>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

T 56,4K

Tommmy

Użytkownik

Można tego minusa czerwonego usunąć z meczu Wloch-Chiny, żeby było jednoznacznie że jest over punktowy.

Dzięki

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Kurcze - może być ciężko z wyborem typów, bo póki co oferta na Fortunie megaokrojona. I przypuszczam, że będą stopniowo dodawać opcje dopiero na dzień przed rozpoczęciem spotkań (czyli po dwa).

Jako że to główny sponsor, pewnie nie ma szans na typy od innego buka?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Oczywiście łatwiej było by łącznie w podliczaniu ale jeśli nie będzie oferty jeszcze to można tylko, żeby pisać który to typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Oj nie doczytałem, że tylko 2-4 typów na 1/8 finału i podałem 5, w związku z tym proszę o usunięcie typu nr 2 na mecz Włochy - Kuba:

Z góry dziękuję ;)

// Zrobione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Musimy się trzymać tych zdarzeń co proponujecie czy może być np. 2 set , 3 set itd. bo w sumie do każdego meczu na fortunie jest 29 możliwości

// Trzymamy się regulaminu
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Elo,nie trzeba karać -400 za za dużo typów, każdemu się mogło pomylić tym bardziej że faza grupowa miała większą ilość typów do podania możliwych. I można czytać regulamin, ale to też popaść w rutynę podawania typów. Co do mojej sytuacji, po prostu wywalić mecze, które się jeszcze nie odbyły. Polska Tunezja z dziś jest idealnym 4 typem. Pozdro i troszkę więcej ducha gry, bo chodzi o to by zachęcić ludzi, a nie zrażać ich nieświadomym niedopatrzeniem.

// Również uważam, żeby oddać trochę szacunku dla osoby, który "robi ten regulamin" bo nie tworzy go po to, że mu się nudzi w domu tylko po to by zasady były czytelne i to nie jest zrażanie tylko regulamin jest dla każdego.
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak już jest temat. Szkoda, że następnego dnia grają już ćwierćfinały po ostatnim meczu 1/8 bo mało czasu no ale nic się nie zrobi.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Podajemy od 1 do 2 typów z podanego niżej zestawu, z jednego meczu max jeden typ!

- under/over punktowy dotyczący całego meczu
- under/over punktowy dotyczący pierwszego seta
- zwycięzca meczu
- zwycięzca pierwszego seta
- handicap punktowy w całym meczu
- handicap setowy
- under/over zawodnika (musi być w ofercie Fortuny na dane spotkanie)
ja mam pytanko czy trzymamy się sztywno regulaminu bo niektórzy dostawali minusowe punkty za zbyt dużą liczbę typów a już np typy z poza zestawu jak dokładny wynik czy gdzieś widziałem 1set/cały mecz są uznawane a nie ma ich w zestawie wiec nie wiem czy można podawać dowolne typy z oferty Fortuna czy tylko te z zestawu??
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trzymamy się typów a jeśli chodzi o dokładny wynik, można to podpiąć w pewnym sensie w handicap setowy.
Jeśli chodzi o 1set/cały mecz to miał być w zestawie jednak zapomnieliśmy go dorzucić ale jako, że jest to ostatnia faza to można stawiać inne typy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W tym tygodniu się postaram o rozliczenie typow długoterminowych. Mam na ranki i jest ciężki tydzień ale do piątku się postaram rozliczyć na 90% a do końca weekendu już na 100%
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tabelą końcowa dodana, jeśli nikt nie zobaczy żadnej pomyłki przez 24h to nagrody odbierają:

1. miejsce: 150 zł + 5000 pkt reputacji misiek_84
2. miejsce: 120 zł + 4000 pkt reputacji radocesc
3. miejsce: 100 zł + 3000 pkt reputacji typerbukmacher
4. miejsce: 80 zł + 2000 pkt reputacji zwyciestwo1960
5. miejsce: 50 zł + 2000 pkt reputacji betrocket
6-10. miejsce: 1000 pkt reputacji
Tommmy
zibi16
bartek2701
kamila365
psotnick
 
Ostatnia edycja:
Z 610,3K
W tabeli jest błąd.powinienem mieć za typy długoterminowe 660 punkitów,a Tommy 350.Co zmienia kolejność w tabeli
Post automatycznie złączony:

650
 
Do góry Bottom