>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik

Omyłkowo dałem ukrycie postu. Mam nadzieję, że to nie problem. Jeśli tak to proszę o usunięcie postu i dam typy jeszcze raz.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League

Omyłkowo dałem ukrycie postu. Mam nadzieję, że to nie problem. Jeśli tak to proszę o usunięcie postu i dam typy jeszcze raz.
Już odkryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
mrsmith 90,9K

mrsmith

Użytkownik
Chyba jest błąd bo nie dostałem punktów za żółte kartki. W meczu Sydney - Newcastle de facto były 4 żółte kartki.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Co do kartek.. tutaj już był podejmowany ten temat:


Kucharski dostał dwie żółte kartki i w efekcie czerwoną. Czyli 1 pkt za pierwszą żółtą i 2 pkt za drugą żółtą i w efekcie czerwoną. Zgodnie z regulaminem buka, sponsora
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Proszę o uwzględnienie w tabeli generalnej punktów za drugi półfinał. Zdobyłem 15 punktów, a nie zostały uwzględnione.
Dzięki
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Myślę, że czas na ewentualne reklamacje czy zgłaszanie błędów powoli dobiegł końca. Możemy ogłosić zakończenie kolejnego sezonu konkursu Typera A-League. Pełną tabelę umieściłem w tym wątku. Ze swojej strony dziękuję wszystkim biorącym udział. Gratuluję wygranym, w szczególności podium:
maer maer
kacper091097 kacper091097
K kamila365

Rywalizacja w tym sezonie była naprawdę zaciekła, o czym świadczą, niewielkie różnice punktowe.
Dziękuję również osobą, dzięki którym ten konkurs by się nie odbył - moderacji - zwłaszcza Waldi1979 Waldi1979 , oraz sponsorowi, bez którego nie było by tego dodatkowego impulsu do rywalizacji w postaci super nagród.

Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png


Teraz pora jeszcze na kwestie formalne, czyli weryfikację kont i doładowania waszych kont.

Jeszcze raz gratuluję wygranych i dziękuję za udział.

Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym sezonie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +337
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Myślę, że czas na ewentualne reklamacje czy zgłaszanie błędów powoli dobiegł końca. Możemy ogłosić zakończenie kolejnego sezonu konkursu Typera A-League. Pełną tabelę umieściłem w tym wątku. Ze swojej strony dziękuję wszystkim biorącym udział. Gratuluję wygranym, w szczególności podium:
maer maer
kacper091097 kacper091097
K kamila365

Rywalizacja w tym sezonie była naprawdę zaciekła, o czym świadczą, niewielkie różnice punktowe.
Dziękuję również osobą, dzięki którym ten konkurs by się nie odbył - moderacji - zwłaszcza Waldi1979 Waldi1979 , oraz sponsorowi, bez którego nie było by tego dodatkowego impulsu do rywalizacji w postaci super nagród.

Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png


Teraz pora jeszcze na kwestie formalne, czyli weryfikację kont i doładowania waszych kont.

Jeszcze raz gratuluję wygranych i dziękuję za udział.

Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym sezonie. Pozdrawiam.
majekx majekx nie mam możliwości wysłać Ci wiadomości PW z loginem do bukmachera i nie wiem dlaczego?
Co mam teraz zrobić, komu wysłać?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wszystko załatwione, loginy wysłałem już do forBET, jak będę miał potwierdzenie, ze konta doładowane dam znać w temacie z nagrodami, reputacja została dopisana wszystkim zarówno za finałową kolejkę jak i za klasyfikację generalną, więc czekamy tylko na info, ze bonusy zostaną dopisane i kolejną edycję Typera A-League będzie można uznać oficjalnie za zakończoną. Dziękuję wszystkim za udział i zabawę przez cały sezon i oczywiście gratuluję wszystkim, którzy wygrywali czy to w poszczególnych kolejkach czy w klasyfikacji generalnej. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +870
Do góry Bottom