>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy
Do moich typów

* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proszę o dodanie do poniższego posta z typami analizy i kuponu - z góry dziękuję :)


Analiza:

Kupon:

Zrzut ekranu 2021-12-5 o 15.46.08.png

* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce
//Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Eeeee to przeoczyłem punkt - i przez takie coś kilka miesięcy pracy na darmo mi pójdzie? :(

Może chłopaki z czołówki by się zgodzili żeby mi zaliczyć?...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Eeeee to przeoczyłem punkt - i przez takie coś kilka miesięcy pracy na darmo mi pójdzie? :(

Może chłopaki z czołówki by się zgodzili żeby mi zaliczyć?...
mimo, że jestem bardzo pro userski i wielu sprawach można się ze mną dogadać to w tym konkretnym przypadku niestety nie mogę się zgodzić, po pierwsze byłoby to nie fair wobec wszystkich, którym nie uznałem analiz czy kuponów w tej czy we wcześniejszych edycjach, a uwierz trochę takich osób było, rozumiem frustrację, bo jesteś w czubie i masz szansę na wygraną, ale nie mogę zrobić wyjątku. Jeżeli bym to zrobił to podobne "prośby" by były w każdym z konkursów, a gdybym w którymś się nie zgodził byłoby wypominanie czy oskarżanie o faworyzowanie innych, dlatego najuczciwiej według mnie jest przestrzegać zasad, traktować to jak zabawę i rywalizację z innymi osobami z forum. Sam w poprzedniej edycji miałem taką sytuację, że też długo liczyłem się w klasyfikacji końcowej, ale w jednej z ostatnich kolejek zapomniałem oddać typów, tzn byłem pewien, że je oddałem, a zwrócił mi uwagę jeden z uczestników jak dodałem info o dodanie analizy i kuponu, że nie ma moich typów i w ten sposób sam się wykluczyłem. Te 5 pkt myślę, że jesteś w stanie spokojnie odrobić, jeszcze są 2 kolejki, a wyniki jakie są każdy widzi tu jeszcze nikt nie może być niczego pewny. Wracając jeszcze do tego feralnego punktu to jest od początku, nie wiem ile to już edycji, ale dobre 3-4 lata już to prowadzę i zawsze był i zawsze ktoś go nie przestrzegał, tak samo było/jest z kursem minimalnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Absolutnie rozumiem i w pełni się zgadzam - ja nie mam ciśnienia na wygrywanie, a konkursy traktuje tylko jako doskonałą zabawę i urozmaicenie weekendów ;)

Po tym, jak napisałem posta, zorientowałem się sam, że to jest niemożliwe, bo pociągnęłoby za sobą zbyt dużo konsekwencji, ale mimo tego duży szacun dla typerskoki typerskoki za podejście - możemy powalczyć nieformalnie dodając mi w myślach 5 oczek :D

Pozdro dla wszystkich!
 
Otrzymane punkty reputacji: +503
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!

W związku z odwołaniem spotkania Radomiak - Piast postanowiłem, że kolejkę 17 rozliczę bez tego spotkania (postaram się dzisiaj, a jak się nie uda to jutro), a wraz z kolejką 18 dodam do typowania 3 zaległe mecze, które odbędą się w przyszłym tygodniu
Radomiak - Piast
Raków - Górnik
Legia - Zagłębie
będzie 12 spotkań do wytypowania, więc większa szansa zdobyć dodatkowe punkty, a i ciekawiej się będzie oglądało lub śledziło wyniki biorąc udział w rywalizacji z innymi typerami. Wyjątkowo w tej jednej kolejce prośbę o dodanie analizy/kuponu będzie można złożyć do czasu rozpoczęcia 6 meczu w kolejce rozgrywanego w niedzielę o 12:30.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
dodana analiza:

do postu:
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Analiza:
Kupon:
1639086862815.png Post:

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Post:

Kupon:

Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik

raz.jpg


Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy:
do moich typów:
dzięki

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
dodana analiza:

do postu:
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Kupon:
1639747167902.png
Analiza:
Post:

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom