>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!

1000x150_forumbuk.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam tylko, że typy długoterminowe można oddawać do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu na mistrzostwach (temat zostanie zamknięty w piątek o godzinie 10:59). Podanie typów nie jest obowiązkowe, ale zwiększa szansę na nagrodę w klasyfikacji generalnej, ponieważ nie ma za nie punktów minusów, więc można tylko zyskać ✅


Zapraszamy 🏆
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy:
do posta:

z góry dziękuję,
pozdrawiam.

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czy dobrze zrozumiałem, że na całą fazę grupową można dać tylko jedną analizę i jeden kupon? I potem już w każdej fazie play off też po jednej?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

S sobolekk T Tommmy main1991 main1991 ibis ibis Cabron Cabron

Oznaczyłem tylko osoby, które popełniły błąd, ale komunikat dotyczy wszystkich. Przypominam, że przystępując do konkursu akceptujecie regulamin, więc wypadałoby przynajmniej go przeczytać, żeby nie było nieporozumień. Na każdy dzień jest zakładany osobny temat i typy z danego dnia podajemy tylko w temacie z tego dnia, podane w innym są traktowane jako nietrafione i za każdy taki typ jest 100.

Na początku chciałem wam "odpuścić" ten pierwszy dzień i typy z 27.08 potraktować jako zwrot, ale... podczas podliczania wyszło, że było by to mocno nieuczciwe wobec pozostałych użytkowników, którzy podali typy prawidłowo, ale zaliczyli falstart i mają powiedzmy 300.

Jedyna taryfa ulgowa jaka poszła ze względu na pierwszy dzień konkursu to osoby, które podały analizy z 27.08 do tematu z 26.08 mogą się zgłosić do mnie lub opiekuna zabawy, ewentualnie w tym temacie aby je przenieść do odpowiedniego tematu (macie na to 24h), po tym czasie jeżeli dana osoba się nie skontaktuje ze mną czy zibi16 zibi16 lub nie zgłosi tutaj prośby o przeniesienie analizy do swoich typów na dany dzień otrzyma punkty minusowe za analizę.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam proszę o usunięcie mojej analizy z 2 kolejki typow konkursowych. Ponizej link:


Usunięta //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Witam przez pomyłkę dałem w konkursie mecz na jutro.
Post:
Zamiast Kuba - Katar proszę o dodanie meczu:
Ukraina : Serbia -176.5 pkt kurs: 1.73
Dzięki.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Mój błąd że zmieniłem styl. Powinienem zostać przy typach 1,x,2. Wtedy by takiego błędu nie bylo
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeśli chodzi o wczoraj to wkradł się błąd w meczu Brazylia japonia. miało być Brazylia nie usa. Z resztą można to sprawdzić że taki był hc na Brazylię. Przecież nawet na Japonię nie było takiego handi.
tylko, że to ty powinieneś sprawdzić, a nie ja się domyślać? to po pierwsze, po drugie błędy trzeba zgłaszać samemu do czasu rozpoczęcia meczu, a nie dzień później, po trzecie na stronie Fortuny jest taka linia, ale nie ma kursu, a u innych buków jest sporo niższy

Tabela by się przydała jakaś bo znowu zaległości bd jak na biezaco się nie robi
Nie musisz się martwić, skup się na typowaniu, a organizację zostaw nam, tabela pojawi się po fazie grupowej.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Przypominam, że na fazę grupową można dodać po jednej analizie i jednym kuponie! Tak trudno przeczytać regulamin? Doceńcie pracę i czas jaki ktoś musi włożyć w podliczanie i organizację, chyba nie jest problemem poświęcić 2 minuty na zapoznanie się z zasadami konkursu, który potwierdzacie, że znacie przystępując do zabawy. Uwaga oczywiście nie dotyczy wszystkich, ci co nie przeczytali wiedzą, ze chodzi o nich. Narazie za ponadprogramowe analizy czy kupony nie było punktów minusowych, ale jak sytuacja będzie się powtarzać to prawdopodobnie dojdzie taki punkt do regulaminu, szanujmy siebie nawzajem, tyle i aż tyle.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Błąd w rozliczeniu typu w 4 kolejce w meczu
Iran (-17.5) - Egipt Egipt @1.60
powinien być + nie -

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Z 619,7K
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Prosze o dodanie typu do konkursu jeśli oczywiście można jeszcze:

Slowenia - Niemcy, Słowenia handicap 1.5 seta @ 1.61 Fortuna

Link do typów konkursowych:


Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam w poście konkursowym prosze podmienić zamiast:

1. Argentyna - Egipt, Argentyna -2.5 seta @1.61 Fortuna
2. Kanada - Turcja, Kanada +1.5 seta @1.65 Fortuna
3. Iran - Holandia typ Iran kurs 1.65 Fortuna

Napisać to co poniżej z góry dziekuje:

1. Argentyna - Egipt, Argentyna handicap -2.5 seta @1.61 Fortuna
2. Kanada - Turcja, Kanada handicap +1.5 seta @1.65 Fortuna
3. Iran - Holandia typ Iran kurs 1.65 Fortuna

Link do typow:

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Błąd w rozliczeniu typu w 5 kolejce w meczu
Francja (-24.5) - Kamerun Kamerun @1.85
powinien być + nie -


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom