>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

majekx 742K

majekx

Znawca A-League
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!


Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Ja poproszę również o zmianę jeśli to możliwe na Ogawę zamiast Hemeda.
Post automatycznie złączony:

 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Ja poproszę również o zmianę jeśli to możliwe na Ogawę zamiast Hemeda.
Post automatycznie złączony:

ok
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Moim zdaniem dokonywanie zmian w typach, 10 min przed rozpoczęciem meczu powinno być niedozwolone. Jeżeli ktoś chce czekac na składy to niech czeka a potem dodaje typ 10 min przed rozpoczęciem. Nie na darmo kto pierwszy ten lepszy jest w przypadku gdy mamy remis punktowy ;)
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Moim zdaniem dokonywanie zmian w typach, 10 min przed rozpoczęciem meczu powinno być niedozwolone. Jeżeli ktoś chce czekac na składy to niech czeka a potem dodaje typ 10 min przed rozpoczęciem. Nie na darmo kto pierwszy ten lepszy jest w przypadku gdy mamy remis punktowy ;)
dziękuję za zwrócenie uwagi. Z jednej strony masz rację, z drugiej są różne okoliczności.. Muszę to przemyśleć i na pewno wrócę z jednoznaczną odpowiedzią.

pozdrawiam.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Witam,

UWAGA, komunikat:

jak Pan nupakabra nupakabra słusznie zauważył z jednej strony o nagrodzie za kolejkę decyduje czas oddania głosu, z drugiej strony regulamin mówi o możliwości wprowadzania zmian w typach. Daje to pewną rodzaju możliwość 'zwiększenia' szans na nagrodę kolejki przez dodanie dowolnego typu jak najszybciej a potem modyfikację na podstawie składów, najświeższych danych itp.

Moje zdanie jest takie, że nie powinno się zmieniać regulaminu w trakcie trwania konkursu... ale wychodząc na przeciw zaistniałej sytuacji mam następującą propozycję:

Wprowadzenie do regulaminu podpunktu:
nadal obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", typy można zmieniać do czasu rozpoczęcia meczu, ale za każdą edycję postu "-1 punkt".

Tylko aby wprowadzić taką zmianę potrzebuję zgody wszystkich osób, które aktualnie biorą udział w konkursie (czyli oddali swój typ w kolejkach 1-4). Potwierdzenie proszę o przesłanie na PW. Również jeżeli ktoś się nie zgadza na taką zmianę, to również poproszę o informację. Brak odpowiedzi będę traktował jako brak zgody. Listy osób za zmianą ani przeciwko zmianie nie będę udostępniał. Będą one do mojej wiedzy i wiedzy moderacji forum z racji uprawniań.

pozdrawiam
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Równie dobrym rozwiązaniem mógłby być np. spadek na "koniec kolejki"
Ale jeśli ta propozycja nie przejdzie - zgadzam się na minusowy punkt, jak rozumiem za każdą zmianę traktowaną z osobna, tj -1 punkt za zmianę strzelca, kolejny -1 za zmianę z over na under itp.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
UWAGA, komunikat:

otrzymałem od Was informacje na temat zmian w regulaminie. Jednak pojawiły się głosy przeciwne - dlatego, zgodnie z tym co podałem bez 100% zgody nie będzie regulamin modyfikowany w trakcie trwania konkursu. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zapewne w nowej edycji już zmiany będą wprowadzone. W tej - gramy wg. regulaminu z początku konkursu.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +789
K 56,7K

kossma

Użytkownik
Bardzo proszę sprawdzić, czy wybrane na 1 stycznia spotkanie 7 kolejki: Adelaide - Sydney FC jest w owym czasie zaplanowane, czy też może chodzi o pojedynek: Adelaide - Wellington.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
up:

Oczywiście to mecz z Nixami.. tak jak jest w poście. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Poprawione, pozdrawiam.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Cześć, w powyższym poście proszę o zmianę strzelca spotkania na Craig Goodwin.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Niestety, spotkanie:

zostało odwołane. Podane typy obowiązują cały czas, więc w przypadku rozgrywania spotkania w późniejszym terminie będą brane pod uwagę. W przypadku zmiany typu, obowiązuje standardowa procedura. Jeżeli ktoś nie podał typu, ma czas do rozpoczęcia spotkania - zgodnie z regulaminem.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Zasrany srovid którego nie ma o ch... oni te śmieszne testy robią lekko przeziębiony piłkarz i standard wpisany srovid
 
Do góry Bottom