>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 31 października 2019 19:03 przez chamberlainLiczy się data dodania analizy, czy data wydarzenia? Przykładowo analiza napisana we wrześniu na wydarzenie w październiku, wtedy w jakim miesiącu może brać udział w konkursie?
data wydarzenia, czyli jak pod koniec września napisałeś analizę już na październik to dodajesz do analiz na październik.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Wielka prośba do Was, jak zgłaszacie analizy to nie kopiujcie linka z okienka z adresem w przeglądarce tylko na górnej belce postu po prawej stronie macie nr postu, klikacie na niego prawym przyciskiem myszy i z rozwiniętego menu wybieracie Kopiuj adres odnośnika, wtedy jest pewność, że link będzie prowadził do tego konkretnego postu. Gdy podajecie adres z przeglądarki to Wam się wyświetla, że temat ma powiedzmy 95 stron, a Wy kopiujecie adres wpisu ze strony 94, tylko, że my "widzimy" również usunięte wpisy i dla nas ten temat nie ma 95 stron, a powiedzmy 112 i u nas na 94 stronie jest całkiem inny post, stosując metodę, którą opisałem powyżej mamy 100%, że to będzie dokładnie ten wpis o który nam chodzi, dla ułatwienia dodaję screen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 grudnia 2019 17:43 przez jozzy22Analizy Z Typów Dnia  nie są brane pod uwagę? !
nie, ponieważ w konkursie chodzi o zwiększenie aktywności w działach tematycznych, jeżeli ktoś wrzuca analizę do Typów Dnia, a chce, żeby wystartował w konkursie musi ją także dodać w dziale tematycznym.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam
A ja mam taka propozycje za konkurs analiz -luty, przekazac wygrana na szczytny cel, wiec wiedzac ze @psotnick upowrzechnia i wspiera www.poomoc.pl to ja @waldi1979  swoja wygrana 100PLN przekazuje na ten cel - wiec kolega psotnick zdecyduje komu bardziej sie przydadza pieniądze - pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 11 marca 2020 23:56 przez gy_gy_craveelWitam
A ja mam taka propozycje za konkurs analiz -luty, przekazac wygrana na szczytny cel, wiec wiedzac ze @psotnick upowrzechnia i wspiera www.poomoc.pl to ja @waldi1979  swoja wygrana 100PLN przekazuje na ten cel - wiec kolega psotnick zdecyduje komu bardziej sie przydadza pieniądze - pozdrawiam.
Cel jest szczytny, ale jeżeli chcesz tak zrobić to po otrzymaniu nagrody możesz sam ją przekazać na wybraną fundację. Masz dwie możliwości, albo przyjmujesz nagrodę i robisz z nią co chcesz (wspierasz fundację, przelewasz do buka, wypłacasz itd) albo rezygnujesz i wtedy nagroda przechodzi na kolejną osobę w konkursie. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie fundacji, wpłat itp to skontaktuj się poprzez pw z @psotnick , on Ci wyjaśni co i jak oraz odpowie na pytania. Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Informacja!

Wszyscy wiemy jak wygląda obecnie sytuacja z wydarzeniami sportowymi, większość jest zawieszona, odwołana, widać to już było w zeszłym miesiącu po ilości analiz na forum, dlatego chcąc utrzymać poziom oraz prestiż tego konkursu zastanawialiśmy się nad zawieszeniem zabawy do czasu wznowienia rozgrywek przez większość federacji.

Na tą chwilę założyłem jeszcze temat Kwiecień 2020 - zgłaszanie analiz do konkursu, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, jednak zastrzegamy sobie, że jak do połowy miesiąca nie będzie wystarczającej ilości zgłoszonych analiz, oczywiście mam na myśli utrzymanie obecnego poziomu, a nie zgłaszanie na siłę byle tylko zgłosić to zawiesimy konkurs.

Tymczasem zapraszam do głosowania na najlepsze analizy marca -&gt; TUTAJ
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Mamy kwiecień,meczów jest mało. Była prośba o nie wrzucanie analiz na siłę. Dla mnie nie ma sensu dodawanie analizy,w której nie wszedł żaden typ z trzech zaproponowanych. Lepiej nic nie dodawać niż takie,które w ogóle się nie sprawdziły. Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
!!! INFORMACJA !!!

Ostatnie 24h na oddanie swoich głosów na Najlepsze analizy kwietnia, zapraszam kto jeszcze tego nie zrobił.
Doceńmy autorów, którzy mimo niewielkiej ilości wydarzeń sportowych w tym czasie potrafili odszukać i podzielić się swoimi typami.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Nastąpiła zmiana regulaminu, zmianie uległ 1 punkt oraz cztery zostały dodane. Zmiana dotyczy sposobu wybierania analiz przez Was, dotychczas w pierwszej fazie od 3 do 5 dnia danego miesiąca głosowała komisja, czyli Załoga, następnie analizy, które uzyskały punkty szły pod głosowanie wszystkich i od 6 do 10 każdego miesiąca każdy mógł napisać post z 5 propozycjami najlepszych analiz według niego, każdej przyznawał punkty, na koniec zliczałem te punkty, sumowałem z punktami moderatorów i tak wyłaniała się najlepsza trójka, od tego miesiąca wprowadzamy do konkursu ankietę, mamy przede wszystkim nadzieję, że taka anonimowość zwiększy frekwencję, ponieważ nie każdy chciał pisać post ze swoimi typami, teraz po prostu zagłosuje w ankiecie, ale po kolei, początek jest bez zmian, czyli ze wszystkich zgłoszonych propozycji komisja przyznaje punkty 5 analizom (najlepsza 5 pkt, druga 4 itd), następnie wszystkie punkty są sumowane i 5 najwyżej ocenionych analiz wchodzi do finału. Na finał będzie oczywiście utworzony nowy temat ze wspomnianą ankietą, w ankiecie będziecie mogli oddać od 1 do 3 głosów w zależności ile ankiet będziecie chcieli uhonorować. Ankieta będzie trwała tak jak zawsze od 6 do 10 dnia danego miesiąca. Jeszcze jedna ważna zmiana do wyłonienia zwycięzcy będą brane tylko punkty uzyskane w ankiecie, nie będą tak jak dotychczas sumowane z punktami przyznanymi w pierwszej fazie przez moderatorów oraz, żeby nikt nie sugerował się typami innych osób wyniki będą widoczne dopiero po oddaniu swoich głosów. W razie pytań jestem do dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Od dzisiaj zmienił się regulamin konkursu Najlepsze analizy działów tematycznych.

Najważniejsze zmiany to:
a.) Rezygnacja z Komisji, od tego miesiąca moderatorzy już nie będą wybierać, które analizy trafią do głosowania ogółu. Od razu będzie utworzona ankieta, w której każdy będzie mógł oddać max 5 głosów na 5 najlepszych według niego analiz.
b.) W ankiecie będzie mogła być tylko jedna analiza danego autora, w przypadku zgłoszenia kilku do ankiety będzie brana pierwsza zgłoszona analiza, chyba, ze autor zaznaczy, że ma startować inna.
c.) Rezygnując z Komisji automatycznie wydłużył się czas na oddawanie typów, teraz głosowanie trwać będzie 8 dni zamiast 5 jak było wcześniej, mamy nadzieję, że wpłynie to także na frekwencję.
d.) Aby jeszcze bardziej was zachęcić do pisania analiz zwiększyliśmy pulę reputacji dla osób, które znajda się na podium z 600 pkt do 1000 pkt. Szczegóły w temacie z Nagrodami.


Szczegółowy regulamin dostępny TU. Proszę o zapoznanie się, w razie jakiś wątpliwości proszę o pytania, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Takie małe pytanko. Co decyduje która analiza danego użytkownika jest umieszczana w ankiecie do głosowania? !
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Takie małe pytanko. Co decyduje która analiza danego użytkownika jest umieszczana w ankiecie do głosowania? !
wszystko jest opisane w regulaminie, rozumiem, że chodzi Ci o to, że zgłosiłeś analizę, a w konkursie jej nie ma, zaznaczyłem kolorem tekst, który o tym zadecydował, żeby się nie powtarzać

"8. Do konkursu będzie wybierana pierwsza zgłoszona analiza, chyba, że autor wyraźnie zaznaczy, że chce aby do ankiety trafiła inna.
9. W sytuacji gdy inny użytkownik zgłosi czyjąś analizę, a następnie sam autor zgłosi inną swoją analizę to do konkursu jest brana analiza zgłoszona przez autora.
10. W przypadku zgłoszenia kilku analiz, autor musi podać w temacie ze zgłoszonymi analizami, która ma wystartować w konkursie, gdy tego nie zrobi do ankiety jest brana pierwsza zgłoszona analiza."


Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie ma głosowania na kwietniowe analizy?
przez tą całą majówkę wyleciało mi z głowy, dzisiaj już raczej nie zdążę, bo mecz niedługo, ale jutro postaram się dodać ankietę, oczywiście termin głosowania zostanie wydłużony. Dzięki za przypomnienie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!

Aby jeszcze uatrakcyjnić konkurs oraz zachęcić was do większego zaangażowania w wyborze najlepszych analiz postanowiliśmy, że od najbliższego głosowania wszyscy, którzy oddadzą swój głos/głosy w ankiecie wezmą udział w losowaniu dodatkowej nagrody
w wysokości 50 PLN wypłacanej na Skrill.

Dodatkowo zwiększamy też dwukrotnie punkty reputacji dla nagrodzonych analiz oraz osób, które zaproponowały analizy, które zajęły premiowane miejsca w danym miesiącu, szczegóły -> TUTAJ.​
 
Do góry Bottom