>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie dotyczace BWin

gunman 0

gunman

Użytkownik
Ja gram na bwin i nie miałem nigdy problemu kasa z mojego konta a bwin na mbank jest w kilka sekund.......................tylko kiedy po raz pierwszy chciałem wybrać pieniądze to nie mogłem bo jak się okazało przy pierwszej wypłacie trzeba wysłać skan dowodu osobistego...................jednak mimo to że ja nie mam z tym problemu to dużo ludzi którzy nie mają kont w bankach internetowych i nie wysyłają taką drogą pieniędzy lecz zwyczajną poczta to polecałbym expekta lub bet-at-home............................ Jednak Bwin ma przy zakładach NHL jedna dla mnie bardzo odpowiednią opcję...........Otóż można wybrać opcję wygrana razem z rzutami karnymi i dogrywką...............przy typowaniu hokeja to się bardoz przydaje ponieważ faworyci często wygrywają dopiero po dogrywkach
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Ja tez płaciłem karta kredytową, a mimo wszystko nie mogę odzyskać pieniędzy które wygrałem.zaządali ksero dowodu osobistgo....to im wysłałem....to znów odpowiedzieli że dane są nie widoczne....to im przefaksowałem ksero dowodu....to teraz mi na pisali ze przekaali to ksero do odpowiedniego działu i mam czekać na odpowiedź od nich.Moje pytanie brzmi..........co mam o tym myśleć......powiedźcie co o tym sądzicie
 
Do góry Bottom