>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

czaro82 418,6K

czaro82

Użytkownik
Witam w Typie Dnia 05.06.2019 wpisałem błedną godzinę rozpoczęcia spotkania, proszę o poprawienie na prawidłową czyli 15:15 z góry dziękuję i pozdrawiam.

/poprawione, husarz22
 
czaro82 418,6K

czaro82

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 06:08 przez czaro82Witam w Typie Dnia 05.06.2019 wpisałem błedną godzinę rozpoczęcia spotkania, proszę o poprawienie na prawidłową czyli 15:15 z góry dziękuję i pozdrawiam.

/poprawione, husarz22
... Ponownie ten sam dzień i ten sam typ, tyle że tym razem poproszę o całkowite usunięcie go, ponieważ dziś niezagrają i chciałbym podać inny. Dziękuję i z góry przepraszam za zamieszanie. Pozdro.

Czy tak trudno podać link do posta?
Usunięty//psotnick
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 czerwca 2019 07:17 przez michalo28Co z wczorajszymi meczami Roland Garros? Przechodzą na dzisiaj czy będą liczone za wczoraj? 
Będą liczone jak wczoraj, po prostu czekamy na wyniki na korcie. Jak ktoś chce usunąć typ bo warunki atmosferyczne będą inne czy cokolwiek to oczywiście może usunąć, wystarczy dac znać w tym temacie i podać linka. A jak ktoś chce zostawić to dzisiaj normalnie może podac typ na nowy dzień, byle nie powtarzać typu na zdarzenie z wczoraj. Bo zawsze ktoś może wpaść na pomysł żeby podać typ przeciwny.
 
neutralny 453,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Proszę u usunięcie postu #28, omyłkowo kliknąłem "dodaj". Pozdrawiam i dziękuję.

Usunięty  //waldi1979
 
czaro82 418,6K

czaro82

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 17:49 przez czaro82

... Ponownie ten sam dzień i ten sam typ, tyle że tym razem poproszę o całkowite usunięcie go, ponieważ dziś niezagrają i chciałbym podać inny. Dziękuję i z góry przepraszam za zamieszanie. Pozdro.

Czy tak trudno podać link do posta?
Usunięty//psotnick
Dopiero dziś zauważyłem Twoje zapytanie i uwierz lub nie ale z mobilnego szajsunga s 9 niestety niepotrafie tego uczynić. Jeśli dobrze pamiętam parę lat wstecz sam osobiście Cię tego uczyłem i byłeś zdziwiony że jest ta opcja a słuchawkę miałem wtedy sporo starszą od tej której obecnie używam. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dwa razy napisałem ten sam typ , za pierwszym razem myślałem że się nie udało wysłać i napisałem drugi , potem okazało się że wszystko  jest OK tak więc ten drugi typ może zostać skasowany . DZIĘKI !

Usunięty  //waldi1979
 
czaro82 418,6K

czaro82

Użytkownik
Witam, w Typie Dnia na dzień 23.06 post nr #9# pomyliłem drużyny w nagłówku poproszę o korekte. Spotkanie. Austria - Niemcy 
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Poprawione//psotnick
 
Do góry Bottom