>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

racebet - 10pln

baz 25

baz

Użytkownik
Wiesz może nie cuda ale 102.07 PLN -zawsze to kilka groszy szczególnie w loteryjne koniki:-D
a robiłeś obrót 3x przed wypłatą, ja też trochę ugrałem i nie wiem czy już zlecać wypłatę

ok dzięki langer , tak właśnie myślałem
 
L 0

langer

Użytkownik
Tam musisz postawic 3 razy stawkę bonus 10.62 PLN chyba bo juz nie kojarze ile to było w PLN , ale w euro 2.3 razy 3 i możesz wypłacać:-D
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Mi za pierwszym razem udało sie wypłacic 47 zł. Teraz znów dostałem bonusa i biegi juz obstawione....a jesli chodzi o kierowanie sie w obstawianiu to ja osobiscie obstawiałem po 0,20 ojro na konie z najwyzszymi kursami na zwyciestwo i ze na miejsce. I tak z jednego ostatnim razem kuponu z 0,20 ojro wygrałem ponad 12 ojro. Wtedy to był niski kurs Euro wiec to dało 47 zł.
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Mm pytanie czy jest ktoś kto ma konto w BAH a nie dostał maila?
Bo ja mam konto ,wpłacałem a maila nie mam.
To jest tylko dla wybranych czy każdy dostaje?
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
smeiszne te koniki ???? w ogole nie kumalem o co chodzi, postawilem 0,20 euro na pierwsza trojke na podium....i wygralem 341 zl ???? fajnie ;d

Ps. oddam/wymienie kod jak ktos chce bo mam dwa a nie bede zakladal specjalnie 2 konta dla 10 zl ????
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Zna ktoś niemiecki?
Ihr Auszahlungswunsch übersteigt den maximalen Betrag! Bitte beachten Sie den maximalen Auszahlungsbetrag und unsere Bonusbedingungen (siehe unten)!
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
Zna ktoś niemiecki?

Ihr Auszahlungswunsch übersteigt den maximalen Betrag! Bitte beachten Sie den maximalen Auszahlungsbetrag und unsere Bonusbedingungen (siehe unten)!
twoja wyplata przekracza kwote dostepnych pieniedzy :p cos w tym stylu ????
 
waks100 0

waks100

Użytkownik
Ta promocja jest już drugi raz a co do koników fajne są od pierwszej promocji cały czas gram ???? najlepiej postawić kombinacyjny na 3-4 gonitwy z małą ilości koni. Najwięcej wygrałem w ten sposób 970zł ???? ✅✅✅
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
mam pytanie co do MB bo widze ze jest mozliwa wplata a jak z wyplata bo mam na czysto 40zl chcialbym wyplacic przez MB to czy np. jak wplace przez MB 20zl i czy wtedy bede mogl cala sume wyplacic?
 
L 0

langer

Użytkownik
Nie, nie można na MB ani na inne rzeczy tylko na konto bankowe -tylko i wyłacznie -ja też wplaciłem przez MB 1 Euro myslalem ze bedzie opcja MB odblokowana , ale nie ma takiej mozliwosci -tylko konto bankowe -każda kwota , ale ponizej 15PLN pobieraja opłate.
 
Do góry Bottom