>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie, jesli zagram w totolotku na bournemouth handicap 2.5 to jezeli bedzie wynik 2:2 to zaklad jest przegrany czy wygrany?
Serio takie pytanie? &quot;Handicap&quot; dodajesz tyle ile wynosi handicap do wyniku koncowego i wtedy dopiero patrzysz kto wygrał. W tym przypadku typ wygrany.
Najlepiej zajrzyj do działu dla początkujących żeby później nie było zdziwienia.
https://forum.bukmacherskie.com/f57/
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Przepraszam za zamieszanie, chce być w porządku wobec innych graczy dlatego proszę w spotkaniu Kontaveit A.(+1.5 seta) - Vondrousova M. poprawic kurs na 2.70 bo chyba taki jest prawidlowy, wczesniej patrzylem na flashscore i tam jest 3,45 ale chyba jest zły. Przepraszam za pomyłke.
Poprawione.
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-04-2017-wtorek-144867-2.html#post6386642
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego dostałem minusowe punkty za powtórzony typ, sprawdzałem i nikt nie dał wcześniej tego typu. Jedyne co widzę to typ na Barcelone bez remisu a ja dałem na Juventus.
&quot;Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2&quot; - remis wypada czyli chyba mogłem dać 1 DNB jeżeli ktoś wcześniej dał 2 DNB.
Nie wiem jak sprawdzałeś, ale przecież wcześniej był podany typ na czysty win Juve, tu masz do niego link https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-04-2017-wtorek-144867.html#post6385976 więc twój typ &quot;Juve bez remisu&quot; jest traktowany jako powtórzony bo jest mniej ryzykowny. Wszystko zgodnie z Regulaminem Typów Dnia//psotnick
 
fanatyskok 0

fanatyskok

Użytkownik
dostałem dziś taką wiadomość (dołączona w pliku) ,Moge liczyć na zwrot stawki?
A można wiedzieć jaki to ma związek z Typami Dnia? Gdybys podał taki typ w konkursie to oczywiście rozliczony byłby jako zwrot. Tylko że nie oddałeś ani jednego typu w Typach Dnia wiec nie wiem skąd to pytanie//psotnick
 
czaro82 467,1K

czaro82

Użytkownik
... poproszę o usunięcie posta z Typów dnia 20.04. #30# niewiem jak to się stało ale to był wątek w dyskusji na żywo na temat tenisa ziemnego i dzisiejszych niespodzianek. przepraszam
Usunięty.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Typy dnia 21.04.2017
W tym fragmencie mojej analizy proszę zmienić wartość kursu na 3,75 chyba, że nikomu to nie przeszkadza
Oba zespoły wygrały swoje dwa mecze zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie. Mecz zainteresował mnie z prostej przyczyny a mianowicie z powodu kursu na Botofago ponieważ wynosi on aż 3,45 a klub z Brazylii ostatnio jest w na prawdę niezłej formie nawet mimo porażki z finale ligi stanowej, ale 5 wcześniejszych meczów wygrali i strzelali w nich przynajmniej 2 bramki a bilans bramkowy wynosił 15-4 więc prawie 3 bramki na mecz.
Poprawione.
 
czaro82 467,1K

czaro82

Użytkownik
... witam, poproszę o usunięcie posta nr #7# z Typów dnia 23.04
i ewentualne uporządkowanie tych akapitów co się tak porozjeżdżały. Z góry dziękuję i przepraszam za problem.
Akapity uporządkowane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom