>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał - &gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Siatkowka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Maaseik - Skra Bełchatów
Typ: (Handicap setowy -1.5 Skra Bełchatów)
Kurs: 1.66
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Maaseik w lidze prezentuje sie bardo dobrze ale trzeba powiedziec ze liga belgijska nie jest za bardzo wymagająca. Porazka w Lidze Mistrzow z BR Volleys. W zespole belgijskim mamy kilku zawodnikow z Belgii, Holandii i Estonii. Skra ostatnie mecze nie sa za rewelacyjne. Porazka na wyjezdzie z GKS Katowice. Wygrana u siebie z Czarnymi Radom w czterech setach. W Klubowych Mistrzostwach Świata Skra urwała seta z Zenitem Kazan. To na pewno mecz na plus. Porazka w tie-breaku z rosyjskim zespolem Novyi. Wystep Skry trzeba zaliczyc do udanych na Klubowych Mistrzostwach Swiata. Dzisiaj licze na pewnezwyciestwo Skry. Z racji ze mecz jest rozgrywany na wyjezdzie gram bezpiecznie ze Skra mozestracic jednego seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Witam po głębszych przemyśleniach prosze w dniu dziejszym tj.18.12.2018r. zmienic typ oraz analize ktora podaje ponizej. Z gory dzieki.
Dyscyplina: Siatkowka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Maaseik - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów
Kurs: 1.44
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Maaseik w lidze prezentuje sie bardo dobrze ale trzeba powiedziec ze liga belgijska nie jest za bardzo wymagająca. Porazka w Lidze Mistrzow z BR Volleys. W zespole belgijskim mamy kilku zawodnikow z Belgii, Holandii i Estonii. Skra ostatnie mecze nie sa za rewelacyjne. Porazka na wyjezdzie z GKS Katowice. Wygrana u siebie z Czarnymi Radom w czterech setach. W Klubowych Mistrzostwach Świata Skra urwała seta z Zenitem Kazan. To na pewno mecz na plus. Porazka w tie-breaku z rosyjskim zespolem Novyi. Wystep Skry trzeba zaliczyc do udanych na Klubowych Mistrzostwach Swiata. Dzisiaj licze na pewnezwyciestwo Skry. Z racji ze mecz jest rozgrywany na wyjezdzie gram bezpiecznie na zwyciestwo Skry. Mimo iz wiele osob uznaje ze nie warto dzisiaj pograc na Skre to ja ide w Polski zespol ktory nadal ma sklad na spokojne wyjscie z grupy. Mialem grac handicap ale na samo zwyciestwo Bełchatowa. Pozdrawiam trzymajcie się.
Prosze o wstawienie typu i analizy ktora podalem powyzej na zwyciestwo Skry. Pozdrawiam
/Zmienione, husarz22
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Mój typ choć trafiony we wczorajszych propozycjach, nie został rozliczony. Proszę o poprawkę.
/Nie został jeszcze ten dzień podliczony w całości. Ale już rozliczyłem
husarz22
 
Z 620K
W tym moim typie na dziś jest pomylka
Powinien być typ 2
Typ jest nietrafiony
Dyscyplina: Koszykowka Chiny CBA
Godzina: 09:00
Spotkanie:Jiangsu Dragons - Bayi Army Rocket Handicap [0-7,5 ]
Typ: 1
Kurs: 3,15
Bukmacher :forBet
/Dzięki za informacje. Poprawione, husarz22
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam,
w chwili pisania typu w typach dnia na 2212.2018r. typ kolegi Larkspur nie był jeszcze widoczny. Proszę o uznanie mimo, że mój typ jest mniej ryzykowny. W przeciwnym razie proszę o skasowanie typu. Typ dotyczy meczu FCSB - Cluj. Z góry dziękuję.
/Ryzyko typu oceniamy przede wszystkim przy typie under/over np. na bramki. W tym przypadku - typ będzie normalnie rozliczony
husarz22
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak żeby nie było wątpliwości..
Następna aktualizacja tabeli Typów Dnia będzie po Świętach, za dni 1-26.
Wesołych Świąt!
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Jesli tabela za 1-26 grudnia, to powinno byc o 100 punktow mniej. Typ za wczoraj zostal rozliczony prawidlowo, ale nie zostalo to uwzglednione w tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jesli tabela za 1-26 grudnia, to powinno byc o 100 punktow mniej. Typ za wczoraj zostal rozliczony prawidlowo, ale nie zostalo to uwzglednione w tabeli.
Racja, mój błąd, nie wiem czemu ominąłem w tabeli ten jeden wynik. Już poprawione w tabeli: masz teraz 458pkt (8 miejsce) i skuteczność typów 6/9. Przy następnej aktualizacji będzie to już uwzględnione, teraz nie mam jak zrobić screena. Dzięki za grę fair play!
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
W momencie wstawienia mojego typu na dzisiaj zmienił się kurs ze 1,48 na 1,46. Zauwazyłem bo puściłem w tym momencie kupon po kursie 1,46. Zgłaszam by potem nie było wątpliwości.
Nie ma problemu, zostaje tak jak został podany//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom