>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

rasizm

gorgol 0

gorgol

Użytkownik
rasizm- chyba plaga w Polsce i nietylko........duzo ludzi mowi rasistowskie powiedzonka nieumyslnie.....trzeba to zmienic. osobiscie gardze rasistowskimi wybrykami, a wy, co myslicie o rasizmie nie tylko w Polsce ale i na calym swiecie?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
rasizm- chyba plaga w Polsce i nietylko........duzo ludzi mowi rasistowskie powiedzonka nieumyslnie.....trzeba to zmienic. osobiscie gardze rasistowskimi wybrykami, a wy, co myslicie o rasizmie nie tylko w Polsce ale i na calym swiecie?
To jest styl każego człowieka znam dużo rasistów wiadomo jak to wygląda że nienawidzą żydów itd. ale to już ich wiara której nikt nie zmieni
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jestem tego samego zdania co ty. Co za róznica czy człowiek jest czarny, żółty czy biały itp. np. :?:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Niby nikt rasistą nie jest, ale mnie np jak we wrocku po galerii chodze to chinczyki wkurzają :p kurde zalewają nasz kraj a mają swój :p wkurza mnie to wszystko, ptasie grypy, sepsy i inne syfy ktore do nas przywożą. Murzyni są smieszni bo mowią ze wszyscy biali są tacy sami &lt;LOL&gt; ale Murzynkow jakos lubie :p

I niby sie uwazam za tolerancyjnego ;P
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
i co ztego ze sa biali, ale mi nie mow ze wszyscy Chinczycy sa brudni, przywozą zaraze itp. przeciez Polacy tez sa brudnym narodem ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Rasizm to nie jest tylko nietolerowanie ludzi z powodu ich koloru skory ale przyczyna moze byc np wlasnie inna narodowosc, wiara itd. W sumie mozna nazwac rasista kazdego kto nie lubi Rasiaka ????
Jesli chodzi o mnie to ja nie jestem zadnym przeciwnikiem czarnych czy innych ludzi rasy innej ???? ale to racja ze np murzyni czesto robia niezly maras, moze u nas sie tego nie widzi ale na zachodzie w innych wiekszych miastach gdzie dochodzi do jakis zamieszek itp to zazwyczaj stoja za tym czarni i chyba dlatego potem biali czuja do nich urazy ;/
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
i co ztego ze sa biali, ale mi nie mow ze wszyscy Chinczycy sa brudni, przywozą zaraze itp. przeciez Polacy tez sa brudnym narodem ????
Tak Polacy są brudnym narodem ... tylko my nie jemy psów, kotów i innych tego typu zwierząt ???? Tak samo jak była ta chroba w Chinach co jakiś zwierzak był zarażony a później wirus się zmutował i musieli coś tam robić żeby zapobiec epidemii ... Chińczykom mówimy stanowcze NIE :!:
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
Jesli chodzi o mnie to ja nie jestem zadnym przeciwnikiem czarnych czy innych ludzi rasy innej ???? ale to racja ze np murzyni czesto robia niezly maras, moze u nas sie tego nie widzi ale na zachodzie w innych wiekszych miastach gdzie dochodzi do jakis zamieszek itp to zazwyczaj stoja za tym czarni i chyba dlatego potem biali czuja do nich urazy ;/
moze i robia zamieszki, ale moim zdaniem to jest robota bialych 50, 40 lat temu, gdzie po prostu czarnych tępiono, byli dla nich syfem, a oni musieli z tym zyc......zmerzam do tego ze tamte czasy spowodowaly nienawisc czarnych do wszystkich, mysle ze Murzyni chca sie odegrac ale na wszystkich....takie jest moje zdanie i tyle :spokodfhgfh:
 
E 0

emdoka

Użytkownik
To ja moze dam tu dwa cytaty,które pasuja do tego tematu jak ulał...
1.&quot;tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonan&quot; -Chesterton
2.&quot;a wszystko, co najgorsze w Rzeczypospolitej, bierze się z tej ohydnej przywary, zwanej tolerancją&quot;-Skarga
Można powiedziec nic dodac nic ujać...ja sie z tymi słusznymi stwierdzeniami zgadzam w pełni...
I dla mnie to ta tolerancja jest plaga...toleruje sie wszystko:pedałów,lesbijki,murzynów,zydów itd...a zapomina sie lub co gorsza dyskryminuje Polaków w swoim własnym kraju...a choćby nasi dziadkowie nie walczyli za tych wyzej wymienionych ale przede wszystkim za rodaków!!!
I tak na marginesie do tych wielce &quot;tolerancyjnych&quot; skoro jestesie tolerancyjni to dlaczego nie chcecie tolerowac,nietolerancji innych?
 
michau 84

michau

Forum VIP
znam dużo rasistów wiadomo jak to wygląda że nienawidzą żydów itd.
Rasisci to raczej murzynow. Antysemita to jest anty zyd.

Chińczykom mówimy stanowcze NIE
Ciekawe skad bys mial telewizor :mrgreen:

Kazdy wiadomo ma wlasny poglad na temat czy lubi murzynow czy nie. Ja osobiscie nie zywie urazy do zadnej rasy ludzkiej. Inni jezeli juz zywia ta uraze to nie potrafia tego wytlumaczyc i podac kilka dobrych powodow ktore bylyby sensowne, a nie typu &#39;bo nie i tyle, murzyn je***. No ale coz. Walka z rasizmem, wg mnie to po czesci walka z wiatrakami. Co ktos sobie uswiadomi, ze murzyn tez czlowiek, to drugi podsyci kolejnych, ze trzeba je*** murzyna i tak w kolko. Bledne kolo.
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
Jesli chodzi o mnie to ja nie jestem zadnym przeciwnikiem czarnych czy innych ludzi rasy innej ???? ale to racja ze np murzyni czesto robia niezly maras, moze u nas sie tego nie widzi ale na zachodzie w innych wiekszych miastach gdzie dochodzi do jakis zamieszek itp to zazwyczaj stoja za tym czarni i chyba dlatego potem biali czuja do nich urazy ;/
moze i robia zamieszki, ale moim zdaniem to jest robota bialych 50, 40 lat temu, gdzie po prostu czarnych tępiono, byli dla nich syfem, a oni musieli z tym zyc......zmerzam do tego ze tamte czasy spowodowaly nienawisc czarnych do wszystkich, mysle ze Murzyni chca sie odegrac ale na wszystkich....takie jest moje zdanie i tyle :spokodfhgfh:
Gadasz głupoty. Przyczyną nie jest rasizm który był nasilony 40-50 lat temu, tylko brak środków do życia, co powoduję dużą skale przestępczości.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Gadasz głupoty. Przyczyną nie jest rasizm który był nasilony 40-50 lat temu, tylko brak środków do życia, co powoduję dużą skale przestępczości.
Niekoniecznie! mysle ze czasami jest poprostu tak ze czarni z natury moze sa sklonni do roznych uzywek typu pijanstwo itd i z tego potem rodzi sie huliganstwo. Ale nie wiem, to tylko takie moje rozmyslenia... ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ale my, Polacy, ogólnie biali, Chińczycy, Brazylijczycy itd. mamy takie same skłonności do uzywek i przestępczości itd. Kolor skóry niczego nie zmienia. A to z tym co działo się 40-50 lat temu to też ma swój wpływ bo jak cos się dzieje to też lecą takie wytłumaczenia.
Nie można też mówić o rasiźmie jedynie w stronę czarnych braci ;) Oni też niejednokrotnie wyzywają białych itp. za to że biali wyzywają ich no i tak w kółko ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
moim zdaniem rasizm, antysemityzm i ogólnie brak tolerancji występuje u ludzi mniej wykształconych... tak to zauważyłem... bo czy ktoś widział jakiegoś profesorka obrażającego inną rasę? może coś takiego się zdarza, ale to są na prawdę rzadkie wyjątki...
 
E 0

emdoka

Użytkownik
moim zdaniem rasizm, antysemityzm i ogólnie brak tolerancji występuje u ludzi mniej wykształconych... tak to zauważyłem... bo czy ktoś widział jakiegoś profesorka obrażającego inną rasę? może coś takiego się zdarza, ale to są na prawdę rzadkie wyjątki...
??
a chocby prawicowe ugrupowania polityczne? itd
i nie żadni mniej wykształceni,tylko posiadajacy własne przekonania...
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
To ja moze dam tu dwa cytaty,które pasuja do tego tematu jak ulał...
1.&quot;tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonan&quot; -Chesterton
2.&quot;a wszystko, co najgorsze w Rzeczypospolitej, bierze się z tej ohydnej przywary, zwanej tolerancją&quot;-Skarga
Można powiedziec nic dodac nic ujać...ja sie z tymi słusznymi stwierdzeniami zgadzam w pełni...
I dla mnie to ta tolerancja jest plaga...toleruje sie wszystko:pedałów,lesbijki,murzynów,zydów itd...a zapomina sie lub co gorsza dyskryminuje Polaków w swoim własnym kraju...a choćby nasi dziadkowie nie walczyli za tych wyzej wymienionych ale przede wszystkim za rodaków!!!
I tak na marginesie do tych wielce &quot;tolerancyjnych&quot; skoro jestesie tolerancyjni to dlaczego nie chcecie tolerowac,nietolerancji innych?
nie nie toleruje rasistów ale jak już nakłaniam ich do zmienienia swojej osoby
a tak w ogóle prosty przykład: co byś zrobił gdybyś był Murzynem, Żyde, itp. jak bys sie czul.....jak wyrzutek..... :zy3ou: a po za tym rasista po co na glos mowi ze Zyd jest do d... i w ogole niech trzyma to dla siebie..........a co do plagi :;/: .....plaga jest np. to ze pozywaja bolka i lolka i autorow teletubiesow do sadu za motywy homoseksualne :mrgreen: (lekka przesada nieprawdaz hehe)
tak w ogole czlowiek ma prawo byc kim jest i chce , chociaz za adopcjami dzieci przez gejow i lezbijek to nie jestem............. aha: czyli twoim zdaniem w Polsce nie ma prawa mieszkac potomek-gej lub potomek-Zyd bądz potomek-Murzyn kolesia walczacego za Polsce ???? za logiczne myslenie.........wiesz ile Zydow zginelo na wojnie walczac o Polske ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dla mnie zawsze było, jest i będzie!!!!!, że czarne jest czarne,a białe jest białe. Jeśli chodzi o tych wszystkich pedałów (tudzież, jak zwał tak zwał) to bym ich najchętniej wyjeb** stąd bo robią niepotrzebne zamieszanie. A Żydów też nie lubię, bo co z tego, że zginęli walcząc o Polskę skoro druga połowa &quot;Juden&quot; zdradzała żołnierzy AK. ???? W życiu nie stanąłbym w ich obronie.
Nie zdziwię się jeśli po przeczytaniu tego postu niektórzy nazwą mnie rasistą.
pozdro
 
E 0

emdoka

Użytkownik
nie nie toleruje rasistów ale jak już nakłaniam ich do zmienienia swojej osoby
a tak w ogóle prosty przykład: co byś zrobił gdybyś był Murzynem, Żyde, itp. jak bys sie czul.....jak wyrzutek..... :zy3ou: a po za tym rasista po co na glos mowi ze Zyd jest do d... i w ogole niech trzyma to dla siebie..........a co do plagi :;/: .....plaga jest np. to ze pozywaja bolka i lolka i autorow teletubiesow do sadu za motywy homoseksualne :mrgreen: (lekka przesada nieprawdaz hehe)
tak w ogole czlowiek ma prawo byc kim jest i chce , chociaz za adopcjami dzieci przez gejow i lezbijek to nie jestem............. aha: czyli twoim zdaniem w Polsce nie ma prawa mieszkac potomek-gej lub potomek-Zyd bądz potomek-Murzyn kolesia walczacego za Polsce ???? za logiczne myslenie.........wiesz ile Zydow zginelo na wojnie walczac o Polske ????
To jest wasz nalepszy przykład,tych wszytskich &quot;tolerancyjnych&quot;-co byś zrobił będąc murzynem,żydem...jestem Polakiem i jestem biały,wiec twoje hipotetyczne założenia odłóż na bok,bo nie są zadnym argumentem w tej rozmowie.Nie przeszkadzaja mi murzyni w Afryce,nie przeszkadzają mi zydzi w Izraelu,nie przeszkadzaja mi geje,lesbijki i palacze trawy w Holandii...widzisz jaki jestem &quot;tolerancyjny&quot;...
Poza tym to co najwyzej antysemita moze powiedziec,ze zyd jest do d***,a nie rasista bo to całkiem co innego...
Po co na głos mowi o swoich pogladach?...bo ma takie samo prawo do tego jak ty,ja nie zabronie tobie wyrazac swoich pogladów,ty nie zabronisz mi...
Nie nie człowiek nie moze być kim chce ot tak sobie...bo czy zabójcow tez tolerujesz wedle swojej zasady &quot;róbta co chceta&#39;??...
potomek-gej??? spotkałes sie z takim kiedys??,bo ja jestem przekonany ze cos takiego wsytapic nie moze:p...
potomek-murzyn??? murzyn walczący za Polskę?? jestem przekonany ze cos takiego wystapić nie moze...
potomek-zyd??? według mnie nie powinien..jego miesce jest gdzie indziej...z pewnoscia nie w mojej ojczyźnie
Ilu zydów zgineło walcząc za Polskę?-nie wiem...ilu???
 
Do góry Bottom