>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

A 0

adziu82

Użytkownik
teraz tak czytam wyzej i rozumie ze nagrody sa przyznawane za kazda kolejke na koniec konkursu?dobrze rozumie?cos mi sie wydaje ze sie spoznielem,ale pisalem dane juz predze to powinny byc u was.prosze o odpowiedz i pozdro.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Była informacja że podajemy do Marcina Odry obudziłeś się trochę za późno, Z nagrodami niema problemu trzeba tylko czytać uważnie informację.
 
A 0

adziu82

Użytkownik
no ok,wiem ze obudzilem sie troche pozno,ale nie napisales co bedzie?czy nagroda przepada itd.wogole jestem nowy i nie wiem jak ,,codzic&#39;&#39; po tym forum i gdzie do kogo uderzyc.tez musisz to zrozumiec :)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ma ktoś jakieś pewne info - 100% , jak ma wyglądać obrót kwotą wygraną w konkursie ?
kto może mieć jak nie MarcinOdra?! Cierpliwość popłaca, jak tylko Marcin będzie wiedział na pewno tutaj to napisze także spokojnie polecam czekać ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z tego co wiadomo to lista została wysłana. trzeba czekać na Betsson przypuszczam że w tym tygodniu.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Troszkę to jest przesada z tym czekaniem, lista była wysłana z tego co Marcin-Odra pisał już we wtorek.
 
A 0

adziu82

Użytkownik
Doberman,ale co ze mna bedzie?NIc nie napisales tylko to ze sie obudzilem troche za pozno.To jest moja pierwsz angroda tutaj i nie wiedzialem dokladnie co robic.Ale maile pisalem zaraz na drugi dzien (a to bylo kolo dwoch miesiecy temu)z pytaniem co do nagrody itd ale nikt mi nie odpisal.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekałem dość długo na Wasze dane. Pisałem na forum, iż nagrody są dopisywane są po konkursie. Na stronie LT jest odnośnik do regulaminu, w którym pisze do kiedy trwa konkurs.
Zarejestrowałeś się w maju to od razu mogłeś poczytać ten dział, a konkretnie ten temat.
Podaj na PW twoje dane to może da się coś z tym zrobić.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzisiaj otrzymałem na maila listę kodów bonusowych. Pech chciał, że od wczoraj odłączyli mi neostradę, a netię aktywują dopiero 3 czerwca i wówczas każdemu uczestnikowi na PW przekażę taki kod.
Póki co połączyłem się za pomocą telefonu z orangę, więc nie chce tracić abonamentu na wysyłanie kodów.
Pozdrawiam
 
A 0

adziu82

Użytkownik
Marci-Odra nie wiem czy doszla do ciebie wiadomosc,napisalem prywatna wiadomosc bo nie wiem gdzie to PW jest.Tutaj moze podam login do betssona tez? oto on adziu82
 
A 0

adziu82

Użytkownik
dzieki manganian1990 :) no nie wiedzialem ze to,to samo :) mam nadzieje ze admin otrzymal moja wiadomosc i jeszcze cos z moim problemem zrobi.
 
Do góry Bottom