>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

racebet - 10pln

hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
bet-at-home wysłało maile;) pewnie tylko dla wybranych
10 Złotych w prezencie na wyścigi o 6 milionów dolarów!
Czy doznałeś już tego zapierającego dech w piersiach uczucia, gdy widzisz jak twój faworyt na wyścigach konnych pędzi na ostatniej prostej i zostawia w tyle wszystkich pozostałych startujących? Jeśli nie, to już najwyższy czas, gdyż w sobotę odbędzie się Dubai World Cup najlepsze i najwyżej dotowane wyścigi konne świata!
W sześciu wyścigach stawką jest bagatela 21 milionów dolarów. Z czego aż 6 milionów dolarów przypadnie na &quot;Dubai World Cup&quot;, wyścigi konne o najwyższej nagrodzie pieniężnej świata. U naszego partnera RaceBets.com możesz obejrzeć wszystkie wyścigi na Video-Stream na żywo! Przy okazji &quot;Dubai World Cup&quot; przygotowano dodatkowo bezpłatny zakład bukmacherski, którego zwycięzca zgarnie 50.000 Euro.
To jeszcze nie wszystko. Na obstawienie pierwszych wyścigów konnych podarujemy Państwu 10 Złotych kapitału startowego przy otwarciu indywidualnego konta użytkownika, jeśli zarejestrują się Państwo klikając na poniższy link. Obstawianie wyścigów konnych to dla Państwa nowość? Żaden problem: Na RaceBets.com obstawianie zakładów w wyścigach konnych i wyścigach kłusaków z całego świata jest dziecinnie proste. Wiele wskazówek, statystyk i analiz pomoże Państwu postawić na właściwego konia.
Przy odbywających się codziennie setkach wyścigów, a w weekendy nawet starty w cyklu minutowym, odkryją Państwo szybko fascynację wyścigami konnymi. Z kwotą 10 złotych na koncie mogą Państwo zaraz po rejestracji rozpocząć obstawianie. Podstawy obstawiania zawodów konnych zostaną wyjaśnione Państwu w pomocy a na wszystkie pytania chętnie odpowie w każdej chwili Service-Team RaceBets.com, dostępny pod adresem mailowym [email protected]
 
B 0

browar112

Użytkownik
bet-at-home wysłało maile;) pewnie tylko dla wybranych

10 Złotych w prezencie na wyścigi o 6 milionów dolarów!

Czy doznałeś już tego zapierającego dech w piersiach uczucia, gdy widzisz jak twój faworyt na wyścigach konnych pędzi na ostatniej prostej i zostawia w tyle wszystkich pozostałych startujących? Jeśli nie, to już najwyższy czas, gdyż w sobotę odbędzie się Dubai World Cup najlepsze i najwyżej dotowane wyścigi konne świata!

W sześciu wyścigach stawką jest bagatela 21 milionów dolarów. Z czego aż 6 milionów dolarów przypadnie na &quot;Dubai World Cup&quot;, wyścigi konne o najwyższej nagrodzie pieniężnej świata. U naszego partnera RaceBets.com możesz obejrzeć wszystkie wyścigi na Video-Stream na żywo! Przy okazji &quot;Dubai World Cup&quot; przygotowano dodatkowo bezpłatny zakład bukmacherski, którego zwycięzca zgarnie 50.000 Euro.

To jeszcze nie wszystko. Na obstawienie pierwszych wyścigów konnych podarujemy Państwu 10 Złotych kapitału startowego przy otwarciu indywidualnego konta użytkownika, jeśli zarejestrują się Państwo klikając na poniższy link. Obstawianie wyścigów konnych to dla Państwa nowość? Żaden problem: Na RaceBets.com obstawianie zakładów w wyścigach konnych i wyścigach kłusaków z całego świata jest dziecinnie proste. Wiele wskazówek, statystyk i analiz pomoże Państwu postawić na właściwego konia.

Przy odbywających się codziennie setkach wyścigów, a w weekendy nawet starty w cyklu minutowym, odkryją Państwo szybko fascynację wyścigami konnymi. Z kwotą 10 złotych na koncie mogą Państwo zaraz po rejestracji rozpocząć obstawianie. Podstawy obstawiania zawodów konnych zostaną wyjaśnione Państwu w pomocy a na wszystkie pytania chętnie odpowie w każdej chwili Service-Team RaceBets.com, dostępny pod adresem mailowym [email protected]
BYlo i to parokrotnie... Zanim cos wrzucisz to przeszukaj forum.Temat do zamkniecia.Pozdrawiam
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Potwierdzam, dostalem e-maila, zarejestrowalem sie i dostalem 10.60zl

wymagany obrot 3x

Ugrane 20zł z tego ???? wyplata zlecona na konto bankowe tylko tak idzie.
Ciezko cos wygrac wedlug mnie ale powodzenia pozostalym
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Chce ktos kupic ten bon? Sprzedam go za 6 zł. Ja i tak na tych wyscigach nic nie ugram.

Moge na allegro wystawic zeby przekretu nie bylo.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
hehehe polefka z tą stroną, nie wiem jak tam się coś robi i wiem tylko jak obstawić WIN dałem sobie za 2$ i weszło ale i tak za 2$ wygrałem w sumie tylko z 15zł nie za dużo myślałem że da się więcej za zwyciestwo
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
czy ktos kto mial wczesniej konto i otrzymal maila niedostal pieniedzy ?????
chyba pisze w tym mailu że trzeba zarejestrować konto (zarejestrować nie zalogować) na Racebet, czyli należy rozumieć że promocja dla nowych co nie mają tam konta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Masz racje, promo jest dla nowych. Jesli jednak ktos dostal link rejestracyjny na maila, a ma juz tam konto, moze sobie wpisac ten bonus kod, ktory jest w tym linku w metodzie wplaty &quot;kupon&quot;. Do konta dodaja wtedy 10 zl, ale za ewentualne blokady kont nie odpowiadam ;-)
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
chyba pisze w tym mailu że trzeba zarejestrować konto (zarejestrować nie zalogować) na Racebet, czyli należy rozumieć że promocja dla nowych co nie mają tam konta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś w błędzie, ja mam tam konto od 3lat, i takich kodów dostałem już sporo, wszystkie były tak jakby dla nowych, ale z wypłata nie było problemu, ich nie interesuje skąd masz kod, masz i już, jest tak samo jak w BAH, nikomu konta za to nie zablokują.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Jesteś w błędzie, ja mam tam konto od 3lat, i takich kodów dostałem już sporo, wszystkie były tak jakby dla nowych, ale z wypłata nie było problemu, ich nie interesuje skąd masz kod, masz i już, jest tak samo jak w BAH, nikomu konta za to nie zablokują.
Potwierdzam ???? tez dostalem link do rejestracji a ze mam juz konto to zalogowalem sie, wszedlem w wplate, nastepnie kupon i wklepalem kod i wszystko gra i buczy ;) pzdr
 
L 0

langer

Użytkownik
Dzięki MistrzAA !
Firma godna polecenia w 1 godzine po zleceniu kasa wypłacona ma byc do 3-5 dni na koncie bankowym.Wielki wielki ✅
 
Do góry Bottom