>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Quiz piłkarski :)

mantorras 0

mantorras

Użytkownik
byli to Abel Xavier, Luis Figo i Nuno Gomes :mrgreen: (Figo wyciął lufe koszulka sedziemu, Xavier za zagranie ręką a Barbosa za dyskujse i atak na arbitra :twisted: )
 
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
wiec: jest takie okreslenie &quot;kosmiczni blizniacy&quot; czyli osoby ktore urodzily sie w tym samym roku, miesiacu i dniu.

to pytanie jest na temat jakby co bo w sumie trzeba znac do niego metryki pilkarzy. :mrgreen:


pytanie: Jacy dwaj pilkarze sa &quot;kosmicznymi blizniakami&quot; oraz prosze podac ich date urodzin?

podam podpowiedz...graja na takiej samej pozycji, posiadaja taka sama narodowosc (erupejski kraj, graniczy z Niemcami)?? wiecej nie napisze bo byloby juz po zabawie

ciekawe czy szybko znajdziecie odpowiedz ???? ale czekam :mrgreen:
 
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
wydaje mi sieze piotr brozek to pomocnik :mrgreen: podpowiem, ze chodzi mi o napastnika man utd a drugi gral przez sezon w newcastle...jeden gra regularnie w kadrze, drugi lata swietnosci w reprezentacji ma za sobą :mrgreen:
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
hahaha ale ja jestem slepy - przeciez nie pytales o braci a ja caly czas kombinuje z bracmi - oczywiscie ze chodzi o Patricka Kluiverta i Ruuda van Nisterlooya data urodzin 1 lipca 1976
 
D 0

darek

Forum VIP
Nie słyszałem aby ich nazywano kosmicnzym... choć wiem, że urodizli się tego samego dnia, miesiąca i roku... a nawet podobno mają tyle samo wzrostu :p
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
zmyliles mnie piszac o tych &quot;kosmicznych blizniakach&quot; ciagle kombinowalem z bracmi hehe. Wiedzialem to bo kiedys obilo mi sie o uszy tylko sprawdzialem kiedy maja urodziny bo tego nie pamietalem.

A moje pytanie brzmi:

Jaki pilkarz gra z numerem &quot;1&quot;. Nie chodzi oczywiscie o bramkarza. Chodzi mi o pomocnika ????
Prosze podac jego imie nazwisko oraz klub w jakim obecnie wystepuje.
 
D 0

darek

Forum VIP
Wilimowski? czy jakoś tako ? ;&gt;
A jak nie to zapewne będzie to jakiś czech, słowak niemiec, czy też rosjanin :wink:
 
mantorras 0

mantorras

Użytkownik
niet ???? byl to jedyny pilkarz ktory gral w 90&#39; w jednej reprezentacji a w 98&#39; juz w innej...jedyny tak przypadek...gral m.in. w Realu Madryt :mrgreen: przepraszam za to, ze pytanie bylo malo precyzyjne ale po powyzszej podpowiedzi chyba juz sie domyslacie kto to byl :wink:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Jeśli sie nie myle chodzi o jakiegoś Jugowsławianina. Nie pamiętam nazwiska, a nigdzie nie
moge znaleść. Jeżeli dobrze kojarze to może przynajmniej pomoge komuś odpowiedzieć ;P

EDIT: Chyba mam. Chodzi zapewne o zawodnika imieniem Davor Šuker. Urodził się on na terenie obecnej
Chorwacji. W reprezentacji zadebiutował w 1990r. a z historii wiemy (kto sie uczył to wie ;P),
że Chorwacja odzyskała niepodległość w 1991r. odłączając się od Jugosławi. Z tym wiąże się,
to że pierwsze mecze między narodowe grał w 1990r. w Jugosławi po czym od 1991r. zaczął
gre w Chorwacji (wspaniałe występy na MŚ 1998).

PS.
No to musi to byc wielka gwiazda Alfredo Di Stefano
gral w 90&#39; w jednej reprezentacji a w 98&#39; juz w innej
Gdybyś czytał uważnie to byś nie napisał takie głupoty, no chyba, że nie wiesz, że Di Stefano
(najwspanialszy gracz w historii Realu chyba) urodził się w 1926r. więc nie mógł grać w 90&#39; :wink:
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
No zebys wiedzial ze nie wiedzialem - a to byl jedyny pilkarz Realu ktory mi chodzil po glowie wiec go wymienilem.

PS. Nie interesuje sie niestety &quot;glupotami&quot; jakimi jest Real Madryt (bez urazy) jak dla mnie to juz mierny klub bo jak wszyscy wiemy &quot;nazwiska nie graja&quot;.

A odnosnie pytania to jeszcze dodalbym Predraga Mijatovicia.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
A odnosnie pytania to jeszcze dodalbym Predraga Mijatovicia.
Nie, nie chodzi o niego na pewno, ponieważ on grał od zawsze w Jugosławii, gdzie też sie
urodził. Nigdy nie grał w innej reprezentacji.
Nie interesuje sie niestety &quot;glupotami&quot; jakimi jest Real Madryt (bez urazy) jak dla mnie to juz mierny klub bo jak wszyscy wiemy &quot;nazwiska nie graja&quot;.
Ja sie interesuje, bo od zawsz kocham ten klub, a nie jestem jakimś sezonowcem, który co
sezon jest za innym klubem, za tym który obecnie jest na topie. Bez urazy, ale np. ty właśnie
chyba taki jesteś. Z twojej wypowiedzi można to łatwo wywnioskować:
&quot;Nie interesuje sie niestety &quot;glupotami&quot; jakimi jest Real Madryt&quot; DLACZEGO? &quot;bo jak wszyscy wiemy nazwiska nie graja&quot;
Z tego wynika, że wcześniej, gdy w Realu nie było tylu gwiazd i grali na dobrym poziomie to
sie nim interesowałeś, a z tego wniosek, że jesteś sezonowcem.
 
Do góry Bottom