>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
https://forum.bukmacherskie.com/thr...2022-09-45-australia-a-league-round-8.166935/ - na razie mecz jest przerwany z powodu zamieszek. Bramkarz City trafił do szpitala z powodu rozbitej głowy. Poszkodowany jest też sędzia.

Teraz trzeba poczekać na decyzję ligii. Jest jeszcze minimalna szansa że jutro będzie dokończony. W tym momencie musimy poczekać. Jeżeli będzie decyzja o walkowerze dla City - wtedy to spotkanie ie będzie brane pod uwagę w konkursie. Jeżeli będzie decyzja o dokończeniu spotkania w innym terminie - typy będą czekać na końcowy wynik.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +832
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Jak wygląda sprawa z nagrodami?
Za 8 kolejkę nie otrzymałem jeszcze reputacji ani bonusu u bukmachera. Jakieś problemy, czy zwykłe przeoczenie?
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Jak wygląda sprawa z nagrodami?
Za 8 kolejkę nie otrzymałem jeszcze reputacji ani bonusu u bukmachera. Jakieś problemy, czy zwykłe przeoczenie?
Cześć,

poczekajmy na Waldi1979 Waldi1979 - myślę, że przerwa świąteczna mogła spowodować pewne opóźnienia. Jestem przekonany, że wkrótce będą opóźnienia nadgonione.


---------------------------------
I jeszcze ważna informacja. Spotkanie Victory - City będzie dokończone 23 kwietna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +975
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
U mnie brak punktów za typ 1/1
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
U mnie brak punktów za typ 1/1
Dziękuję za informację. Poprawione.

Pozdrawiam.
 
R 49,7K

roykeane2.0

Użytkownik
W 17 kolejce miałem 8 punktów, w generalce mam wpisane 10. Chętnie bym zachował te ekstra 2 punkty, ale fair play zobowiązuje. pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +535
K 55,7K

kossma

Użytkownik
Co z żółtymi z ostatniego meczu Victory - City? Było 4 a widzę jest 5 (Leckie 90+6). Czy jest to weryfikowane?
 
W 24K

WichitaMonster

Użytkownik
Proszę o dodanie typu Więcej rzutów rożnych: Gospodarze/Goście (2 punkty) Gospodarze w temacie: #17 Newcastle Jets - Western United [25.02.2023 07:00] - AUSTRALIA: A-League - Round 18
 
Otrzymane punkty reputacji: +448
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Jak maer maer zauważył, przy pytaniu dotyczącym czerwonej kartki pomyliłem kolumny. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawione.
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Właśnie dodałem podliczenie typów z 8 (przerwanego spotkania) kolejki i aktualnej (23 kolejki ligowej) - dlatego poproszę o weryfikację obu spotkań.

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom