>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Mecz został przesunięty na czwartek, proszę o usunięcie

Usunięty ///Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
DenyG 8,9K

DenyG

Użytkownik

Hejo, czy można usunąć emotikonki niechcący mi się to zdarzyło.

Usunięte / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Albo jestem ślepy albo nie widzę takiej wzmianki w regulaminie.

Jasnym jest, że należy podawać typy, które nie są AKO, natomiast co w przypadku zakładów utworzonych przez BetArchitekt (chociażby w forbet) - czy można podawać utworzone w ten sposób zakłady w typach dnia czy to również jest zabronione? Teoretycznie przez bukmachera te zakłady są traktowane jako singiel.
 
neutralny 449K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Albo jestem ślepy albo nie widzę takiej wzmianki w regulaminie.

Jasnym jest, że należy podawać typy, które nie są AKO, natomiast co w przypadku zakładów utworzonych przez BetArchitekt (chociażby w forbet) - czy można podawać utworzone w ten sposób zakłady w typach dnia czy to również jest zabronione? Teoretycznie przez bukmachera te zakłady są traktowane jako singiel.
Nie ma tego w regulaminie, bo takie zakłady u bukmacherów to jeszcze nowość. Według mnie można takie typy podawać w typach dnia, bo jakby nie było jest to jednak tak, jak napisałeś jeden zakład. Może Waldi1979 Waldi1979 się jeszcze odniesie, bo to on ma decydujący głos. Być może trzeba umieścić również taki punkt w regulaminie konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +607
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Albo jestem ślepy albo nie widzę takiej wzmianki w regulaminie.

Jasnym jest, że należy podawać typy, które nie są AKO, natomiast co w przypadku zakładów utworzonych przez BetArchitekt (chociażby w forbet) - czy można podawać utworzone w ten sposób zakłady w typach dnia czy to również jest zabronione? Teoretycznie przez bukmachera te zakłady są traktowane jako singiel.
można podawać takie typy, ale zaznacz, że jest to BetArchitekt, żeby ludzie wiedzieli, gdzie to można zagrać, od dłuższego czasu niektórzy podają typy na zakłady specjalne, gdzie jest ujętych kilka opcji jak gole, rożne czy kartki, co do regulaminu to słuszna uwaga, że należałoby to ująć (zostanie to uzupełnione)
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik

Proszę o dopisanie:
godzina: 13:00
Źle mi się skopiował szablon :(

Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik

Tutaj mozna poprawić

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik

Dałem typ na dzisiaj do postu na jutro. Proszę o przeniesienie do właściwego tematu lub usunięcie z tego sobotniego. Z góry dzięki

Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
1. Proszę o aktualizację typu.

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ: Piast strzeli do 60. minuty
Kurs: 1,85
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Mocno wzmocniony kadrowo Piast i mocna już jesienią Pogoń. Będzie kim strzelać. Portowcy o momentu gdy zaczęli grać lepiej w ataku i nie kończyć spotkań tylko z jednym golem na koncie tracą bramki wyraźnie częściej. Defensywa gospodarzy powinna wyglądać lepiej niż jesienią, ale czy da radę zupełnie powstrzymać gości i zachować czyste konto? Nie. Jest tam po prostu zbyt dużo piłkarzy, którzy są w na tyle dobrej formie, że coś powinno się im udać.
Mocno wzmocniony kadrowo Piast. Odszedł Sokołowski, ale pojawił się Kaput, Sappinen i Wilczek, więc będzie kim strzelać. Portowcy o momentu gdy zaczęli grać lepiej w ataku i nie kończyć spotkań tylko z jednym golem na koncie tracą bramki wyraźnie częściej. Dziś nie zagra również Triantafyllopoulos, więc blok obrony Pogoni straci ważnego gracza. Oczekuję zatem gola gospodarzy i to dłuższego bez oczekiwania.

2. Proszę o anulowanie poniższego typu. Warunki pogodowe mają być tragiczne, więc wynik może być wypaczony i nieprzewidywalny.

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Cześć. Nie dałem dwóch spacji w poście przez co wyskoczyły emotikony. Proszę o poprawienie.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Sory za zamieszanie, ale emotki to mała rzecz w porównaniu do tego co odwaliłem. Przeniosłem post do tematu na sobotę. Jeśli to możliwe poproszę o usunięcie postu z tematu niedzielnego.

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Witam,
Nikt nie założył tematu na 09.02, Pozdrawiam

Temat był zaplanowany, tylko pomyłkowo jest start był ustawiony na 9.02 o 6:00 i wtedy się odpalił. Zwykła pomyłka.
Ale jak brakuje tematu to w takiej sytuacji wystarczy samemu go założyć, wystarczy skopiować pierwszy post i już.
Albo napisać wiadomość na pw, bo nawet tej pomyłki nie zauważyłem.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +309
stanley-63 777,2K

stanley-63

Typer
Pomyliłem godzinę rozpoczęcia spotkania , jest 17:00 a powinno być 17:30
poproszę o poprawkę .

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Witam,
Nikt nie założył tematu na 09.02, Pozdrawiam

Temat był zaplanowany, tylko pomyłkowo jest start był ustawiony na 9.02 o 6:00 i wtedy się odpalił. Zwykła pomyłka.
Ale jak brakuje tematu to w takiej sytuacji wystarczy samemu go założyć, wystarczy skopiować pierwszy post i już.
Albo napisać wiadomość na pw, bo nawet tej pomyłki nie zauważyłem.
//psotnick
Chciałem założyć ale wyskoczyl komunikat że brak uprawnień, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +309
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Proszę o usunięcie mojej dzisiejszej niedzielnej analizy .Powinna być wrzucona na poniedziałek co już zrobiłem...Pzdr...

Usunięta / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Oczywiście miało być 56.5, proszę o poprawienie.

Dyscyplina : Piłka ręczna - Dania Handboldligaen
Godzina 18:30
Spotkanie : Skjern - Fredericia
Typ : Skjern i poniżej 56.6
Kurs : 2.75
Bukmacher : ETOTO
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad handi w stronę Skjern, jednak doszedłem do wniosku, że jeśli mają wygrać to spotkanie to tylko i wyłącznie przy underze. Gospodarze tego spotkania to typowo underowa ekipa, określana za najlepszą defensywę ligi duńskiej. Ostatni mecz rozegrali z zespołem GOG, z którym przegrali 24-29, gdzie taka liczba bramek dla zespołu GOG to naprawdę wyjątek, a gdyby nie pierwsza połowa, to mogliby się pokusić o walkę, niestety szybko zespół GOG odjechał i wygrywał do przerwy 14-9.
W pojedynkach między oboma zespołami jest 11-0 dla gospodarzy, a ostatni pojedynek skończył się 27-20.
Zespół Fredericia ten rok rozpoczął od mało przekonującego zwycięstwa na własnym parkiecie, następnie porażka na wyjeździe z zespołem z dołu tabeli, oraz rownież porażka z zespołem Aalborga we własnej hali - trzeba zwrócić uwagę, że przy raptem 52 bramkach zdobytych przez obie ekipy.
Według mojego odczucia to będzie bardzo wyrównany mecz, z mocną obroną, w którym minimalnie lepsi okażą się gospodarze, którzy są po przerwie głodni gry.
Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
T 16,4K

tafcio93

Użytkownik
Proszę o zmianę kursu na 2,11 - osłabienia w Jagiellonii, ale dalej liczę na niespodziankę

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Typ: X2
Kurs: 1,77
Bukmacher: Betfan

Mam odmienne zdanie od użytkownika wyżej co do tego meczu. W Ekstraklasie każdy może wygrać z każdym. Drużyna, która jest faworytem w statystykach, później na boisku tego nie udowadnia. Jagiellonia zaliczyła falstart w Niecieczy. W Ekipie Dumy Podlasia gołym okiem widać brak skuteczności, przede wszystkim brak Jesusa Imaza, jednak nie można powiedzieć, że w tamtym meczu wygrała drużyna lepsza. Wygrała drużyna skuteczniejsza. Po doświadczeniu na Termalice wierzę, że Piotr Nowak, którego mocno obdarzyli zaufaniem w Białymstoku wywiezie dziś z Zabrza jakieś punkty. Drużynę pociągną do tego bardzo solidni ligowcy w postaci Pazdana, Romanczuka, Pospisila czy Cernycha, a Ekstraklasa po raz kolejny pokaże, że nie ma w niej faworyta i skończy się tu nawet wygraną Jagielloni, tak na przekór ostatniej dobrej passie drużyny Jana Urbana.
Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę o rozliczenie typu dnia 15 lutego, który utknął w 14 lutym, bo przesunęli termin zdarzenia
 
Do góry Bottom