>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytanie. . .

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie, jak najdłużej czekaliście na wpłatę z unibet?
Ja zleciłem co prawda, z soboty na niedziele w nocy wypłatę, zwykle dniu roboczego miałem na drugi dzień, a że w niedziele nie księgują banki, tak dalej na koncie nie doszło nic. Jak najdłużej czekaliście? i co może być powodem, że teraz idzie dłużej niż przedtem? Mimo, że dostałem na maila powiadomienie, że wypłata została poprawnie zlecona... ^^
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co może być przyczyną że u mnie jeszcze nie ma? Skoro dostałem maila że wszystko zostało poprawnie zlecone.. ?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ciężko powiedzieć, albo jakiś błąd zlecenia unibet, albo bank zamula z księgowaniem kasy.być może też mają jakieś problemy i kasa będzie lada dzień.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Z tego co udało się ustalić na chacie, sprawa wygląda następująco: nie ma możliwości realizowania wypłat w PLN. Powód to zmiany prawne w Polsce. Wypłaty mają być przeliczane na Euro. Ale kiedy to nastąpi itd. nikt nic nie wie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
to ciekawe. ???? bo jakoś tydzień temu jeszcze normalnie dostałem na konto kasę PLN. Więc coś kręcisz... bo nikt z unibetu takiego komunikatu nie dał.

ps2. Skoro dostałem powiadomienie na email, że wypłata została zlecona poprawnie, to musi dziś max dojść... a nie jakieś zmiany prawne ;) bo gdyby tak było to bym dostał inne powiadomienie na maila.
 
A 40

alberte

Użytkownik
Tylko do dotyczy wypłat zleconych od poniedziałku (13.02). Dostałem przed chwila taką odpowiedź na polskim czacie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To szkoda że o tym nic mnie nie poinformowali. Ja dostałem w nocy powiadomienie ma maila, że wypłata została zrealizowana. I co teraz?

W nocy z soboty na niedziele... o 1:49

Wiec skoro dostąłem na maila powiadomienie, że wypłata została zlecona poprawnie, to kasa powinna być na koncie...

Bo gdyby było inaczej, to by powiadomili o tym mnie mailowo... a dziś jak liczę będzie 3 dzień max roboczy, gdzie kasa powinni wysłać.. zwykle po 18 dostawalem ;x
 
A 40

alberte

Użytkownik
Nie wiem, trochę lipa. Zawsze wszystko dobrze działało. A teraz jakieś problemy się zaczęły. Może mi dali jakaś wymijającą odpowiedź aby ich dłużej nie męczyć. Wczoraj na angielskim chacie koleś mi powiedział, że to problem po stronie pośrednika czyli Earthport. Dzisiaj na polskim mówią o przeliczaniu na Euro wypłat przez bank, bo po zmianie prawa, w PLN nie mogą być realizowane. Zatem trudno dowiedzieć sie co jest prawdą.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zaraz się dowiem co jest grane... bo trochę mi to nie pasuję. Dziś ogólnie mija 3 dzień roboczy, żeby kasa była na koncie... więc albo po 18 będę miał na koncie, albo lecą ewidentnie w kulki.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wprowadzają jakieś regulacje w bankach i dlatego przelew się nieco wydłużył, a nic na temat tego euro nie mówiła. Więc nie wiem skąd to wziąłeś...

Napisała mi, że przelew do mnie dojdzie na pewno. Ale nie ma pojęcia kiedy czy jutro czy dziś...

Aaa i jeśli do jutra nie dojdą, to mam się odezwać znowu na chat.
Także zajebiście, unibet ze mną zagrał, nie ma co. Kasę wygrałem nie małą i robią wydłużenia nagle. Ja p&gt;IERDO&gt;E!
 
A 40

alberte

Użytkownik
U mnie już dzisiaj nie dojdzie. Jakby miała kasa być, to już by była. Oni tak codziennie odsyłają. Mi mówili, że muszą minąć 3 dni robocze. U Ciebie już wczoraj 3 dni minęły i dalej Cię odsyłają. Nieźle.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ale o jakim Ty euro pisałeś w ogóle ?
Jak patrzę na maila to 14 lutego z nocy poniedziałek na wtorek zlecili poprawnie więc licząc od tego dnia 14ego to jeszcze mija drugi dzień roboczy, albo ja to jakoś źle liczę ;/ ale nie podoba mi sie to że nagle utrudnienia są jakieś mimo że zapewniają że kasa na koncie będzie ;/

Jak tylko kasa do mnie dojdzie na koncie, więcej na tym unibecie nie gram. :/

a znając życie to mi nie przyjdzie dzisiaj ;/ mimo ich zapewnienia że na pewno kasa dojdzie na konto, ale nie wiedzą kiedy czy dziś czy jutro bla bla bla ;/ ;/
 
A 40

alberte

Użytkownik
Teraz jakiś inny konsultant z angielskiego supportu powiedział mi, że oni kasę wysłali, i żebym poszedł do banku sprawę wyjaśnić. ???? Śmiech na sali.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Haha.. To nie jest zabawne.

Mbank mam a ty? Mnie powiedzieli jak nie dojdzie kasa to zebym przeslal im screena w celu wyjasnienia czy faktycznie nie doszly. A potem wysla jeszcze raz kase .... Niby. Ale to mnie wkur.wia

i nic na temat euro nie mówili... więc to była taka ściemka ?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jakieś regulacje, typowe pierdol.enie.. mimo że wcześniej nie miałem takich problemów z nimi , to raptem teraz ;/ i co wyślę im screena i kolejne będzie czekanie na kase ;Jakieś regulacje, typowe pierdol.enie.. mimo że wcześniej nie miałem takich problemów z nimi , to raptem teraz ;/ i co wyślę im screena i kolejne będzie czekanie na kase ;[
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom