>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Ranking NBA 2011/2012

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Orlando Magic - L.A.Clippers (HC 0/-1,5)
Typ: 2
Kurs: 1,95
Buk: bet365

Analiza:

Ponownie gram na Clippers. Lekki HC. Jeśli Clippersi wygrają to myślę, że powinni wygrać ok. powyżej 3-4 pkt. Magic mogłoby się wydawać, że wyszli z ogromnego kryzysu w którym byli - wysoko przegrane parę kolejnych spotkań w tym kompromitacje z Bostonem. Ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa z rzędu. U siebie z Wizards i Cavs i na wyjeździe z Pacers. Wg mnie jednak wcale dobrze w drużynie się nie dzieje:
Glen Davis został zawieszony przez Orlando Magic na dwa mecze, ponieważ podczas jednego z treningów zespołu doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, gdy Davis wdał się w dość krzykliwą rozmowę z trenerem zespołu - Stanem Van Gundy.
Van Gundy dla mnie osobiście już dawno powinien pożegnać się z Magic, no ale cóż...Obydwie drużyny po dniu przerwy. Clippersi poprzedni mecz z Wizards spokojnie wygrany, więc i bez przemęczenia. Niby kolejny wyjazd, ale wg mnie jeśli się zepną i nie zagrają tak słabo jak całkiem nie dawno z Denver to powinni wygrać z Magic. No i oczywiście jeśli dadzą radę z Howardem - choć akurat ostatnio gra tylko i wyłącznie na niego nie wygląda najlepiej. U Clippersów bez osłabień - pełny skład. W Magic wyżej wspomniana kłótnia, choć niby wyjaśniona między Davisem a Van Gundym, ale jednak najlepiej to nie wpływa na chemię w drużynie. Do tego nie pewny występ Nelsona.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Sacramento @ NOH
Sacramento regular time
2.32
Panbet
jak nie mozna regular time to Kings ml 2.15 Pinnacle
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
07/02/2011 Ranking - Wtorek




Nie ma już z nami:

xmarcinx &amp; Typer_Browar &amp; 911 &amp; matifart


Tabela:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom