>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ten mecz zostanie usunięty.
Ogólnie mecze dodaje w poniedziałki, a w tym dniu to nawet firmy bukmacherskie nie wiedzą do końca o których godzinach mecze się odbędą. Dlatego pojawiają się nieścisłości. Jeśli ktoś widzi, że mecz jest o innej godzinie lub dniu niż w konsoli, prosze pisać do mnie na PW. W miarę możliwości będę się starał poprawić te niezgodności.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
wydaje mi się że nick z forum powinien być taki sam i w lidze. A ja nie wiedzę takiego użytkownika na forum, jakim jest lider. Czy się mylę?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie kolejki nr 5. W ogóle nie zaliczyło mi tych meczy do tabeli. Tak jakby nie została mi ona rozliczona/nie była typowana. W tabeli mam typowanych 78 spotkań a powinno być ich 94. Dodam że na pewno typowałem tą kolejkę ponieważ dostałem potwierdzenie typowania na mail. Czy jest to jakiś błąd systemowy. Mój login jest taki sam jak na forum czyli mucios88
 
nowy987 0

nowy987

Użytkownik
a ja mam takie pytanie czemu klasyfikacja miesięczna nie działa?? tzn. Jak wchodze w zakładke &quot;Klasyfikacja miesięczna&quot; to nie ma w niej żadnej klasyfikacji.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
W piątym spotkaniu od dołu jest pomyłka. Niepotrzebnie wpisany Manchester United i się zrobiło przesunięcie.
poprawione
 
Do góry Bottom