>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

zany 0

zany

Użytkownik
Jeszcze mam pytanie odnośnie mojej &quot;prywatnej wiadomości&quot; którą dzisiaj wysłalem adminowi &quot;Marcin-Odra&quot;. Otóż Marcinie czy otrzymałes tą wiadomosc ode mnie związaną z danymi potrzebnymi do otrzymania nagrody za zwycięstwo w 3kolejce L.T.Expekt i czy te dane są wystarczające. I kiedy ewentualnie moge sie spodziewac otrzymania tych 5 dyszek na moim koncie w expekt?
 
G 0

gocki

Użytkownik
mecz polonia-lech do usuniecia bo zaczal sie o 15.00 i znalazlo sie kilka oszustow co zmienili wyniki i nic nie powiedzieli majac nadzieje ze nie wyjdzie to na jaw- byl to np lukaway z czolowki tabeli( jak ja bym byl adminem to takie osoby bym usunol bo nie lubie takich osob co licza na oszustwo!!)
 
lukaway 2K

lukaway

Użytkownik
Gocki, i tak wiadomo ze taki mecz zostanie napewno usuniety, myslisz ze liczylem na blad Admina?? Lepiej skup się na typowaniu ???? Pozdrawiam
 
zany 0

zany

Użytkownik
Zrobiłem nowy temat w działe &quot;Expekt&quot; i nikt mi nie odpoiada na poniższe pytania wiec moze tu mi ktoś w koncu odpowie na nie.

Pierwsze pytanie:
Jeżeli np. mam na koncie 50 zł uzyskanych po wygraniu kolejki z konkursu Ligi Typerów Expekt to jeżeli mam tą kwotę poddać 3-krotnemu obrotowi to jaki mam być kurs i czy może byc ten kurs osiągniety poprzez zakład kilku spotkan (kombinacyjny/mieszany) i czy jest wymagany jakiś kurs minimalny odnośnie tych spotkań, które zawierają się w tym kuponie kombinacyjnym?
Drugie pytanie:
Jeżeli spełnię te wszystkie warunki które wymienia się w pytaniu pierwszym to czy bede mógł wtedy spokojnie przelać na konto w banku te np. 250zł uzyskane po obrocie tych 50zł, czy będę musiał najpierw dokonać wpłaty na konto w Expekt?
Trzecie pytanie:
Mam na koncie Expekt 50 zł uzyskanych po wygraniu kolejki z konkursu Ligi Typerów Expekt (lub każdych innych pieniędzy uzyskanych z jakiejkolwiek promocji u jakiegokolwiek bukmacher) to zgodnie z tym ze mam ją obrócić 3-krotnie i powiedzmy o kursie minimalnym 1.50 to powiedzmy ze po pierwszym obrocie z tych 50zł (z godnie z wymogiem kursu 1.50) wygrałem 75zł to dokonując drugiego obrotu (kursem1.50) musze postawić stawkę 75zł czy tylko te 50zł co miałem na początku?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
&lt;!-- / message --&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Minimalny kurs (AKO) 1,50. Obrót min.3 razy. Mogą być zakłady akumulowane.
2. Raczej będziesz mógł wypłacić.
3. Na temat obrotu bonusem było już nie raz pisane. Wystarczy poszukać.
3 razy to znaczy 150PLN musisz postawić (łącznie). możesz 75 kuponów za 2 zł puścić po kursie AKO min. 1.50. To jest nie ważne za jakie stawki grasz. Jest to gdzieś określone? Bo ja nigdzie nic nie widzę na ten temat...
 
H 0

ht-fl-99

Użytkownik
Chciałęm zgłosić że trzeba zmienić wynik meczu Odra Wodzisław-Jagielonia.
Ktoś wpisał 3:1 dla Odry. A wygrała Jagiellonia!!!!!!!!!!!!!! fakt że ja tez typowałem na ODre, ale to by było nieuczciwue wobec tych co typowali Jagiellonie.. Prosze to zmienić..
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
mam dwa pytanka.
pierwsze czy wiadomo już czy konkurs z dniem dzisiejszym dobiegł konca czy zostanie przedłużony?i drugie gdy kilku zawodników z czołówki ma taka samą ilosc punktów to czy bedzie dogrywka miedzy zainteresowanymi graczami
 
okolowski 0

okolowski

Użytkownik
W regułach przeczytałem że nowe mecze do obstawiania są co poniedziałek podawane, a dzisiaj środa i widzę tylko poprzednie mecze i nic nowego na ten tydzień. Kiedy pojawią się nowe mecze?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
czytaj ze zrozumieniem
KONKURS ZAKONCZONY
WSZYSCY CO ZAJELI PREMIOWABNE MIEJSCA (czytac 1-12) WYSYLAC DANE DO MARCINA-ODRY na pw ( Imie Nazwkisko i ID z expektu)
 
Do góry Bottom