogoś kto weźmie na barki ciężar gry, który był tym większy że teraz każdy mecz jest na wagę złota - zarówno w lidze jak i LM. Tutaj pojawił się walijczyk, który zalicza świetne występy i jest wyróżniającym się graczem. Jego akcje są dynamiczne i świetnie czuje się w ataku co udowodnił ważnymi bramkami w lidze hiszpańskiej, na wagę 6 punktów! Dziś niesiony przez publikę, wspierany przez Cristiano powinien udowodnić wszystkim, że potrafi stać się liderem. Powodzenia!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nawet po urazie, to wróci silniejszy i bardziej głodny do zdobycia gola. Jak na moje to zagra całe spotkanie. Powodzenia! ;)
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Nie neguje typu oczywiście ???? uwielbiam CR7 od czasu gdy doszedł do United, ale podobał mi się Bale w lidze hiszpańskiej i wierzę, że dziś też ukąsi ;) Dziś Real będzie naciskał więc nie zdziwie się jak na listę strzelców wpisze się całe BBC, bo City pod naciskiem, wygląda jak dziecko we mgle. Zapowiada się ciekawe widowisko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Z 33

zerku

Użytkownik
kolejny zalosny mecz ????
⛔⛔
UWAGA!
Znalazłem coś ciekawego na bet365;))

Suma minut, w których padały gole
Wytypuj całkowitą sumę minut, w których padały gole w danym meczu, np. gole w 24., 51. i 59. minucie dają 134 minuty. Jakiekolwiek gole zdobyte w doliczonym czasie gry pierwszej połowy będą liczone jako 45 minut, Jakiekolwiek gole zdobyte w doliczonym czasie gry drugiej połowy będą liczone jako 90. W przypadku sporu, w której minucie padł dany gol, czas podany przez PA zostanie uznany do rozliczenia zakładów.
Jeżeli mecz zostanie odwołany, wszystkie zakłady będą nieważne poza tymi, w których wynik został już określony (np. gole w 40., 45. i 60. minucie przy odwołaniu meczu w 65. minucie - zakłady na &#39;powyżej&#39; 140 będą wygrane, zaś zakłady na &#39;zakres&#39; i &#39;poniżej&#39; będą przegrane.)



Kursy na to wygladaja nastepująco:
Ponizej 130 - 1.9
130-150 włacznie - 8.5
Powyżej 150 - 2.20

Na ogol w meczach druga polowa wygląda dużo lepiej niż pierwsza, więc...
Powiedzmy ze padnie gol w pierwszej polowie okolo 30-35 minuty co sie zdaza, i gole w powiedzmy 60, i 80 kolejnej minucie drugiej polowy co nam daje łącznie 170 minut, czyli typ za 2.20 by wszedl. Ale interesuje mnie raczej ten typ za 8.5 ???? Powiedzmy ze pada szybki gol w 10 minucie i zostaje mi 140 minut do rozdzielenia, np 50 i 90 minuta ;) tez brzmi realnie. Albo 2 gole w pierwszej polowie i 1 gol w drugiej? Tak czy tak jezeli bedzie strzelanina to typ powyzej 150 powinien wejsc, jak troszke sie przezedzi to ten 130-150 tez ma szanse wejsc. Dla porownania we wczorajszym meczu bylo to 160 minut łacznie ;) Warto probowac grajac 2 typy, ten 130-150 i powyzej 150 po 5/10 jednostek na kazdym typie. Ugrywajac powyzej 150 przy kursie 2.2 zwaraca nam sie za oba zaklady i te 0.2 mamy zysku.
Wchodze w to!!!!!!! @BET365
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
20:45 Real Madryt - Manchester City
Typ: powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.84
buk: unibet

Wynik:​


Przed nami kolejne świetnie zapowiadające się starcie w półfinale LM. Przejdźmy jednak do samego typu bo obu drużyn niema co opisywać gdyż wszyscy je dobrze znamy. Już wielokrotnie pisałem, że Królewscy to maszynka do nabijania rożnych u siebie. Jeśli spotkanie nie idzie po ich myśli i tracą gola, te rożne padają jak oszalałem. Real u siebie nabija ich naprawdę sporo, spójrzcie sami: 11,12,6,8,11. Jak sami widzicie Real jest w stanie pokryć ten Typ sam!. Manchester City jednak nie zamierza się dzisiaj bronić i zapewne odpowie też kilkoma atakami, a te mam nadzieje, że przyniosą przynajmniej 4/5 rzutów rożnych. The Citizines nie są taką samą maszynką w nabijaniu rożnych co Real, ale swoje też potrafi dorzucić na wyjeździe. Ostatnie mecze to: 2,3,3,3,4. Wątpię żeby któraś z drużyn czekała dziś na dogrywkę i rzuty karne. Każdy będzie chciał zakończyć tą rywalizację w przeciągu 90 minut, a to powinno spowodować, że obejrzymy dobry mecz!
Rzuty rożne gram już od dłuższego czasu i zgodzę się co to typu, a nawet pójdę troszeczkę ostrzej mianowicie są dwa interesujące mnie zakłady:
TYP: Suma rzutów rożnych powyżej 14 (musi ich być 15)
Kurs: 4,5
oraz
TYP: Alternatywne rzuty rożne powyżej 13 (musi ich być 14)
KURS: 3,2
oba zakłady w bet365
Decyzję podejmę dopiero przed samym meczem. Oby było dobre widowisko i oczywiście z bardzo dużą ilością rzutów rożnych
 
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
20:45 Real Madryt - Manchester City
Alternatywny handicap:
Real -2
stawka: 4 bet365
Real gra u siebie, Real ostatnie spotkanie przegrał u siebie z Atletico w lutym, Real u siebie wygrywa ostatnie czasy do zera
City w tym sezonie na wyjazd gra źle, ostatnie 10 spotkać 3 wygrane plus (4 puchar ligi po dogrywce, na Wembley)
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Wczoraj ogólnie kicha. Mieli faulować. Faulowali, albo za mało, albo pan Turek nie gwizdał wszystkiego ???? przedostatni mecz w tej LM, to jak tu nie zagrać? :&gt; Wczoraj nie pyknęło, to dziś podejście numer DWA. Ostatnie mecze gwizdane przez rozjemcę dzisiejszego meczu,a więc Pana Skominę: Puchary- 27, 35(z dogrywką), 13. Liga Słoweńska- 26, 35, 30. Widać, że facet potrafi posędziować po aptekarsku.
Dziś fauli zabraknąć nie powinno z prostej przyczyny: Oba zespoły potrafią, atakować a co za tym idzie fauli a&#39;la taktycznych nie powinno zabraknąć. Wczoraj Atleti murowało i mądrze się przesuwało i over fauli nie został pokryty. Na SB liczę jednak na podobne spotkanie jak przed tygodniem, czyli akcje ofensywne w dużej ilości z obu stron i konieczność przerywania ich faulami. 32 przewinienia w pierwszym spotkaniu przemawiają za tym typem. Myślę, że jeśli po pierwszej połowie w statystykach po stronie fauli będzie co najmniej 12,13 to będzie bardzo dobrze ;)
Real Madryt-Manchester City over 26,5 fauli --&gt; 1,75 Betano
 
deepred 836,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ Real Madryt - Manchester City
Gareth Bale strzeli minimum 2 gole
[6,00] bet365 ⛔
Taki typ przede wszystkim dlatego, że nie ma Benzemy. Real dzisiaj ustawiony na wskroś ofensywnie, m.in. z Kroosem, Isco i Modriciem w środku pola, a więc bez klasycznego DMF. Nieobecność Kazika pokomplikowała trochę pomysł Zizou na ten mecz, ale była możliwość zagrania m.in. Pepe, Varanem i Ramosem, z których jeden grałby jako regista. Zidane pokazuje, że nie będzie tutaj czekał na jedną akcję, tylko ruszy na City, tak jak nas do tego przyzwyczaił. W pierwszym meczu Real nie wykorzystał swojej szansy, Pepe powinien był wpakować piłkę do sieci, ale tego nie zrobił. Dzisiaj City przyjeżdża do jaskini lwa. Niby wraca Ronaldo, ale nie jestem przekonany co do jego wielkości w tym meczu. Z pewnością mobilizacja podobna jak na remontadę przed meczem z VFL, ale przeciwnik co najmniej klasę lepszy. Dlatego na tego prawdziwego lidera typuje Bale&#39;a, który ostatnio co chwila strzelał gole i pod nieobecność Cristiano pokazywał, że on też potrafi być tym liderem, który bierze całą grę na siebie. Znacznie poprawił grę głową, jest często pod grą i coraz lepiej operuje piłką. W meczu na Etihad był chyba najlepszym piłkarzem na placu. Niesamowita szybkość pozwalała mu na nękanie obrony City, co na szczęście dla Obywateli nie skończyło się stratą gola. Dzięki temu dwumecz jest cały czas otwarty, bo w przypadku wygranej Realu w Manchesterze nie sądzę, aby podopieczni Zidane&#39;a wypuścili finał z rąk. Przeciwnik bardzo dobrze Garethowi znany, lata gry w Premier League za nim, w barwach Tottenhamu pokonał bramkarzy City dwukrotnie i dzisiaj liczę na to, że w jego dyspozycji pokusi się o przynajmniej jedno trafienie. Te dwa gole to typ bardziej życzeniowy grany bardzo lekko.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Taki typ przede wszystkim dlatego, że nie ma Benzemy. Real dzisiaj ustawiony na wskroś ofensywnie, m.in. z Kroosem, Isco i Modriciem w środku pola, a więc bez klasycznego DMF.
I od tego cytatu zacznę swoją analize. Jak słusznie zauważono nie ma walczaka w składzie, Kroos moim zdaniem będzie miał więcej zadań defensywnych dlatego mam wizję kartki dla Niemca. Ogólnie miałem nic nie ruszać ale jak dowiedziałem się,że nie gra Casemiro i zobaczyłem kurs to zdecydowałem się dla emocji pograć na to zdarzenie. Arbitrem będzie Skomina a więc może być kartek trochę jak chociażby w potyczce Sevilli z Bilbao.

Owszem zarzucić można,że Kroos mało łapie ale tu mam ciekawostkę. Toni Kroos w barwach Realu złapał w tym sezonie 2 kartki. Jedną w meczu z Betisem ;) i jedną w meczu z Bilbao i właśnie w tym meczu nie grał Casemiro ;) grał ale wszedł w 80&#39; za Benzeme

Kroos kartka TAK
5.50
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom