>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, skargi, zażalenia.

masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Tak sobie pomyslałem.. czy to best of 5 w ćwierćfinałach to nie za długo? Bo ile będzie dalej w półfinałach i finale? wypadałoby best of 7.. Trochę długo.. już gramy prawie miesiąc, razem z tymi playoffami będzie drugi na dokładkę, kawał czasu..

Teraz było w fazie grupowej 2 mecze na pojedynek +przy remisie wyższy kurs łączny wygrywał. Moim zdaniem płynnym przejściem byłoby grać w ćwierćfinałach best-of-3, dopiero a półfinały i finał best of 5. Wiem późno itd reguł się nie zmienia, ale przez to konkurs wytraci rytm, jak niektórzy będa musieli czekac po parę dni, a jeszcze przerwa na all star może się wpierniczyć i w ogóle. Więc to tylko taka luźna refleksja, może bardziej na następną edycję, żeby nie robić zamieszania. Chociaż w sumie jakby cała ósemka ćwierćfinalistów się na to zgodziła to chyba można by zmienić dystans meczów już teraz. W końcu chodzi o to żeby to sprawnie szło.

A już zupełnie łatwą do wprowadzenia zmianą i pewnie każdy by się zgodził, żeby nie grać meczu o 3 miejsce, tylko nagrody za 3-4 miejsce zsumować i podzielić na pół miedzy przegranych w półfinałach i tyle. Przecież w NBA tez nie grają meczu o 3 miejsce i przegrani z finałów konferencji maja już wakacje ????
Porozsyłam PW w tej sprawie. Myślę, że sprawnie się ogarniemy i jeszcze dzisiaj jakaś odpowiedź się wyklaruje. A co do ogółu konkursu, są mankamenty, ale to pierwsza edycja, w przyszłości na pewno zweryfikujemy i poprawimy niektóre elementy.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Wypowiem się jako jeden z ćwierćfinalistów - nie przeszkadza mi za bardzo że konkurs będzie trwał dłużej bo jak wielokrotnie kilku użytkowników tutaj pisało generalnie chodzi o wyłonienie najlepszego typera NBA - czyli chodzi o regularność w dłuższym okresie czasu. Jeśli jednak pozostali ćwierćfinaliści będą chcieli skrócenia ćwierćfinałów to nie widzę nic przeciwko chociaż wolałbym żeby nie były skracanebo jednak chyba od początku głównym założeniem była właśnie ta regularność w typowaniu.

Jeśli będą kolejne edycje to jak najbardziej można się zastanowić nad kształtem fazy play-off i długością jej trwania bo jednak fajnie byłoby gdyby to było jak w NBA - czyli najpierw dzielimy graczy na grupy(konferencje) - a później PO zaczynamy gdy zostanie 16 graczy i gramy między sobą systemem bo7.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No i ok, czyli zostaje jak jest, a pomysł do rozważenia dopiero na następną edycję.
Ale nadal będę się upierał, że rozgrywanie meczu o 3 miejsce nie ma sensu zupełnie.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Z mojej strony odzew był... I jestem tak w skrócie tego samego zdania co Tajski26. Jeśli chodzi o mecz o 3 miejsce to jestem za tym aby go już nie rozgrywać.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Teoretycznie w &quot;meczu&quot; między typerami możliwy jest remis, jeśli obaj nie trafią żadnego typu lub np. trafią po jednym typie z identycznym kursem. I co wtedy ? Bo chyba nie reguluje tego regulamin.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Teoretycznie w &quot;meczu&quot; między typerami możliwy jest remis, jeśli obaj nie trafią żadnego typu lub np. trafią po jednym typie z identycznym kursem. I co wtedy ? Bo chyba nie reguluje tego regulamin.
Zapewne czynnikiem decydującym będzie suma AKO.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Zapewne czynnikiem decydującym będzie suma AKO.
Jaka suma AKO... Chodzi mi o to, że jeśli np. dzisiaj w którymś z pojedynków między typerami obaj nie trafią żadnego swojego typu, to jest przecież remis i żaden nie ma zwycięstwa na swoim koncie w systemie best-of-5... I co wtedy ? Jeszcze jeden dodatkowy mecz między nimi czy co ? Suma AKO tu nic nie rozwiąże, bo chodzi o rozstrzygnięcie pojedynku tylko z tej jednej nocy.
Mam nadzieję, że taka sytuacja się na razie nie zdarzy, ale przed półfinałami i finałem trzeba to niewątpliwie jakoś uregulować.
 
A 131

alwex

Użytkownik
A po co się tak napinasz kolego?
Ja się nie napinam... Tylko to jest prosta sytuacja, która się może wydarzyć i która chyba jeszcze dodatkowo może wydłużyć tę całą grę, a jak wiesz niektórzy i tak już byli za jej skróceniem.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Źle się zrozumieliśmy, w przypadku tego liczymy sumę ako ze wszystkich spotkań. Użytkownik z większym AKO wygrywa i przechodzi dalej.
 
A 131

alwex

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f530/polfinal-1-2-a-128609.html#post5906833
Typy moje i przeciwnika podane o tej samej godzinie, tylko zdaje się, że moje kilka sekund później... ???? Mam nadzieję, że mój typ na mecz Oklahomy nie koliduje w żaden sposób z typem przeciwnika na to samo spotkanie.
Niestety muszę iść już spać, więc na odpowiedź i ewentualną zmianę tego typu czekał nie będę...:razz: Jako typ zastępczy ewentualnie tak na szybko daję over 208.5 po kursie 1.95 na to samo spotkanie tzn. Oklahoma - Charlotte.
Pozdrawiam wszystkich półfinalistów i Masę. ????
Wszystko ok. /Masa
 
Do góry Bottom