>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PZBUK - opinie

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam
W dniu wczorajszym wystartował nowy bukmacher PZbuk. Wpłacał już ktoś pieniądze?
Bonus 50zł freebet trochę śmieszny w porównaniu z innymi serwisami, no ale cóż...
 
A 320

azael

Użytkownik
Witam
W dniu wczorajszym wystartował nowy bukmacher PZbuk. Wpłacał już ktoś pieniądze?
Bonus 50zł freebet trochę śmieszny w porównaniu z innymi serwisami, no ale cóż...
Dobry gracz nie patrzy na bonusy a słaby niech nie bawi się w bukmacherkę
 
A 45

as1996

Użytkownik
gra ktoś tam? wygląda słabo...
Skusiłam się jednak, wpłaciłam 200. Zrobiłam 570. Bonus dodany, jednak nie wiadomo jak z niego skorzystać. W godzinach urzędowania czat oczywiście niedostępny, na maila nikt nie odpisuje. Weryfikacja jeszcze w trakcie....
Weryfikacja trwała kilka godzin, gorzej z chatem - ciężko się połączyć, oferta jednak bogata, kupony rozliczane od razu.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Narazie to słabo wyglądają i wiele pracy jeszcze przed nimi. Bonus startowy choć niski to łatwy do uzyskania. Oferta OK, kursy przeciętne. Przyznają za wszystko jakieś punkty, nawet za logowanie, ale póki co nie idzie tych punktów na nic wymienić bo sklep gracza jeszcze nie działa... Żeby wpłacić trzeba zweryfikować konto, inaczej wyświetla się jakiś błąd choć nigdzie o tym nie piszą. Jak na buka dużej firmy zagranicznej to możnaby się spodziewać czegoś więcej na początek
 
A 45

as1996

Użytkownik
Sklep ma się pojawić na dniach. PZBUK testuje cash out i szybkie wypłaty. Oferta bonusowa również ma się mocno poprawić. Poczekajmy.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Mimo, że miałem zweryfikowane dokumenty pozytywnie to przy próbie wypłaty wyskoczył mi komunikat, że muszę mieć zweryfikowane konto (email i nr. telefonu też zweryfikowałem) żeby wypłacić pieniądze na konto bankowe... Miał ktoś taki problem? Usunąłem obecne dokumenty i przesłałem jeszcze raz, ale strasznie to irytujące...
 
tetrus_pl 215

tetrus_pl

Użytkownik
gra ktoś tam? wygląda słabo...
Skusiłam się jednak, wpłaciłam 200. Zrobiłam 570. Bonus dodany, jednak nie wiadomo jak z niego skorzystać. W godzinach urzędowania czat oczywiście niedostępny, na maila nikt nie odpisuje. Weryfikacja jeszcze w trakcie....
Weryfikacja trwała kilka godzin, gorzej z chatem - ciężko się połączyć, oferta jednak bogata, kupony rozliczane od razu.
Aby skorzystać z darmowego zakładu za 50 zł musisz potwierdzić swój numer telefonu.
 
A 45

as1996

Użytkownik
powiem szczerze lipa. Zagrałam zdarzenie live na tenisa. Punkt 6 gema 2 seta 2. W momencie przyjęcia zakładu był już grany gem 3... Nie zauważyłam tego, zakład był przegrany przed jego przyjęciem. Oferta nadal wisiała na stronie. Zakład rozliczony jako przegrany, ponad to wypłata idzie od nich już grubo ponad 4 dni robocze.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Niepoważny bukmacher. Trzyma na rynku zdarzenia, które dawno się odbyły - jeśli zakład jest wygrany, następuje zwrot. Jeśli przegrany - zakład jest przegrany. 20 minut tłumaczenia kobiecie, że jeśli w gemach jest 5:0 to gem 5 się skończył i nie powinno być już przyjmowania zakładów na punkty gema 5 przyjmowane. A ona, że gem 5 jest w trakcie, ponieważ jest 5:0.
 
P 0

patryk_90

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do osób którzy zlecali już wypłatę, czy jak zaakceptuą mi te dokumenty z banku (wyciąg lub zrzut) to przy próbie wypłaty nie będzie włączać się już ten panel z wysłaniem dokumentów? bo próbuje już zlecić to mi wyskakuje znowu ten panel a jak z niego wyjdę to bezpośrednio wychodzi na stronę główną, o co w tym chodzi? ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do osób którzy zlecali już wypłatę, czy jak zaakceptuą mi te dokumenty z banku (wyciąg lub zrzut) to przy próbie wypłaty nie będzie włączać się już ten panel z wysłaniem dokumentów? bo próbuje już zlecić to mi wyskakuje znowu ten panel a jak z niego wyjdę to bezpośrednio wychodzi na stronę główną, o co w tym chodzi? ????
Nie pamiętam, jak to z tym było, ale na pewno dostaniesz maila, jak zatwierdzą Twoje dokumenty, jeśli więc jeszcze nie dostałeś maila, na pewno musisz czekać, jeśli dostałeś i dalej tak przekierowuje, to pisz do nich ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja tam nie patrzę na stronę graficzną czy na aplikacje i inne pierdoly.
Może być strona nawet w wordzie robiona.
Dla mnie ważne by były dobre kursy, wysokie limity i wypłacalność bukmachera. Reszta to dodatek.
Pzbuk mnie zlimitowal po jednym kuponie zagranym za 1000zl, wygrana 2200. Teraz mogę postawić za 760 zł maks hahahah
Plus gunwiane kursy i do tego ten pierd(o)lony podatek = nie gram tam.
Dziękuję za uwagę ????
 
Do góry Bottom