>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

B 202

-bp-

Użytkownik
Troche sie to wszystko przeciaga ale zawsze tak bylo na tym forum. Pozostaje tylko czekac.
To nie wina forum tylko troche sie osmiesza betsson ... dostal ktos od nich liste zwyciezców i chyba schował ją do szuflady :cool:
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
A wam gdzie tak śpieszno, kasa nie wasza tylko darmowa to można poczekać. Ja się wczoraj przy okazji w rozmowie, pytałem niejakiego Michała z betssona ale on nie ma nic do tego więc trzeba czekać.
????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcinie czy pisałeś w sprawie tych bonów do Betsson ?? ????
Tak, akurat w tym czasie jak napisałeś post to rozmawiałem z osobom z Betsson. Ma się dzisiaj zając dlaczego to wszystko tak długo trwa.
Przy okazji wyślij mi na PW imię i nazwisko, bo nie pełne dane podałeś do otrzymania kart z konkursu CL.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Otrzymałem właśnie listę z voucherami. Gesio, Bolo i BP otrzymają kasę bezpośrednio. Reszta osób dzisiaj otrzyma na PW vouchery.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Mam takie pytanie: jak zrealizowac ten voucher? Probowalem z tym troche powalczyc, ale zaden ze sposobow nie podzialal :razz:
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dzieki wielkie ;) Wczesniej kombinowalem przez &#39;wplaty&#39; i dlatego cos mi sie caly czas nie zgadzalo :razz:
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Chcę być fair wobec siebie i innych uczestników konkuru ... własnie dostałem kase na konto ale dostałem jak mi sie wydaje ponad 3 x tyle co miałem dostac , wiec możliwe , że doszło do pomyłki i Gesio lub Bolo mogą mieć dodaną moją kwotę a ja ich wiec proszę te osoby o sprawdzenie czy mają tyle ile mieli mieć na swoim koncie gracza ... jesli sie bedzie wszystko zgadac zaczne obracac swoją kwotę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 202

-bp-

Użytkownik
Dobra wiec narazie zrobie tak zaczne grac za tą kwotę najwyzej zostaną anulowane moje zakłady i przyznana odpowiednia kwota jesli kolegom się cos bedzie nie zgadzac , a jesli sie bedzie zgadzac to tylko cieszyc sie z takiego bonusu od Betsson ;)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
A jak przegrasz kase to po ptokach ???? Nie anuluja ci. Wiec jak piszesz ze jestes fair to narazie nic nie rob bo pozniej moze byc za pozno ;)
 
B 202

-bp-

Użytkownik
A jak przegrasz kase to po ptokach ???? Nie anuluja ci. Wiec jak piszesz ze jestes fair to narazie nic nie rob bo pozniej moze byc za pozno ;)
Napisałem PW do Gesia czy ma tyle ile ma miec ... nie jestem jasnowidzem i niewiem czy kolega wejdzie dzis czy jutro na forum żeby mi odpisac ????
Pozatym jak mają mi zabrac czesc to zabiorą potem , jak przegram to mogę miec pretensje do siebie ;)
 
Do góry Bottom