>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Zaliczono tutaj zero punktów, ale całkiem niesłusznie, bo typ wszedł gładziutko 🙂

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
Witam, przez pomyłkę piątkowy typ dnia podałem w temacie sobotnich typów. Proszę o usunięcie i pochylenie się nad prośbą, by przenieść go do piątkowych i zaleczenie z uwagi, że był normalnie podany przed datą rozpoczęcia zdarzenia.

Chodzi o typ z bramką NK Istra w Chorwacji.

Post automatycznie złączony:

Witam, przez pomyłkę piątkowy typ dnia podałem w temacie sobotnich typów. Proszę o usunięcie i pochylenie się nad prośbą, by przenieść go do piątkowych i zaleczenie z uwagi, że był normalnie podany przed datą rozpoczęcia zdarzenia.

Chodzi o typ z bramką NK Istra w Chorwacji.

Link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-17-02-2024-sobota.170442/post-7246351

Przeniesione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Witam. Wczoraj źle rozliczyliscie mój typ. Wynik meczu to 182 punkty więc moja linia pokryta i typ powinien być na plus.

Link :

 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam. Wczoraj źle rozliczyliscie mój typ. Wynik meczu to 182 punkty więc moja linia pokryta i typ powinien być na plus.

Link :

Wynik 96-66 czyli 162 pkt, więc nie wiem gdzie ty naliczyłeś 182 pkt?

Magical Snap - 2024.02.17 15.03 - 001.png
Magical Snap - 2024.02.17 15.03 - 002.png

Typ rozliczony poprawnie.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witaj bardzo proszę o zmianę w zakładce Liga Mistrzów zamiast typ na Jastrzębski Węgiel to zamienić na:

(Handicap punktowy w meczu +2.5 pkt Jastrzębski Węgiel) kurs 1.85 Fortuna

Oraz w konkursie typy dnia tak samo zamiast na zwycięstwo to zamienić na handicap ten co napisałem wyżej.

Link do zakładki Ligi Mistrzów (moja analiza):

Link Typy dnia (konkurs):

Z góry dziękuję bardzo.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
wstawiły mi się 2x posty nie wiem czemu, proszę o poprawę

EDIT: poprawione!
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Witam, czy nie powinienem otrzymać +100 za dzisiejszy walkower za post w dziale tak jak 16.02 otrzymał Tenis by Dawid?



Z góry dzięki za info
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam, czy nie powinienem otrzymać +100 za dzisiejszy walkower za post w dziale tak jak 16.02 otrzymał Tenis by Dawid?



Z góry dzięki za info
nie, ponieważ mecz się nie odbył, dodatkowe punkty należą się w przypadku rozpoczętego spotkania, powiedzmy krecz w tenisie, czy remis w piłce, gdy gra się na przykład 1 DNB itp. Jak jest walkower przed meczem to analiza nie odnosi się do niczego, wiec nie ma punktów, natomiast dobrze wyłapałeś analizę Dawida, tam punkty się nie należały, ponieważ była identyczna sytuacja jak u ciebie, zostało to poprawione, a w tabeli będzie ujęte przy kolejnej aktualizacji.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie konkursu, ponieważ zająłem 6 miejsce w lutym.
Według regulaminu nagrody są przyznawane do 7 miejsca, przy czym komentarz na podsumowaniu tematu TABELA LUTY, jest napisane, że 5 osób podaje dane do wpłaty.
Można prosić o sprecyzowanie ?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie odnośnie konkursu, ponieważ zająłem 6 miejsce w lutym.
Według regulaminu nagrody są przyznawane do 7 miejsca, przy czym komentarz na podsumowaniu tematu TABELA LUTY, jest napisane, że 5 osób podaje dane do wpłaty.
Można prosić o sprecyzowanie ?
oczywiście, że nagradzanych jest 7 osób, błąd w tekście. Już poprawione.
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Proszę o dodanie analizy do tego posta:


"Zaczynając od meczu Arizony z Chicago widzę bardzo ładne kursy na over. Wczoraj pisałem o tym jak kiepskie jest Chicago w meczach wyjazdowych ale zagrają z Kojotami, którzy dopiero co wrócili z serii 14 porażek z rzędu. Ostatnie mecze grałem stronę Arizony bo mi się podobali i grali naprawdę dobrze ale to było tylko w ich over bramek bo defensywnie dalej wyglądało to kiepsko. Chicago przez 3 ostatnie mecze przegrało 2:5 z CBJ i 2 razy z Colorado 0:5, strzelili tylko 2 bramki oddając 89 strzałów, aż tak kiepskiej skuteczności nie da się trzymać. Wczoraj mimo przegranej 0:5 oddali 37 strzałów grając z Avs a Arizona to zupełnie inna para kaloszy, tutaj powinno być zdecydowanie łatwiej stworzyć sobie jakieś klarowne sytuacje a i przeciwnik sam z siebie robi sporo prostych błędów także liczę minimum na 2 bramki od nich. Dla mnie faworytem są gospodarze bo ofensywnie wyglądają naprawdę dobrze, waleczni, szybcy, sporo odbierają i nie powinni mieć kłopotów aby strzelić kilka bramek Hawks szczególnie jak przypomnimy sobie mecz z Capsami gdzie strzelili 5 bramek a dosłownie mogli ich mieć z 8/9. Dokładam jeszcze Bedarda bo wczoraj miał okazję na pkt oraz na gola ale zmarnował sam na sam, dzisiaj będzie jeszcze więcej lepszych sytuacji i to on jest głównym motorem napędowym w tej drużynie także uważam że śmiało można pobrać. "

Poprawione || successful
 
Ostatnio zmieniony przez successful:
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny na 02:30


zmieniona // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Do góry Bottom