>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PZBUK - opinie

T 0

tornado21

Użytkownik
NIestety to prawda, kompletnie niczym się nie wyróżniają, marny bonus powitalny, kursy przeciętne, strona często się zacina, wysyłają jakieś promocje typu wpłać zagraj za ileś tam po jakimś kursie, a dostaniesz 5tys punktów po czym tych punktów nie przyznają
 
A 19

andrew1989

Użytkownik
Również nie polecam. Zagrałem na live 2 zdarzenia, za 100 zł,do wygrania coś ok 500 zł. Wchodzę na pzbuk a tam 100 wróciła, a zakładu w ogóle nie ma ani w otwartych anie w rozliczonych. Tylko w histori transakcji jest 100 zł i tyle. w Odpowiedzi dostałem&quot;
Dziękuję za przesłany email,

Uprzejmie informuję, iż nie znalazłem w historii zakładów wspomnianego przez Pana kuponu.
W dniu 22.12.2018 posiada Pan próbę wysłania kuponu na kwotę 100 zł, został on jednak odrzucony przez system, środki wróciły na Pana konto gracza po upływie 6 minut.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do ponownego kontaktu.&quot;
Dla mnie żenada.
 
Z 0

zdzichukrecina

Użytkownik
Coś od miesiąca się zmieniło ? Jakieś opinie, doświadczenia ? Chcę skorzystać z bonusu 200 % Wpłacasz 50 - grasz za 150 - więc całkiem nieźle... ale pytanie jak to tam teraz wygląda ?
 
Z 0

zdzichukrecina

Użytkownik
Ok, dzięki za odp. a może ktoś powiedzieć jak tam z weryfikacją i wypłatą? w sensie, czy jak już zweryfikują to potem nie ma dymów ? bo już gdzie w necie widziałem, że ktoś miał problemy nawet po weryfikacji z wypłatą, bo nr konta niby nie wchodził itp. ale ludzie narobią szumu po forach, a jak już się ich sytuacja wyjaśni to nie wejdą i nie napiszą jak się skończyło, o co chodziło itp... dlatego jeżeli jest tu ktoś kto wypłacał z tego buka to proszę o info jak to wyglądało i ile czekaliście na kasę
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
zlecenie wypłaty możliwe dopiero po weryfikacji ID+wyciąg, ew screen konta i nie robią tego od ręki, do 24h (w moim przypadku 5h)
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
OMIJAJCIE TYCH KRĘTACZY SZEROKIM ŁUKIEM!!!
Od razu zaznaczam, że nie chodzi tutaj o kwoty, a o zwykłe krętactwo tej firmy i MEGA chamskie zachowanie kiedy przychodzi do JAKIEGOKOLWIEK wyjaśnienia sprawy.
Wpłaciłem do nich 50 złotych, dostałem 25 złotych bonusu (bonus 50% od wpłaty). Zagrałem za całe 75, wygrałem 198, a na konto dopisało mi tylko 132. Piszę więc od razu maila w tej sprawie (oczywiście czat był nieczynny). Cisza do dzisiejszego południa, więc po dwóch mailach i braku odpowiedzi wchodzę na chat. Tam jakiś &quot;konsultant&quot; wciska mi najpierw, że zagrałem kupon za 66 złotych i dlatego miałem 132, co było oczywiście nie prawdą, więc po tym jak zaczął robić ze mnie debila i wmawiać mi, że dopisało mi wszystko tak jak powinno, i że te 66 złotych to była stawka (z 12% podatkiem), zacząłem z nim jechać krótko, bo takiego traktowania klienta nie jestem w stanie zdzierżyć. Konsultant więc zmienił taktykę i nagle okazuje się po drugim sprawdzeniu konta, że to już nie chodziło o jakiś kupon, tylko od razu odjęło mi 66 złotych za jakiś anulowany bonus sprzed 3 tygodni (O CO W OGÓLE CHODZI??). Jako, że cwaniaczek od razu chciał się rozłączać, piszę więc niech wyjaśni mi krok po kroku o co w ogóle chodzi, bo sytuacja jest dla mnie kuriozalna. Konsultant opisał więc fałszywą sytuację (niby skorzystałem z jakiegoś bonusu na potrojenie depozytu, po czym po dwóch tygodniach z niego ponownie skorzystałem i anulowało mi z tego starego 66 złotych). Generalnie stek bzdur, który zanim doczytałem do końca, konsultant bezczelnie się rozłączył i chat się zamknął.
Od razu ponownie wszedłem na chat i zapytałem dlaczego mnie oszukał, po czym od razu zamknął chat, tak, że nie zdążyłem do czytać do końca tych fałszywych informacji i niech ponownie wklei mi tą informację, abym spokojnie ją doczytał do końca. Na co konsultant ponownie zmienił tor rozmowy (jeszcze próbował twierdzić, że przypadkowo nastąpiło rozłączenie chatu, już wkleja ponownie swoje wyjaśnienie, ale oczywiście tego nie zrobił), i po moim zastraszeniu, że sprawa trafi na wielotysięczny fanpage bukmacherski, stwierdził, że jednak &quot;niestety sprawa wymaga wyjaśnienia przez inny dział, do którego zostaje właśnie przekierowana i niedługo otrzymam maila z rozwiązaniem i wyjaśnieniem sprawy&quot;.
Krótko mówiąc, FIRMA JEST NIEPOWAŻNA, A KAŻDA PRÓBA WYJAŚNIENIA SPRAWY NA CHACIE TRAFIA NA ZAROZUMIAŁYCH KONSULTANTÓW KTÓRZY KRĘCĄ SIĘ JAK DZIECI NA KARUZELI, A JAK JUŻ NIE SĄ W STANIE WYMYŚLIĆ WYMÓWEK, PO PROSTU ROZŁĄCZAJĄ CHAT.
SERDECZNIE ODRADZAM! ????
 
K 0

karolek934

Użytkownik
Mam nadzieję, że zrobią mi przelew bez problemów, bo trochę tam pograłem przez weekend, z akceptacją dokumentów(dowód+zrzut z konta bankowego) nie było problemów. Martwi mnie jedynie, że żadne potwierdzenia wypłat na maila nie przychodzą, a każdorazowo przy zlecaniu wypłaty trzeba wpisywać z palna numer konta bankowego od nowa - co jest uważam niepoważne, bo przy robieniu tego wielokrotnie można się pomylić.
Bukmacher, jak bukmacher - minus największy, to ich wygląd strony, na komputerze wygląda jakbym był na ich aplikacji mobilnej. Często też długo mi się wczytuje. Może serwery momentami nie wyrabiają.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Sporo negatywnych opinii, więc napiszę też coś od siebie. Wpłaciłem 50 złoty, po zagraniu od razu dodany darmowy zakład za kolejne 50 złoty. Zakłady rozliczane są szybko. Dzisiaj zlecona wypłata 200 złoty - po 10 minutach była na koncie bankowym. Przed wypłatą weryfikacja - dowód + wyciąg z konta. Kursy moim zdaniem nie najgorsze. Wygląd strony dla mnie też spoko. Cashout też jakiś jest.
Największym minusem jest trochę uboga oferta i niestety brak niektórych zdarzeń. Poza tym nie mam im nic do zarzucenia. Nie wiem jak z limitami i wypłatami większych sum, bo na razie gram niskimi stawkami.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
OMIJAJCIE TYCH KRĘTACZY SZEROKIM ŁUKIEM!!!
Od razu zaznaczam, że nie chodzi tutaj o kwoty, a o zwykłe krętactwo tej firmy i MEGA chamskie zachowanie kiedy przychodzi do JAKIEGOKOLWIEK wyjaśnienia sprawy.
Wpłaciłem do nich 50 złotych, dostałem 25 złotych bonusu (bonus 50% od wpłaty). Zagrałem za całe 75, wygrałem 198, a na konto dopisało mi tylko 132. Piszę więc od razu maila w tej sprawie (oczywiście czat był nieczynny). Cisza do dzisiejszego południa, więc po dwóch mailach i braku odpowiedzi wchodzę na chat. Tam jakiś &quot;konsultant&quot; wciska mi najpierw, że zagrałem kupon za 66 złotych i dlatego miałem 132, co było oczywiście nie prawdą, więc po tym jak zaczął robić ze mnie debila i wmawiać mi, że dopisało mi wszystko tak jak powinno, i że te 66 złotych to była stawka (z 12% podatkiem), zacząłem z nim jechać krótko, bo takiego traktowania klienta nie jestem w stanie zdzierżyć. Konsultant więc zmienił taktykę i nagle okazuje się po drugim sprawdzeniu konta, że to już nie chodziło o jakiś kupon, tylko od razu odjęło mi 66 złotych za jakiś anulowany bonus sprzed 3 tygodni (O CO W OGÓLE CHODZI??). Jako, że cwaniaczek od razu chciał się rozłączać, piszę więc niech wyjaśni mi krok po kroku o co w ogóle chodzi, bo sytuacja jest dla mnie kuriozalna. Konsultant opisał więc fałszywą sytuację (niby skorzystałem z jakiegoś bonusu na potrojenie depozytu, po czym po dwóch tygodniach z niego ponownie skorzystałem i anulowało mi z tego starego 66 złotych). Generalnie stek bzdur, który zanim doczytałem do końca, konsultant bezczelnie się rozłączył i chat się zamknął.
Od razu ponownie wszedłem na chat i zapytałem dlaczego mnie oszukał, po czym od razu zamknął chat, tak, że nie zdążyłem do czytać do końca tych fałszywych informacji i niech ponownie wklei mi tą informację, abym spokojnie ją doczytał do końca. Na co konsultant ponownie zmienił tor rozmowy (jeszcze próbował twierdzić, że przypadkowo nastąpiło rozłączenie chatu, już wkleja ponownie swoje wyjaśnienie, ale oczywiście tego nie zrobił), i po moim zastraszeniu, że sprawa trafi na wielotysięczny fanpage bukmacherski, stwierdził, że jednak &quot;niestety sprawa wymaga wyjaśnienia przez inny dział, do którego zostaje właśnie przekierowana i niedługo otrzymam maila z rozwiązaniem i wyjaśnieniem sprawy&quot;.
Krótko mówiąc, FIRMA JEST NIEPOWAŻNA, A KAŻDA PRÓBA WYJAŚNIENIA SPRAWY NA CHACIE TRAFIA NA ZAROZUMIAŁYCH KONSULTANTÓW KTÓRZY KRĘCĄ SIĘ JAK DZIECI NA KARUZELI, A JAK JUŻ NIE SĄ W STANIE WYMYŚLIĆ WYMÓWEK, PO PROSTU ROZŁĄCZAJĄ CHAT.
SERDECZNIE ODRADZAM! ????
naucz sie czytac warunki i zasady promocji
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
O którym punkcie &quot;promocji&quot; mówisz? O tym mówiącym o konfiskacie środków z wygranej miesiąc po czasie od rzekomego nieobróconego bonusu? Jeśli nawet taki punkt istnieje, to już na starcie jest absurdem.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
niesamowite gówno w dodatku oszuści, zakład live postawiony po kursie @4,15 a gdy zaczął wchodzić po prostu został usunięty z systemu i mojej historii, nic z tym nie zrobię bo dowodu oczywiście brak, omijać szerokim łukiem
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik


Ja mam zastrzeżenia jedynie do strony internetowej - zbyt mało czytelna (wystarczy porównać np.z fortuną czy stsem) powinni ją jak najszybciej dopracować.



Nie wiem czego ale po kilkunastu minutach od zalogowania samoczynnie się wylogowuje np.podczas stawiania zakładów po czym trzeba się od nowa zalogować i ponownie stawiać zdarzenia.
 
remington78 0

remington78

Użytkownik


Zrobiłem wypłatę po czym na drugi dzień dostaję maila: WYPŁATA COFNIĘTA Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH. Dopiero po kilku dniach otrzymałem wygraną na konto.



Mimo wszystko spadam od tego buka.
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik


Uciekajcie stamtad czym prędzej, odradzam w stu procentach!!!!!!! Dałem na live mecz i okazało się że wynik był inny niż wskazywal live wraz z kursami, gościu z czatu strasznie nie miły Adam, przytoczył regułkę która nie znajdziecie u żadnego bukmachera 1.3.3 Gracz przyjmuje do wiadomości, że bieżący wynik trwającego zdarzenia sportowego, na które są przyjmowane zakłady na żywo, podawany na Stronie Internetowej nie ma oficjalnego i wiążącego charakteru i może odbiegać od rzeczywistego, bieżącego wyniku rozgrywki. Gracz jest zobowiązany ustalić we własnym zakresie aktualny wynik takiej rozgrywki na żywo przed zawarciem zakładu. 



I powiedział że trzeba było sam sprawdzic na innych stronach, no komedia... Celowo wprowadzaja w błąd jeszcze w regulaminie dają sobie na to przyzwolenie. A jakby weszło to pewnie błąd i zwrot w najlepszym wypadku. Kretacze i tyle uciekać jak się ma kasę, nie ma gorszego bukmachera. Największe g****
 
Do góry Bottom