>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie dotyczace BWin

T 0

tomrod

Użytkownik
W BWin miałem juz konto ale całą kase przegrałem. Teraz jest promocja dla nowo zarejestrowanych - bonus do 100 zł. Jak myslicie jak zmienialem adres zamieszakania na jakis fałszywy to bede mógł teraz otworzyc nowe konto ? Pytam sie bo nie chce miec problemow w przyszlosci?
Aha jeszcze jedno ? Mozna do BWin wplacac pieniazki poprzez przelew z poczty?

Pozdrawiam
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ciezko będzie bo jak sie skapną przez IP albo przez jakieś dojscia to ci mogą oba konta usunąć ...
poelcłąbym gamebookers tez dla nowych uzytkownikow promocja ????
 
T 0

tomrod

Użytkownik
Ale ja mam zmienne IP bo mam neostrade ;) A wizialem tam opcje usuniecia konta ale nadal moge sie zalogowac i nie wiem co jest nie tak
 
C 174

cezi77

Użytkownik
moze i Ci sie uda ich zrobic w ch**ja ale przy wyplacie oni zrobia Ciebie jak beda sprawdzali czy dane bankowe sa zgodne ???? ????
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Przez poczte nie można wpłacić kasy do tego buka, wiem bo sam kiedyś posłałem do nich 100 w ten sposób i poszła w &quot;świat&quot;. Później wysłałem do nich emaila (dobra kolejność no nie? ???? ) i mi odpisali że nie można w ten sposób deponować u nich pieniędzy. Można tak wpłacić do Exspekta, Sportingbet, Gamebookers, Betway gdzie sam tak wpłacałem i prawdopodobnie Betsona i Betgun - nie wpłacałem tą drogą.
 
W 2

wislak

Forum VIP
GB!! ja polecam expekt chociaz sportingbet tez jest fajny :mrgreen: oba sa super patrz na aktualne promocje.. ktora dla ciebbie korzystniejsza. ja bym sportinga wziąl bo tam sa po 10 PLN za niektore gole ???? fajna ta promocja ????

P.S. posty chyba do usuniecia bo to nie ten teamt.. to jest temat bwin!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam! W srode zrobiłem przelew z BAW na konto bankowe, ale pomyliłem sie w numerze konta, wczoraj wysłałem im nawet skan dowodu osobistego....Od tego czasu napisałem kilka e-miala z wyjasnieniem i zapytaniem kiedy zwróca mi kase! NA ZADEN NIE ODPISALI:/ Wy wiecie po jakim czasie oddadza kase na moje konto?!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sorrki mistrzu ale jestem zdesperowany :roll: Tyle kasy moze pusc......Nie nabijam postów jak mi opwowiedza na pytanie mozesz te posty skasowac, pozdrawiam!
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
miałem w bwin juz dawno konto jak niemiałem 18 lat( wpisałem fałszywy wiek -ale dane i adres prawdziwy ) ( na to konto nic nie wpłacałem kasy i je zamknołem ) pozniej jak już skończyłem 18 robili problemy że 1 człowiek niemoże miec 2 kont i niedało sie zarejestrować ale pozniej zrobiłem drugie konto i niewiem czy wpłacać kase...
 
picia 13

picia

Użytkownik
Przez poczte nie można wpłacić kasy do tego buka, wiem bo sam kiedyś posłałem do nich 100 w ten sposób i poszła w &quot;świat&quot;. Później wysłałem do nich emaila (dobra kolejność no nie? ???? ) i mi odpisali że nie można w ten sposób deponować u nich pieniędzy. Można tak wpłacić do Exspekta, &lt;u&gt;Sportingbet&lt;/u&gt;, &lt;u&gt;Gamebookers&lt;/u&gt;, Betway gdzie sam tak wpłacałem i prawdopodobnie Betsona i Betgun - nie wpłacałem tą drogą.
A mi kaska z poczty doszła ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
moze ktoś mi pomóc ??
Napisz do nich e-mail z ładnym pytaniem ;)
Muszę przyznać, że ryzykujesz, bo możesz kasę umoczyć.
Popatrz ilu jest bardzo dobrych bukmacherów i ile obecnie promocji. Jeżeli się boisz BAW, zarejestruj się gdzieś indziej...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
ja mam takie pytanie. Przyszedł do mnie list od bwin ze jesli wpłace załóżmy 40 zł to dostane drugie 40 zł, wykorzystałem to . a jeśłi teraz bym wpłacił też 40 zł to dostałbym drugie teraz ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
ja mam takie pytanie. Przyszedł do mnie list od &lt;u&gt;bwin&lt;/u&gt; ze jesli wpłace załóżmy 40 zł to dostane drugie 40 zł, wykorzystałem to . a jeśłi teraz bym wpłacił też 40 zł to dostałbym drugie teraz ????
Nie jestem specjalistą od bwin ale wydaje mi się, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.
 
M 0

meserszmit

Użytkownik
PYTANIE
Witam.
mam problem z bwin. otóż otworzyłem tam konto i poszedlem do banku zeby wpłacic na nie kase. w banku wszystko szło ok - aż tu nagle babka rzekła, że za &#39;&#39;prowadzenie rachunku z obsługą internetową&#39;&#39; będę musiał uiścić 9,90PLN miesięcznie. mam pytanie do lepiej poinformowanych - to prawda czy babie sie coś pomyliło?
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Mam pytanie..Wysłałem ksero dowodu osobistego i odpowiedzieli mi &quot;uprzejmie informujemy że pańska kopia dowodu tożsamośći została przesłąna do odpowiedniego działu.Jak tylko otrzymay wiecej informacji to niezwłocznie się z panem skontaktujemy&quot;Nie wiem co o tym myśleć,nigdy z czymś takim się nie spotkałem.Dwa lata grałem w EXSPEKU I RAZ ZAGRAŁEM W bwin I NA MOJE NIESZCZĘSĆIE WYGRAŁEM. Żeby odebrać swije oięniądze robia tyle zachodu
 
Do góry Bottom