>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ale nie pisze tam nic o podawaniu Loginu lub ID u sponsora...?
Czy to znaczy, że dane do wypłaty nagrody zwycięzcy podają (np. przez PW) po zakończeniu rozgrywek?
Dokładnie. Ale pamiętaj, że gdy Expekt będzie wypłacał ewentualne nagrody osobą będzie zwracał uwagę na to, kiedy konto i ewentualnie z jakiego linku się rejestrowało. Więc uprzedzam o tym pkt regulaminu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Za chwile będę musiał napisać abc Ligi Typerów jeżeli tak inteligentne pytania zadajcie. Jeżeli za wytypowania prawidłowego wyniku 2-1 jest 2 pkt, za wytypowanie prawidłowego typu jest 1pkt to za błędny typ nie może być -100. Oczywiście jest 0 (zero)
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Źle mnie zrozumiałeś... chodziło mi o to czy są minusowe pkt, ale cóż lepiej napisać ironicznie, że ktoś jest tępy. Typy Dnia i -100j to był przykład. Cóż może źle sformułowałem pytanie. Marcinie każdemu zdarzają się wpadki, nikt nie jest nieomylny i najmądrzejszy. Sorry za SPAM.
PzDr! ;)
 
-maza- 0

-maza-

Użytkownik
Nie wszyscy siedzą 24/h na kompie i forum zapraszam na PW jeżeli jakieś pytania !
spoko, ja siedze w pracy to klikam, kilka dobrych lat byłem na innym forum ale stagnacja mi nie słuzy ;) wiec zmieniłem forum i jeszcze tego interfejsu nie opanowałem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bardzo mi podpadają osoby, które najpierw zadają pytania, a później dopiero szukają odpowiedzi na pytanie. Wszystko jest napisane w tym dziale.
Następnej razem przycisk szukaj i znajdziesz odp.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Do którego z trzech &quot;opiekunów&quot; mam wysłać dane konta w Expekt ?ponieważ wygrałem pierwszą kolejke ???? a regulaminie pisze tylko że pytania prosze kierować do Lucas, K@mil, Marcin-Odra, a raczej nie ma sensu wysyłać do wszystkich trzech
 
Do góry Bottom