>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

racebet - 10pln

waks100 0

waks100

Użytkownik
Zależy w czym ma sie konto ale zawsze wypłata jest w 24h obecnie najlepsza stronka z wyścigami a tym którzy nie maja o tym pojęcia i maja kody radze sprobować postawić obojętnie co a zawsze się coś wygra ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Zależy w czym ma sie konto ale zawsze wypłata jest w 24h obecnie najlepsza stronka z wyścigami a tym którzy nie maja o tym pojęcia i maja kody radze sprobować postawić obojętnie co a zawsze się coś wygra ????
Dokladnie, ja obrocilem 2x i pomyslalem ze bez sensu bedzie wyplacac 13zl, wiec walnalem dwa kupony na byle co i siadlo 35 ;) Wczoraj poznym wieczorem zlecilem wyplate a dzisiaj rano napisali ze pieniazki przelali, wiec mysle ze juz sa na koncie ????
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Boże co za debil,coś w stylu sprzedam bona za worek zboża :-D O człowieku na allegro i nawet wpłaty z mBanku zrobić,CO ZA UPRZEJMOŚĆ . Upuszczając typa który to sprzedaje z wózka za młodu matka nie sądziła że będzie wiązało się to z długotrwałymi konsekwencjami ????

ZYCIE...
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
U mnie promocja lepsza, bo oddam za darmo:-D Kto pierwszy ten lepszy :spokodfhgfh:
1124-6158-8418-4619

Postawiłem zakład za 6.83pln na konia, który był ostatnio 1-2-3.Wygrał i 38pln na koncie:-D
 
Do góry Bottom