>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodnosci

Status
Zamknięty.
prof 7,7K

prof

Użytkownik
Chyba ze moge jeszcze otrzymac nagrode ? ???? mialem dlugosc seri 7 a widze ze ludzie dostali dyskwalifikacje a ja zalozone konto mialem przed przystapieniem do konkursu tylko tak jak napisalem nie wpisalem mojej seri do odpowiedniego dzialu .. ale tak sie pytam luzno teraz bo niespodziewalem sie ze takie cos bedzie
sory za spam
 
S 1

stres

Użytkownik
Regulamin powinno sie przestrzegac, wkoncu po to jest. Ale skoro przez regulamin zostali zdyskwalifikowani niektorzy gracze... to rowniez przy regulaminie sa 3 nagrody do zdobycia... a wiec 3 powinny byc rozdane.
Jaka jest ustosunkowanie organizatorow do tej kwestii?
Prosze o jakies oficjalne info.... a nie olewanie, jak to sie dzieje z niektorymi sprawami na tym forum.
 
sarev 0

sarev

Użytkownik
stres dobrze mowi, Showtime powinien awansowac na 1 miejsce, a miejsca 2 i 3 powinny zajac osoby, ktore przestrzegaly regulaminu i mialy najdluzsze serie. Takie jest moje zdanie.
 
prof 7,7K

prof

Użytkownik
Wiec w takim wypadku ja powiniem tez otrzymac nagrode .. chyba ze brak podanie mojej seri w odpowiednim dziale mnie dyskwalifukuje ale niewiem czekam na wypowiedz jakiejs kompetentnej
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wiec w takim wypadku ja powiniem tez otrzymac nagrode .. chyba ze brak podanie mojej seri w odpowiednim dziale mnie dyskwalifukuje ale niewiem czekam na wypowiedz jakiejs kompetentnej
8.Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz zasad i jego przestrzegania.
10.Najlepsze wyniki (seria min 5 typów) zgłaszamy w specjalnym temacie &quot;Wasze najlepsze serie&quot;) w następujący sposób:
login z forum - czas trwania serii (od kiedy do kiedy) - długość serii - średni kurs serii
Spełniłeś ten punkt regulaminu? Nie. Więc nie powinieneś otrzymać nagrody i skończ spamować ten temat, przerzuciłeś się z HP?

taaaaa........ nooo rozumiem gdybym to smieszne konto zalozyl w dniu zakonczenia konkursu ale zrobilem to tylko tydzien pozniej. A zreszta mam na to ........
8.Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz zasad i jego przestrzegania.
PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do konkurs MUSISZ mieć zarejestrowane konto w Stryyke.com Nie zwlekaj, bo to nic nie kosztuje.
Tylko tydzień później mówisz? Jak się spóźniasz do pracy albo do szkoły tylko dwie godziny, to też mówisz: &quot;ale przecież ja spóźniłem się TYLKO dwie godziny&quot;. Bądźmy poważni.

Co do nagród dla osób z dalszych miejsc to Marcin-Odra jest najbardziej kompetentny aby sie wypowiadać.
 
S 1

stres

Użytkownik
Regulamin powinno sie przestrzegac, wkoncu po to jest. Ale skoro przez regulamin zostali zdyskwalifikowani niektorzy gracze... to rowniez przy regulaminie sa 3 nagrody do zdobycia... a wiec 3 powinny byc rozdane.
Jaka jest ustosunkowanie organizatorow do tej kwestii?
Prosze o jakies oficjalne info.... a nie olewanie, jak to sie dzieje z niektorymi sprawami na tym forum.
hmmm mam nadzieje ze moje pytania nie sprawiaja organizatorowi az takiego problemu, do ktorego ciezko jest sie ustosunkowac. Licze na jakies oficjalne info w niekrotkim czasie. I nie bedzie to trwalo 5 lat jak zasugerowal prof :kwasny4565:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
My zorganizowaliśmy konkurs na forum, przekazaliśmy dane do sponsora.
Sponsor zgodnie z regulaminem dopisał nagrody, osobą które spełniły wymogi sponsora. Okazało się, że tylko jedna osoba wywiązała się z tych postulatów.
Dyskwalifikacji w konkursie na forum żadnej nie było, a nagrody za miejsce 1 i 2 zostały automatycznie anulowane przez sponsora.
edit: Macie na przyszłość nauczkę, aby przestrzegać wymogów w konkursach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom