>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
analiza dodana

do posta:
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Analiza:
Post:
Kupon:
1652961976467.png

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Proszę o dodanie do mojego postu:


kupon
20220521_115252.jpg

analiza

post

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Do postu:

Analiza:

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy:
do moich typów:
dzięki

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
🏵 PODSUMOWANIE 🏵

Kolejna edycja Ekstraklasa Expert za nami, ze swojej strony dziękuję wszystkim za udział oraz za wspólną zabawę, emocji nie brakowało, najlepsza liga świata trzymała w niepewności praktycznie do końca zarówno w kwestii mistrzostwa oraz spadku. Tak samo w naszej zabawie walka o zwycięstwo trwała do ostatniej kolejki, zwycięzcą okazał się intelowiec intelowiec i to on przez następne miesiące będzie nosił dopisek "Ekstraklasa Expert" 🏆 Gratuluję wszystkim wygranym, zarówno tym, którzy stawali na podium w każdej z kolejek oraz całej piątce w klasyfikacji generalnej. Loginy już wysłałem do Betfan, jak tylko otrzymam potwierdzenie, że wasze konta zostały doładowane to was poinformuję. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia mam nadzieję w kolejnej edycji 🖐
 
Otrzymane punkty reputacji: +1055
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ja ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim za rywalizację fair play do samego końca. Gratulacje dla zwycięzcy intelowiec intelowiec oraz dla całej pierwszej piątki. Wielkie podziękowania dla Waldi1979 Waldi1979 za poświęcony czas i rzetelne prowadzenie konkursu. Wirtualny browarek dla ciebie 🍻🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +962
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Ja przepraszam że zakłócam świętowanie nie wiem czy to coś zmieni ale chyba powinno bo nie widzę siebie na podium kolejki a liczę że 15 mam przy typach i nie wiem czy to jakiś błąd??
 
Otrzymane punkty reputacji: +739
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja przepraszam że zakłócam świętowanie nie wiem czy to coś zmieni ale chyba powinno bo nie widzę siebie na podium kolejki a liczę że 15 mam przy typach i nie wiem czy to jakiś błąd??
Tak, nastąpił błąd, zamiast 15 wpisałem ci 9 pkt za kolejkę, już poprawione, wpłynęło też to na klasyfikację końcową i wskoczyłeś na 2 miejsce. Wyslałem już korektę do Betfan. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, dziękuję za czujność i zwrócenie uwagi. Teraz już powinno być wszystko ok.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Tak, nastąpił błąd, zamiast 15 wpisałem ci 9 pkt za kolejkę, już poprawione, wpłynęło też to na klasyfikację końcową i wskoczyłeś na 2 miejsce. Wyslałem już korektę do Betfan. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, dziękuję za czujność i zwrócenie uwagi. Teraz już powinno być wszystko ok.
Dzięki Waldi1979 Waldi1979 mam nadzieje że masz jakąś prowizję od tych wszystkich konkursów bo pewnie sporo czasu to pochłania.
🍻
Gratulacje dla wszystkich zwłaszcza dla Experta 👏 intelowiec intelowiec emocje ;) i przetasowania do ostatniej kolejki dużo większe niż w realnej lidze chociaż pieniądze dużo mniejsze. :D
Powodzenia w kolejnych konkursach i do zobaczenia w kolejnych edycjach mam nadzieje w komplecie. (y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +739
Do góry Bottom