>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
TAk, w poniedziałek pojawi się lista spotkań do typowania a waszym zadaniem jest wytypowanie poprawnych wyników np. 2-1; 0-3 itp (nie 1, x czy 2!!!)
co tydzień oraz na koniec miesiąca nagrody dla najlepszych, więc myślę że warto ;)
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Mam pytanie. Zarejestrowalem sie w Lidze Typerow Expekt i Bwin. Dlaczego w Lidze Typerow Expekt po zalogowaniu jest napisane : &#39;Not a member of this league&#39;. Mam jakis zakaz grania czy co ? :-|
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy trzeba gdzieś się zapisać, żeby móc grać w lidze.
Nie, nie trzeba się nigdzie zapisywać. Wystarczy się zarejestrować na stronie turnieju i jeżeli nie masz konta w Expekt, zarejestrować się tam z linku podanego na forum.
kiedyś brałem już udział w tym turnieju. nie pamietam tylko czy trzeba sie zapisywac??
Nie trzeba się nigdzie zapisywać.
Mam pytanie. Zarejestrowalem sie w Lidze Typerow Expekt i Bwin. Dlaczego w Lidze Typerow Expekt po zalogowaniu jest napisane : &#39;Not a member of this league&#39;. Mam jakis zakaz grania czy co ? :-|
U mnie wszystko działa bez problemów. Spróbuj jeszcze raz się zarejestrować, gdyż chyba nie ma takiego usera.
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
U mnie rowniez jest napis: &#39;Not a member of this league&#39;. Podczas rejestracji wyskakiwal jakis blad ale potem chyba bylo dobrze bo dostalem maile ze zapisalem sie do konkursu. Tylko jak sie loguje to po zalogowaniu jest ten napis &#39;Not a member of this league&#39;. Czy sa juz dodane mecze do typowania? Bo u mnie nic nie ma narazie.
Pozdrawiam.
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
No niby jestem zarejestrowany, jednak tam gdzie powinno byc napisane : typy do wytypowania to jest not a member of this league. Gdy probuje sie ponownie zarejestrowac to wyskakuje mi : Notice: Undefined index: ICON in /home/bukiman/domains/bukmacherskie.com/public_html/typer/controller.php on line 270
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bukiman/domains/bukmacherskie.com/public_html/typer/controller.php:270) in /home/bukiman/domains/bukmacherskie.com/public_html/typer/security.php on line 50

????
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Ja mam identyczną sytuację jak Bysiek...
Ma ktoś może to wszystko dobrze? Jeśli nie to wychodzi na to, że Liga Typerów jeszcze się nie rozpoczęła.
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Czy ktoś nam pomoże? Niestety to nam nie ułatwia gry i już na samym starcie możemy być w tyle. Wylogowałem się już nie raz... sprawdzam co jakiś czas czy są mecze i nic, nadal pisze &quot; Not a member of this league&quot; i &quot;Brak meczy&quot; Pozdrawiam!
 
waszko 0

waszko

Użytkownik
a nie źle zrozumiałem was myslałem ze nie możecie sie zalogować ale tak samo mam jak wy meczy jeszcze nie widać do typowania pozdrawiam
 
Do góry Bottom