>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rakieta do tenisa

C 0

cr7

Użytkownik
A Ty grasz tak sobie tj. wypożyczasz kort i grasz czy trenujesz w jaki? Bo jak trenujesz pod opieką fachowca to najlepiej spytać się jego. A nawet jak nie to w sklepie też powinni Ci fachowo poradzić ...
W sklepach to raczej za bardzo sie nie znaja. Przyjanmniej w tych co byłem. Ja gram tylko tak dla siebie. Wyporzyczamy kort z kumplem i gramy sobie. Moze jak odkryje w sobie talent to zaczne na seriio trenowac ????
 
A 0

almighty

Użytkownik
nie czuje sie ekspertem w dziedzinie doboru rakiet, ale troche swojego czasu o tym czytalem i rozmawialem z ludzmi, ktorzy sporo wiedza na ten temat.

jezeli chcesz zaczac grac, troche sie pobawic, ale tez troche nauczyc to polecam rakiete &quot;lekko rozwojowa&quot; tzn. nie za duzo glowe (100-105&#39;&#39;) i balans neutralny (wazone na glowe sa latwiejsze na poczatku i wybaczaja bledy, ale tez mniej dokladne. z kolei wazone na raczke sa dla bardziej zaawansowanych graczy). jezeli chodzi o pozostale parametry to zwroc uwage na ciezar - mysle, ze na poczatek 270-280g, nie wiecej.

pozostale parametry nie powinny miec dla ciebie wiekszego znaczenia.

nie chce oceniac rakiet, ktorymi nie gralem, wiec napisze tylko o modelu, od ktorego kiedys zaczynalem: Dunlop EVO 260. Mi ta rakieta bardzo odpowiadala i wydaje mi sie lepszy wyborem niz Babolaty (ale byc moze kwestia gustu). Wilson i Heat maja bardzo dobre rakiety, ale raczej na wyzszym poziomie umiejetnosci (i ceny).

Wszystkie modele Roger Federer, Rafa Nadal itp to najczesciej pomylka i zwykly chwyt marketingowy, bo z dobra rakieta ma to niewiele wspolnego..
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
nie kupuj rakiety na allegro. Jedź sobie do sklepu i tam Ci doradzą.
Ja moją pierwszą rakiete kupiłem na allegro, troche pograłem i rozwaliłem bo mnie wkurzała. Wilsona są do dup... . Posłuchaj mnie nie będziesz żałować. Tylko w sklepie- allegro sucks.
 
pablo190688 0

pablo190688

Użytkownik
a ja polecam DUNLOP F6 PLUS koszt 300zł mam takie 2 więc drugą moge sprzedać jak ktoś zainteresowany to pisać rakieta jest nowa z futerałem i zapasową owijką na rączke
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Jak kupowac rakiete to tylko wykonana z grafitu, nie tam zadne stopy grafitu z aluminium itp.
Jakas rakieta z firmy Pro&#39;s Pro na poczatek bedzie dobra.
 
Do góry Bottom