>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Różnica bramek w kursach powyżej 2

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Testujemy dalej? :)

Na szybko 5 spotkań:

Mecz: Braintree Town - Barnet
Bramki: 8-3
Typ: 1
Kurs: 2.88

Mecz: : Luton Town - Cambridge United
Bramki: 8-4
Typ: 1
Kurs: 2.10

Mecz: : Ostrava - Brno
Bramki: 6-3
Typ: 1
Kurs: 2.38

Mecz: : Kalev - Kalju
Bramki: 12-6
Typ: 1
Kurs: 2.70

Mecz: : KooTeePee - Haka
Bramki: 5-10
Typ: 2
Kurs: 2.00
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
A w jaki sposób dokładnie liczysz tę różnice bramek? Liczysz strzelone gole gospodarza, stracone i z tego różnica bramek i potem to samo z gośćmi ?
 
killme 3

killme

Użytkownik
Mecz: Braintree Town - Barnet ⛔ 0-3
Bramki: 8-3
Typ: 1
Kurs: 2.88

Mecz: : Luton Town - Cambridge United ⛔ 0-0
Bramki: 8-4
Typ: 1
Kurs: 2.10

Mecz: : Ostrava - Brno ✅ 2-1
Bramki: 6-3
Typ: 1
Kurs: 2.38

Mecz: : Kalev - Kalju ⛔ 1-1
Bramki: 12-6
Typ: 1
Kurs: 2.70

Mecz: : KooTeePee - Haka ⛔ 1:1
Bramki: 5-10
Typ: 2
Kurs: 2.00

Tym razem tylko 1 trafiony na 5 meczów:/
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
BaNaN23:
Liczysz tylko gole strzelone przez gospodarzy u siebie oraz przez gości na wyjeździe. Nie odejmujesz goli straconych - one się tutaj kompletnie nie liczą. Pozdrawiam
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dzięki. Czyli gramy na zasadzie &#39;wystarczy strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika&#39; ???? Ciekawy sposób, będę tu zaglądał ;)
Od siebie proponuję na dziś Szwecje, Superettan,
Varbergs- Degeforgs, bramki 8:9. Kurs na gości 2.75 :O
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
29/08/2013

Haukar - Leiknir Reykjavik @ 2,00 Bramki: 14-5

Assyriska FF - Hammarby @ 2,54 Bramki: 6-8

Brage - Varnamo @ 3,00 Bramki: 1-10

Landskrona - Ljungskile @ 2,22 Bramki: 16-3
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
System bardzo dobrze mi znany i równie długo grany. Do tej pory mam zachowane statstyki i jeśli chodzi o główne pierwsze ligi Europejskie (ang,niem,fran,włoska,hiszpańska) skutecznośc opiewała na poziomie 62%. JA brałem wszytskie mecze pod uwagę niezależnie jaki kurs. Jednakże system nie przynosił mi tak dużych zysków na jakie oczekiwałem oraz na to, że sam bez liczenia mogłem osiganac taka skutecnzość. Meritum. W pewnym momencie wybrałem kilka najbardziej remisowych lig (powyżej 30% meczów w ost 3 sezonach) i w nich liczyłem stosunek ostatnich pieciu meczów gospodoarza jako gospodarza i gościa jako gościa. W tych wszystkich wylicznieahc szukałem stosunku zerowego. Wtedy stawiałem na remis w tym meczu. Ze skutecznością bywało róznie, dlatego grałem na kuponach 2 z x. Zwykle udawało się chociaż odzyskać czesc stawki. A czasem jak zobaczycie można było wygrać ogromne pieniadze przy bardzo niskiej stawce:

Jak widać po drugim zakładzie gdyby zagrać AKO wygraną można by liczyć w tysiącach złotych. Od 10 kolejki (5meczów u sibie i 5 na wyjeżdzie) najbardziej remisowych lig znowu zaczynam przygodę z tym system, jednakze bede stawiać już tylko AKo liczac na szczescie jak przy drugim zakładzie ????
Najważniejsze jest aby liczyć bramki tylko i wyłącznie ze spotkań ligowych!
Więcej grałem u buków naziemnych i z nich juz nie posiadam kuponów, ze skutecnzoscia róznie, ale ogólnie na plusie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
System bardzo dobrze mi znany i równie długo grany. Do tej pory mam zachowane statstyki i jeśli chodzi o główne pierwsze ligi Europejskie (ang,niem,fran,włoska,hiszpańska) skutecznośc opiewała na poziomie 62%. JA brałem wszytskie mecze pod uwagę niezależnie jaki kurs. Jednakże system nie przynosił mi tak dużych zysków na jakie oczekiwałem oraz na to, że sam bez liczenia mogłem osiganac taka skutecnzość. Meritum. W pewnym momencie wybrałem kilka najbardziej remisowych lig (powyżej 30% meczów w ost 3 sezonach) i w nich liczyłem stosunek ostatnich pieciu meczów gospodoarza jako gospodarza i gościa jako gościa. W tych wszystkich wylicznieahc szukałem stosunku zerowego. Wtedy stawiałem na remis w tym meczu. Ze skutecznością bywało róznie, dlatego grałem na kuponach 2 z x. Zwykle udawało się chociaż odzyskać czesc stawki. A czasem jak zobaczycie można było wygrać ogromne pieniadze przy bardzo niskiej stawce:


Jak widać po drugim zakładzie gdyby zagrać AKO wygraną można by liczyć w tysiącach złotych. Od 10 kolejki (5meczów u sibie i 5 na wyjeżdzie) najbardziej remisowych lig znowu zaczynam przygodę z tym system, jednakze bede stawiać już tylko AKo liczac na szczescie jak przy drugim zakładzie ????
Najważniejsze jest aby liczyć bramki tylko i wyłącznie ze spotkań ligowych!

Więcej grałem u buków naziemnych i z nich juz nie posiadam kuponów, ze skutecnzoscia róznie, ale ogólnie na plusie
Mam pytanie. Z tych meczów które grałeś, więcej remisów miałeś w mocnych, znanych ligach czy bardziej w tych niszowych i egzotycznych ?
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Mam pytanie. Z tych meczów które grałeś, więcej remisów miałeś w mocnych, znanych ligach czy bardziej w tych niszowych i egzotycznych ?
Na początku liczyłem dość dużo lig, przede wszystkim i te mocno, jednak z racji tego, że skutecznośc była marna wyselekcjonowałem kilka lig, w których remisy stanowiły ponad 30% w ostatnich trzech sezonach. Czasem w weekend wpadł tylko jeden remis na 6-8 meczów, z kolei również miałem ze 2 czy 3 weekendy kiedy wpadały wszytskie remisy. I pózniej tylko takie grałem ligi. Podaje które liczyłem w tamtyk roku i zamierzam w obecnym po przekroczeniu 10 kolejek:
Francja - Ligue 2, National
Izreal 2
2 Bundesliga
Portugalia 2
Słowacja 1
Turcja 2
Włochy - od serie B do C2
Pogrubione te które dośc często wpadały w porównaniu do innych. ????
Edit: A no i jeszcze Marokańska Batola o ile dobrze pamietam dosyć często remisowała ????
 
K 16

kicha1236

Użytkownik
Zrobiłem sobie mini symulacje w ciagu ostatnich 3 dni i po 77 typach zysk do raptem 5,95 j . Zysk nieiwelki ale wychodzi na to że system zdaje sie być skuteczny.
 
J 0

jbenars

Użytkownik
Wracając do tematu pana DanCoopera
Uważam że twój pomysł to może nie system ale pewna zależność. Moim zdaniem przede wszystkim do tego &quot;systemu&quot; trzeba było by doliczyć równolegle stracone bramki. zawęziło by to pole manewru. Dlatego że drużyna czy to jest gospodarz czy gość musi przeważać w zdobytych bramkach jak i za równo posiadać jak najmniej straconych. Znaczyło by to że jest w pewnym stopniu lepsza ofensywnie jak i defensywnie. Jeżeli oczywiście można to tak porównać.
Twój sposób grania jest w miarę ciekawy i na pewno postaram się go wypróbować. Ale ja dorzucam swoje założenia :
1- stawiam na drużynę która strzeliła więcej bramek a zarazem musi mieć mniej straconych (różnica w obydwu kwestiach musi być naprawdę widoczna)
2- wybieram ligi o niższych szczeblach ze względów na większe wyrównanie drużyn
3- będę starał się wyszukiwać przeważnie gospodarzy ( swój teren to swój teren )
4- NAJWAŻNIEJSZE ograniczę ilość spotkań do analizy do maks 3 ostatnich u siebie. Ze względu na to że 5 meczy u siebie to zbyt długa rozpiętość czasowa.
Pozdrawiam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
3 ostatnie spotkania
FK Baumit Jablonec v Slovan Liberec 1dnb @ 1.57 (10-8)
Arsenal de Sarandi v Argentinos Jrs 1dnb @ 1.44 (10-6)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
założenie początkowe jest złe z samej zasady!
jeśli WIARA w gole na przestrzeni ostatnich kilku meczów miałaby być wyznacznikiem najbliższego rozwiązania to by oznaczało że któraś z ekip w końcu musiałby wygrywać w nieskończoność, system sam by się napędzał i zapętlał, oczywiście nie licząc wyjątków, ale jak wiemy wyjątki nie mogą być na poziomie jak tu widać... niestety to może być tylko sugestia do analizy, ale nie system.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A kto tu mówi o systemie?
To jest jedynie zależność, która może mieć znaczenie przy doborze spotkań o wyrównanych kursach.
Jako, że sposób mnie się podoba spróbujmy go wykorzystać nie w ⚽, lecz w :hokej:
Zasady podobne czyli:
- 5 ostatnich spotkań
- różnica bramek home/away
- brane są pod uwagę wszystkie mecze (nie tylko ligowe)
- remis w bramkach = no bet
- czym większa różnica w bramkach tym większa stawka
- stawka podstawowa = 0,20j
Test
1. Jyväskylä (Fin) - LeKi (Fin) (14 - 12) Jyväskylä (Fin) @ 2.58 &gt; 0,21j
2. Dyn. Moscow - Traktor Chelyabinsk (12 - 13) Traktor Chelyabinsk @ 3.20 &gt; 0,20j
3. KooKoo (Fin) - Jukurit (Fin) (26 - 15) KooKoo (Fin) @ 2.50 &gt; 0,31j
4. Almtuna (Swe) - BIK Karlskoga (Swe) (13 - 15) BIK Karlskoga (Swe) @ 2.15 &gt; 0,21j
 
Do góry Bottom