>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rap

dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Jeśli na prawde masz ponad 9 lat to powiem Ci, że nic dziwnego w tym, że tak bronisz tego
przeklinania. Heh, dziecięcy rozum, jak byłem mały też mnie fascynowało jak ktoś klnął,
zawsze chciałem sam mówić wulgarnie no ale strach przed rodzicami itp.
Twój wiek wszystko tłumaczy. Słuchaj sobie tych swoich &quot;ziomalskich textów&quot; =) hahaha
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Berbeć jeżeli na prawde taki z Ciebie &quot;ziom&quot; to polecam HH/Rap niemiecki i francuski.
Posłuchaj sobie troche HH naszych sąsiadów i Francuzów to zobaczysz co to znaczy Hip Hop.

PS. I nie pisz mi swoich filozofi, bo 9 latek nie będzie mnie uczył co to HH itp. Jak ty miałeś
2 lata (ja 10, czyli 7 lat temu) to już słuchałem HH (wtedy K44 i PFK), więc nie mamy o czym mówić.
 
B 0

berbec

Użytkownik
Ty naprawdę uwierzyłeś, że mam 9 lat??

???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B 0

berbec

Użytkownik
Nawet jeśli nie masz 9 lat to myślisz i piszesz jak 9 latek!!
Wzajemnie


Berbeć jeżeli na prawde taki z Ciebie &quot;ziom&quot; to polecam HH/Rap niemiecki i francuski.
Posłuchaj sobie troche HH naszych sąsiadów i Francuzów to zobaczysz co to znaczy Hip Hop.
Jeśli słuchasz rapu z zagranicy to:
a) jesteś poliglotą
b) ważniejsze od tekstu są dla ciebie bity i flow
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ad. a) - chyba nie wiesz co to słowo znaczy, bo użycie go w tej sytuacji raczej nie jest
odpowiednie.
Ad. b) - mam przez to rozumieć, że twierdzisz, że zagraniczny HH ma kiepskie teksty?
 
B 0

berbec

Użytkownik
Czyli mam rozumieć, że znasz język niemiecki i francuski i ich slang, że rozumiesz teksty raperów z tych krajów??
A może słuchasz francuskich instrumentali?? ???? ???? ????


Chyba Berbeciowi chodziło o co innego...ze poprostu nierozumiesz słów....
Własnie, o to mi chodziło.
 
L 45

laha

Forum VIP
Berebć poprotu uważaj :!: Gdybym chciał (albo Dziubu) dostał byś 3 ostrzezenie za ubliżanie modowi i twoja przygoda z &quot;Typ Dnia&quot; by się skonczyła...więc narazie luzz...
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Chyba Berbeciowi chodziło o co innego...ze poprostu nierozumiesz słów....
Własnie, o to mi chodziło.
Wyobraź sobie, że internet mam już troche czasu i potrafie z niego korzystać. I jak chce
to potrafie znaleść tłumaczenie tekstu danej piosenki. Jak widzisz wcale nie musze być
poliglotą, żeby słuchać zagranicznego HH. Gdybyś troche pomyślał zamiast tak bez sensu
pisać to byś na to za pewno wpadł.
 
B 0

berbec

Użytkownik
No spoko, tylko trochę bez sensu zdaje mi się słuchanie jakiegoś kawałk i potem tłumaczenie go przez net, ale spoko :wink:
 
L 45

laha

Forum VIP
Kurde jush mnie to zaczeło denerwować...to jest temat (podtemat)

Co sądzicie o kondycji POLSKIEGO rapu a nie o tym czy rozumiemy teksty francuzów :!: Chętnie bym wam dał po ostrzezeniu ale niezrobie tego bo.

1.Dziubu to moderator
2.Berebć by miał jush 3 a niechce być nieuczciwym w stosunku do Typ Dnia-pokonam go po walce ????
 
zoledz 0

zoledz

Użytkownik
Najlepsi polscy raperzy:

&lt;O.S.T.R.

&lt;Fisz oraz Fisz i Emade ( jako Tworzywo Sztuczne)

Zaczynam przełuchiwać Paktofonikę i Kalibra, więc narazie się nie wypowiadam na ich temat.


Teksty powyższych raperów są po prostu niedoścignione w porównaniu z tym całym hip-hopolowym &#39;szajsem&#39;. Ludzie o niebywałej dykcji, Ostry z najlepszym freestyle&#39;em w Polsce( zaznaczam, że zarówno w języku polskim, jak i angielskim [!]). Fantastyczne bity, w których można dostrzec elementy wspaniałego jazzu, występuje również gitara oraz uogólniając wiele elementów z innych stylów muzycznych ( zakładam, że nie mam do czynienia z ignorantami i nie muszę wszystkich po kolei wymieniać). Zachęcam Was do słuchania polskiego hip-hopu, a jeżeli musicie już przesłuchiwać utwory ze słownikami w ręku, to niech to będą w pierwszej kolejności słowniki ortograficzne języka polskiego, a nie francuskiego czy angielskiego - przynajmniej nie kaleczcie SWEGO OJCZYSTEGO JĘZYKA i nie zgrywajcie lingwistów, a będzie się przyjemniej czytało Wasze wypociny, notabene marne.

A swoją drogą, co to za sztuka zapamiętać 3 słowa: ass, money i girl - bo tylko na tych trzech słowach opierają się teksty tego wybitnego intelektualisty 50 Cent&#39;a, którym się tak zachwycacie, a którego teksty często nie są jego, o bitach już nie wspominając.

O Eminemie się nie wypowiadam, bo szanuję Go za to, co osiągnął własną pracą i talentem.

A jeżeli już jesteśmy przy temacie amerykańskiego rapu, to nasuwa mi się tylko jedno nazwisko - Jay Z. Chłop wchodzi do studia, dostaje bit i zaczyna tworzyć 19 tekstów piosenek, z których każdy jest wybitny i zapamiętany przez Niego bez żadnych problemów.

Być może będziecie mieli mi za złe, co tu napisałem, ale to jest TYLKO i WYŁĄCZNIE moje zdanie. Lubię to forum ze względu na ów HydePark, bo typy i typerów macie tu miernych - ale podkreślam, to tylko MOJE zdanie, nie ma się co obrażać.

pzdr
 
B 0

berbec

Użytkownik
Najlepsi polscy raperzy:

&lt;O.S.T.R.

&lt;Fisz oraz Fisz i Emade ( jako Tworzywo Sztuczne)
Ostry tak, Fisz tak, Emade jako producent tak.


Teksty powyższych raperów są po prostu niedoścignione w porównaniu z tym całym hip-hopolowym &#39;szajsem&#39;. Ludzie o niebywałej dykcji, Ostry z najlepszym freestyle&#39;em w Polsce( zaznaczam, że zarówno w języku polskim, jak i angielskim [!]). Fantastyczne bity, w których można dostrzec elementy wspaniałego jazzu, występuje również gitara oraz uogólniając wiele elementów z innych stylów muzycznych ( zakładam, że nie mam do czynienia z ignorantami i nie muszę wszystkich po kolei wymieniać). Zachęcam Was do słuchania polskiego hip-hopu, a jeżeli musicie już przesłuchiwać utwory ze słownikami w ręku, to niech to będą w pierwszej kolejności słowniki ortograficzne języka polskiego, a nie francuskiego czy angielskiego - przynajmniej nie kaleczcie SWEGO OJCZYSTEGO JĘZYKA i nie zgrywajcie lingwistów, a będzie się przyjemniej czytało Wasze wypociny, notabene marne.
Aha, no Ostry bardziej jazz, a Tworzywo to raczej hmmm jakiś inny gatunek raczej chyba?


A swoją drogą, co to za sztuka zapamiętać 3 słowa: ass, money i girl - bo tylko na tych trzech słowach opierają się teksty tego wybitnego intelektualisty 50 Cent&#39;a, którym się tak zachwycacie, a którego teksty często nie są jego, o bitach już nie wspominając.
50 Centa nie słucham, a jeżeli mam go słuchać, to tylko ze względu na bity.
A one są niekiepskie, no nie zaprzeczysz chyba??


O Eminemie się nie wypowiadam, bo szanuję Go za to, co osiągnął własną pracą i talentem.
Ja nie lubię Eminema szczerze mówiąc, ale to moje zdanie.


A jeżeli już jesteśmy przy temacie amerykańskiego rapu, to nasuwa mi się tylko jedno nazwisko - Jay Z. Chłop wchodzi do studia, dostaje bit i zaczyna tworzyć 19 tekstów piosenek, z których każdy jest wybitny i zapamiętany przez Niego bez żadnych problemów.
No Jay-z może być, a najlepszy jego kawałek to 99 problems, słyszałeś??


Być może będziecie mieli mi za złe, co tu napisałem, ale to jest TYLKO i WYŁĄCZNIE moje zdanie. Lubię to forum ze względu na ów HydePark, bo typy i typerów macie tu miernych - ale podkreślam, to tylko MOJE zdanie, nie ma się co obrażać.
Ok, spoko.


Pozdro, ziąąąąąą :wink:
 
B 0

berbec

Użytkownik
Czy słuszeliście już nową płytę Daba?? &quot;Emisja spalin&quot; ??
Ja już ją słucham i sądzę, że jest przekozak :mrgreen: zwłaszcza kawałki &quot;38 milionów ziomów&quot; i &quot;Kiedy zaczynasz&quot; choć w tym kawałku HST nie popisał się.
Słaby jest kawałek z Joką, pt. &quot;Rap to nie zabawa&quot;.
Co sądzicie, o tej płycie?? Czy jest ✅ czy ⛔ ?? :wink:
 
Do góry Bottom